Supplement Kullanimi

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve violent arise tarafından 4 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. violent arise

violent arise Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    6 aylik sporcuyum haftada 5 gun sporumu yapiyorum. Supplementlerimin hepsini sizden aldim elimdeki supplementlerin tam olarak nasil kullanacagimi guzel ve acik bir sekilde anlatmanizi rica ediyorum. Kimisi glutamini sabah ve gece kullan diyor mesela? Wheyi spor sonrasindan ayriyetten ne sekilde kullanmaliyim? Kreatini ve glutamini off gunlerimde kullanmali miyim?
    1-) optimum whey
    2-)glutamine
    3-)bcaa toz
    4-)liquit amino
    5-) nox
    6-)kreatin

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    -Optimum wheyi antreman sonrası glutamine ve kreatine ile karıştırarak...
    -Bcaa yı antreman sırasinda (ben 1.5 litrelik suyla karıştırır antreman sırasında su gibi tüketirim zaten intra workouy bir ürün)
    -Nox sadece antremanda 30 dk önce alınır. ( ben bazen nox un için yarim servis creatine karıştırırım)
    -Likit amino aslında gereksiz gibi olmuş ama antreman öncesi noxla beraber alman daha verimli olur hazır damarlar açılmışken kana iyi karışşın.
    -Glutamine i yatmadan önce b6 vitaminiyle 1 servis almanı tavsiye ederim.
    -İsteğe göre wheyi sütle karıştırıp yatmadan önce ve sabah kalkarkalmazsa suyla içebilirsin.

Off günlerde glutamine i eğer ağrı varsa kaslarda kullanabilirsin yoksa boşu bosuna hiç etme :) creatine i ben off günlerde almıyorum gereksiz buluyorum zaten fazla alınması böbreklerde sıkıntı olusturun 2 haftada bir ara veririm ben

Bu sporu yapanlarının %80 i bu şekilde tüketiyor farklı tüketen arkadaşlar varsa saygı duyarız ama nox uda antreman sonrası kullanmasınlar baş ağrısı yapar :)

Son düzenleme: 7 Ağustos 2015
  3. violent arise

violent arise Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bro katki saglar mi kreatini off gunlerde almadigimizda

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş