Supplement Kullanım Önerisi olan

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve clksmn tarafından 28 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. clksmn

clksmn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar elimde Kilo aldırıcı olarak Hard Line ProGainer var.Protein tozu olarak scitech nutrition whey protein.Amino asit olarak prolab 2000 ve buna ek olarak destlekleyici HArdline Arginine var .Arginineyi yeni aldım spordan 30 dk önce kullanmayı düşünüyorum.Bunun haricinde 3 supplementle 1 ayda 70 kilodan 74 kiloya çıktım.(boyum 183).Kullanım olarak progaineri antreman yaparsam 2 porsiyon ,1 porsiyonu antrenman öncesi ,diğer 1 porsiyonuda güne yayarak kullanıyorum.Antrenman yapmadığım günler ise yine 1 porsiyonu güne yayarak kullanıyorum.Amino asiti spordan hemen sonra 6 tablet olarak kullanıyorum.Protein tozunu ise spordan 30 dk sonra kullanıyorum. Yeni aldığım arginine yi ise spordan 30 dk önce almayı düşünüyorum.Sizce bu supplementleri kullanış vakitlerim yeteri derecede doğru mu ? Miktar olarak az mı kullanıyorum yoksa daha fazla olabikir mi?? Önerilerinizi bekliyorum

2. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Ben protein tozunu amino asitlerle birlikte yutuyorum. Sende öyle kullan. protein tozunu 1.5 ölçek kullan ve su ile karıştır. (çabuk kana karışması için ve amino asitlerin suya ihtiyaçları olduğu için) Ayrıyetten karbonhidratı protein tozuyla karıştırabilirsin. sonra aminoları yapmış oldğum protein tozuyla mideye götür. idmandan hemen sonra.

İdmandan tam 1 saat sonrada bol proteinli yemek yemelisin. Bu çok önemlidir.

3. clksmn

clksmn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol tavsiyeler için, ben zaten yemek yiyorum antrenmandan sonra orda sıkıntı yok fakat , ben amino asiti soprdan hemen sonra ardından 30 dk sonra proteini alıyorum ,1 saat , 45 dk içinde yemek yiyorum ,burada yaptığımın doğruluğu hakkında endişe ediyorum biraz

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş