Supplement Yağ Yakar mı? Nasıl Kullanılır?

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve burakktkc tarafından 2 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. burakktkc

burakktkc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba HARDLİNE CLA ONE İSİMLİ BİR SUPPLEMENT GÖRDÜM. BU SUPPLEMENT YAĞ YAKIMINDA YARDIMCI OLUR MU ? BU SUPPLEMENTİ ALIRKEN NASIL BESLENMELİYİM ,AYNI ŞEKİLDE BESLENMELİMİYİM YOKSA DAHA DÜŞÜK VEYA DAHA YÜKSEK KALORİLİ Mİ BESLENMELİYİM . ANTREMAN DÜZENİM ŞU ŞEKİLDE ;
    -Sabah 15 dk kardiyo

-Saat 15.30 da basketbol 30 dk

-Saat 17.00 da hit kardiyo antremanı

-hit kardiyo sonrası ağır egzersiz 20 dk

AYRI OLARAK ÖNEREBİLECEĞİNİZ KİLO VERMEYE YARDIMCI VE METOPLAZMAYI HIZLANDIRACAK SUPPLEMENT ÖNERİRMİSİNİZ UYGUN FİYATLI OLURSA BENİM İÇİN DAHA İYİ OLUR.

BU ARADA EN BAŞTA BELİRTMEYİ UNUTTUM YAŞIM 17, KİLOM 71 KG CİVARIN DA , BOYUM İSE 167 CM.

2. Song

Song Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    yaptığın kardiyolar çok fazla ve bu ürünü kullanırsan yağ yakarsın ama kastanda kaybedersin gibi geliyor

3. burakktkc

burakktkc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    peki kas kaybetmeyeceğim bir supplement önerirmisin ? Birde 17 yaşımdayım büyüme ve gelişme çağındayım buna engel olur mu ?

4. Song

Song Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    supplementler buna fazla engel olmaz zsen kas çalışmıyorsun bikere ve muhtemelen protein almıyorsundur

5. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    CLA'nın bazı faydaları var(immün sistemi modüle etmek, glikojenin tekrar sentezine yardımcı olmak, kemik mineralizasyonunu artırmak gibi). Bunun yanında lipolizi artırmak ve adipoz dokuda yağ hücreleri birikimini azaltmak gibi faydalarının olabileceği gösterilmiş(yani senin sorunun cevabı, yağ yakımına faydası olabilir.) Ancak çalışmalardaki sonuçlar tutarsız. Bunun sebebi olarak iki farklı izomere sahip olması ve dozların farklı olması gösteriliyor. 3-6 g dozu güvenilir olarak kabul ediliyor. Ancak 3.4 g/gün üzeri alımın faydalı olmadığını gösteren yayınlar var. Bu yüzden günlük 3 g(3000mg) uygun dozudur diyebiliriz.

Bununla birlikte, olumsuz etkisinin olabileceğini gösteren yayınların da olduğunu eklemiş olayım.

6. Song

Song Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Ne tür zararları var ben önceden kullanmıştım karaciğere mi vuruyor ?

7. burakktkc

burakktkc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    protein almadan nasıl gelişebilirim ki tabi ki protein alıyorum fazla kas çalışmıyorum kas kaybını önlemek için kendi ağırlığımla çalışıyorum.

8. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Hayır.
    Obez bireylerde insülin direnci varsa glikoz metabolizması üzerinde olumsuz etki gösterdiği belirtilmiş. Ayrıca LDL(kötü kolesterol)'yi artırıp, HDL(iyi kolesterol)'yi azaltarak serum lipit profilini olumsuz etkilediği gösterilmiş. Başka yayınlarda artan lipit oksidasyon ürünlerinden dolayı leptinin olumsuz etkilendiği, insülin direnci oluşma ihtimalinin arttığı gösterilmiş.
    Sade yazmak isterdim ancak cla'nın negatif etkileri bu şekilde tanımlanıyor. En sade yazabildiğim hal bu :)

burakktkc bunu beğendi.
  9. burakktkc

burakktkc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    ben araştırdım bence doğal yolla zayıflamak daha iyi gibi sen ne düşünüyorsun ?

10. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Nerden araştırdın?
    CLA suplement. Albuterol, clenbuterol, efedra/efedrin gibi yasaklı madde değil. Yani doğal olmayacak bir tarafı yok. Olası olumsuz etkileri ve etkili olup olmayacağı yukarda yazıyor kullanıp kullanmamak sana kalmış ;)

burakktkc bunu beğendi.
  11. burakktkc

burakktkc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    supplement sitesinden iletişime geçtim müşteri hizmetleri ile 17 yaşında olduğun içine yani ergenlik döneminde olduğun için kullanmamanı tavsiye ederim olumsuz yan etkiler yapabilir gelişimini engelleyebilir dedi. Doğal birşey gelişimi nasıl engelleyebilir ben onu anlamadım doğrusu

12. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Cla için değil genel olarak suplementler için öyle denilmiş olabilir. 18 yaş altının takviye kullanımına biraz temkinli yaklaşılıyor sebebi bu olabilir.

13. burakktkc

burakktkc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    O ZAMAN 18 İ GEÇİNCE KULLANIYIM BEN O ZAMANA KADAR VÜCUDUMU HAZIRLAMIŞ OLURUM SUPPLEMENT İLE DESTEK VERİRİM İLERİDE.

Sayfayı Paylaş