SUPPLEMENT MARKALARI

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Guest tarafından 10 Şubat 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. vagabond

vagabond Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    01/09/2004 itibari ile işsiz
    Yer:
    istanbul
    ultimate de kazık abi ben şu an powerman amino 5100 325 tablet kullanıyorum gayette memnunum fiyatıda 50 milyon civarı ultimatein amino 2000 325 tabletin fiyatı 95 civarı ultimatete kullandım ve emin olun kalite açısından aralarında 45 milyonluk bi fark yok aradaki farkı sadece marka olması, ultimatein super amino 2000 mg/325 tablet in fiyatı US'de 22 $ civarı yani 30 milyon ki bu 22 $ amerikan ekonomisine göre yani 3-5 tane hot dog parası, bildiğim kadarıyla ithalatcılar bulnarı alırken navlun bedelini gönderici firma veriyor artı toptan alımlarda piyasa fiyatından almıyosun bunu daha ucuza alıyosun hadi diyelim 17 dolardan aldın ithalat işlemleri vb içinde de abartı bi rakam olarak %35 koyalım eder sana 22,95 $ dolar hadi diyelim yeterli kapital bulamadın yada mal gümrükte takıldı gümrüğe ve sealand şirketine de çok para bayıldın oldu 30 $ ki bu rakam için maliyeti ciddi abartmak lazım eder sana eder sana 40 milyon lan hadi olsun 45 adamlar satıyo 95 yani 70,40 $'a yuh derim beni başka bi şey demek .

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    valla ben hard lıne amıno 2000 alıyorum.fıyatıda 58 mılyon.ultımate amıno 2000 kullandım bır ara,onuda 80 mılyona almıstım.

3. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    guardbody nasıl bukadar ucuza buluyosun bızede anlat..

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sırketlerle anlasmam var.2-3 yıl oncesıne kadar weıder-all star-perfect-ultımate-hard lıne-nutrımax-multı power-unıversal fırmaları ıle calısıyordum ama hem fıyat hemde kalıte olarak şu sıralar hard lıne-ultımate-nutrı max fırmaları ıle calısıyorum.

5. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    guard bady :arrow: nıtrımax ın proteın tozu 10 lu kolı satın alırsak adet bası 45 ytl ama kalıte nasıl onu bılmıyoruz kullanan varsa fikirlerını beyan etsın tesekkurler. 8)

6. Guest

Guest Guest

almanya da 300 tabletlik amino asitler 15 euro ya satilabiliyor.

2 kilo whey protein 20 euro
    Creatin kapsülleri(1kilo) 25 euro
    ve ...............

Bu da bir alman markasi ve oldukca ucuz fiyatlarda satiyorlar. Hatta topluca alirsan bu fiyatlar daha da inebiliyor. Ama buna ragmen ben stüdyoma kesinlikle bu markayi sokmadim. Almanya haricinde bu markayi bulamazsiniz. HANSA isminde satis yapiyor. Ucuz ve bana biraz daha basit geliyor. Cünkü laboratorlarini teshis ettim, adamlar 1985 makinelerini kullaniyorlar ve analiz edecek hic bir aletleri yok. Acaba analiz icin baska yerlere mi gönderiyorlar? bunu da gecelim diyecegim ve sonra steril ortami ölcmeye calistim ama bas elemanlarin ellerinde eldiven yok ki bu bas elemanlar kontrol görevini üstleniyorlar. Bunun disinda rpotein moleküllerini cok basit sekilde toz haline getiriyorlar ve bana kalirsa sentetik maddeler ön planda geziyor. Bu su demek oluyor ki , bizim satilan amino asitler maaleshef kaliteli bir formda yapilmiyor ve tesiride kaliteli ve saglam olmuyor. Bundan dolayi cok ucuza satilan ürünlerden biraz süphe duyun ve sorusturun.

7. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    burada vita life aminosunu alıyorum PANZEHİR ama vitalife 4600 amino ama internette baktım onun kapağı kırmızı benim aldıklarım ise siyah kapak sana zahmet bi araştırırmısın adama dedimki ne iş hemşo bana artık siyah kapak ile çıktığını söyledi doğrumu yalan mı?bide optimum whey nasıl

8. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    Optimum Nutrition herkes tarafından kabul gormus en kaliteli en iyi whey protein tozlarından birini üretiyor. Şüphe etme yani.

9. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ghaldszar teşekkür ederim dostum içimi rahatlattın peki bide MRM metabolik whey var ben bundan kullandım ama nedense pek içime sinmedi doğrusu ha faydası oldumu biraz

10. Guest

Guest Guest

hsd;

Vitalife markasini cok iyi biliyorum. Bir ara almanyada cok satildi ve kullanildi. Ama poteinlerden ve özellikle amino tabletlerinden pek bir fayda görülmedi ve o yillarda(1998-2002) Creatinde cok kaliteli ve etkili egildi. Bir cogunda ise kusma ishal gibi haller ortaya cikiyordu.
    Ben VitaLife markasini tavsiye etmem. Bedava vermis dahi olsalar kabul etmezdim. Bedava Sirke Baldan tatlidir ama Balin verdigi enerjiyi ve besini Sirke veremiyor.

11. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    teşekkür ederim PANZEHİR sağolasın demekki bundan sonra vita aminodan uzak duracağım peki senin tavsiye ettiğin aminolardan bir kaçının ismini yazarsan sevinirim yada web sitesi varmı bildiğin araştırmak isteri eğer zahmet olmazsa :) sağol

12. Guest

Guest Guest

ben hic siteden supplement almadim. Stüdyom icin almanya icin telefonlar var yada e.mail gönderiyorum. Ama bu almanya icine gecerli transport. Onlarda bana istedigim her supplementi getiriyorlar.

tavsiye edebilecegim markalar cok. Bunlardan bazilarini su sekilde yazabilirim.

Allstar
    joe weider
    Powerman
    Ultimate Nutrition

Bunlarin ürettigi Aminoasit tabletler var. Fiyatlari hakkinda su an bir malumatim yok.

13. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    burada all star var ama kimse memnun değil ultimate ise iyi ama pahalı sağolasın teşekkürler

14. Guest

Guest Guest

simdi memnun olmama sebebi dozlari normal seviyede yapmalari olabilir. Amerikadan gelen bir cok ürünlerde(cabuk fayda görülüp herkes memnun kalsin diye) genelde dozlari daha fazla yapiliyor. Bunu isvecli bir arastirmaci sölylemisti. Suplement analizlerinde ortaya bu sonucu cikarmis.

15. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    yani aynı ürünün 1.ve 2.kalitesi varmı demek istiyorsun

16. ahmetless

ahmetless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Trainer
    Yer:
    NewYork
    size iki tavsiye vitagro creatine ve Twinlab Amino fuel 1000, bu markaların üzerine tanımam ..

17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    daha once soranlar ıcın yazma geregı duydum.fıyatına aldanıp nutrımax'a yonelmesınler.hıcbır ıse yaramıyor.bunun yerıne hard lıne fırmasının yenı cıkardıgı proteın 80'ı onerıyorum.3,5 kıloluk bır kovanın ıcerısınde hızmetınızde.fıyatıda uygun.

18. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Bu etkileri beğenmediğin anlamına geliyor herhalde :D

19. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    evet.demekkı benı yuzde seksenın uzerındekı dgerler bozuyor :)

20. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    iyide burada bulmak çok zor bunları ancak netten oda ups falan ücret malum ama genede tr den hesaplı

Sayfayı Paylaş