Supplement Kullanım Zamanları Yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve huncback tarafından 12 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. huncback

huncback Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar mrb. Elimde On Whey, Bsn Synta 6 protein-Gaspari aminomax8000ve gaspari qualitine creatine mevcut.Düzünlenli yatış kalkış saatlerim ve beslenmem var bundan 8 ay kadar önce 58 kilo verdim hızlı bir şekilde verdiğim içinde kas yapım şuan bozuk tekrar toparlamak içinde 2 ay önce bb ye başladım.Her sabah 10.00-11.30 arası cardio akşam üstü 16.30-17-45 arası ağırlık antremanına gidiyorum.Ağırlık antremanı 3gün 1 off şeklinde cardio hergün yapıyorum.Bu suplemenleri hangilerini ne zmn ne ölçüde kullanmalıyım belirtirseniz sevinirim.Forumu komple okudum sayılır kafamda bir şekillenme var ama sizlere sorup en doğru şekilde kullanmak isterim şimdiden teşkkürler.

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş