Supplement kullanım sistemim doğrumu :)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Darkandblue tarafından 5 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Kullandığım suplementler vücüduma zarar veriyor yada ağır geliyor mu ?

Anketin kapanma tarihi 12 Ekim 2014.
  1. tavsiye

oy sayısı 0
    0,0%
  2. öneri

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Darkandblue

Darkandblue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar sitede yeniyim ve ilk konum eğer yanlış yere konu açıyorsam şimdiden özür dilerim . Benim sıkıntım kullandığım supplementlerin vücuduma zarar verip vermemesi ayrıyeten sağlıklı bir şekildemi kullanıyorum teyit etmem . Şüpheye düşüyorum çünkü uyku düzenim tamamen iptal oldu üstüne üstlük son 2 idmandır kalp atışlarım hızlandı ve kalbime kramp giriyor gibi hissediyorum çok hafif , acı çekicek şekilde değil ama genede insan kuşkulanıyor piskolojikte olabilir tabi biraz baktım genede kafamı rahatlatmam lazım .
    öncelikle elimdeki ürünler ;
    Pharmaton
    Usn preminium whey
    Universal beef amino
    Hydroxcut elite
    Balık yağı
    Universal gh-max
    No-xplode
    Amix tribu-zma
    Kullanma şeklim;
    Sabah aç karna ilk önce yarım yağlı süt ile 1 ölçek whey 15 20 dk sonra 2 adet hydroxcut 2 adet balık yağı 1 adet pharmaton
    Öğlen yemek öncesi 2 adet hydroxcut daha alıyorum
    Spor öncesi 4 gh max 3 amino beef 1 ölçek nox plode
    Spordan sonra 4 amino beef 1 ölçek su ile whey
    Akşam 2 adet zma ve 2 adet gh max
    20 yaşındayım spor geçmişim baya derin ilk suplement kombinasyonum değil ama en ağırı 1.81 boyunda 78 kiloyum . Packler ve adonisim belirgin ama belimin yan tarafları azda olsa yağ topladı ve birazda hatlarımı belirginliştirmek için hydroxcut kullanıyorum ve karbonhidratı 0 a yakın alıyorum yüksek proteinle besleniyorum . hydroda ,noxta ağır ürünler içerik bakımından . 2 sini aynı anda alırsam bir arkadaşım tehlikeli olacağnı düşündü fakat bu işle uğraşan birkaç arkadaşım yağ yakıcı supplement ayrı enerji veren supplement ayrı kullan 2 sinide dedi ne yapçağma karar veremedim ve aklıma buraya konu açmak geldi . birde elimdeki tribu bitince sıvı yada hap arginin almayı düşünüyorum önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş