Supplement Kombinim Danabol(Dianabol) ile..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve leporteoas tarafından 17 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. leporteoas

leporteoas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle merhaba, 3.5 senelik bir spor geçmişim var. Fakat geçirdiğim motor kazası dolayısıyla 11 aylık ara verdim. Şuan spora hazırım. Ve Best Model'a hazırlanıyorum. Herhangi kalıcı bir hasarım olmadı. Fiziğimi de diyetimle ve kas hafızası sayesinde az da olsa fit tutabildim..
    Spora tekrardan kaldığım yerden devam edeceğim ve ilk olarak Supplement'lerimin öneriye açık olması dolayısıyla sizlere paylaşacağım.

İlk olarak;
    Optimum Whey Protein 2273 Gr
    Dynamic Nutrition Glutamine Powder
    XTreme Bcaa 180 Tablet
    Hardline Zma 180 with Magnezyum, çinko, b6
    Xtreme Creatine 500gr
    Ayrıyetten danabol(dianabol) 60 adet..

Ne kadar spor yapsam da her zaman bilgiye aç bir birey olarak devam ettim. Danabol önceden kullanmadım ilk kürüm olacak testosteron ile kullanılması daha mantıklı geldiğinin kanaatindeyim. Fakat HardLine Zma içindekilerle desteklesem ilk 8 hafta bana problem çıkaracağını sanmıyorum. Kusursuz bir diyet ile devam edeceğim. Sizce Danabol'u proviron ile desteklemeli miyim? Yoksa hardline ve diyet ile birlikte yeterli olur mu? Yeterli su ile birlikte tabi kii. Antrenman gibi problemlerim olmayacak.. Danabol'a ise kondisyonumu toparladığımda 2. ayda girmeyi düşünüyorum.. Önerilere açıktır.. Yaptığınız kötü veya iyi yorumlar için şimdiden teşekkür ederim..

2. Ömer Önalan

Ömer Önalan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hocam pek bilgim yok ama bu adam doktor bi izle derim

3. leporteoas

leporteoas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkürler, çoktan izledim :)

4. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Kusursuz bir beslenmeye sahip olacağını söylemişsin. Bu konuda destek aldığın bir spor beslenmecisi ya da spor bilimci var mı ?(merak ettim.)

Dianabol konusunda kendine yazık etme vs gibi şeyler söylemeyeceğim. Seçim senindir.
    Ancak methandrostenolone ile ilgili bir kaç olgu sunumu okumanı tavsiye ederim.
    Bunun gibi: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/21470406/?i=2&from=methandrostenolone&filters=ffrft

Buraya yazdığın suplementlerin bir kısmı amacına yönelik değil. Glutamin bağışıklık sistemini güçlendirmek için kullanılan bir suplement, zma kırmızı bölgede yer alan yani doping kontaminasyonu yüksek olan ya da zararlı olabilecek ya da etkin olmayan suplementler arasında yer alıyor. Eğer amaç kas büyüklüğü ve hacim ise kullanılabilecek 2 güçlü suplement var. Birisi kreatin diğeri protein tozu. Ancak ikisi de gerekli değil. İyi bir beslenme var ise protein tozuna ihtiyacın yok. 5 yıl öncesine kadar ki yayınlarda kreatinin besinlerde bulunduğu ve ekstra alımına gerek olmadığı belirtiliyordu. Şuanda bilimsel çalışmalarla desteklenen beetroot juice yani pancar suyunun performansa etkisi %2-3 olarak belirtiliyor. Prof. Tim Noakes'a göre kreatinin etkisi %2 iken, diğer suplementlerin etkisi %0. Yani bu suplementlere çok fazla bel bağlamamalı.
    Amacına yönelik kullanabileceğin hmb, lösin, bcaa var. Ancak hmb ile ilgili yapılan çalışmalar daha önce spor yapmayan kişilerde etkin olduğunu gösteriyor. Lösin ve bcaa ise etkinliği net olarak gösterilemeyen ancak teorik olarak etkili olacağı düşünülen suplementlerden. Kişisel fikrim sağlam bir beslenmede lösin ve bcaa ya da gerek olmadığı şeklinde.
    Başarılar..

5. verseca

verseca Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Suplementlerin heleki türkiyedekilerin 1 gram yararı olduğuna inanmıyorum. En etkili maddeleri bakanlık cıkartıyor zararlı zart zurt deyip. Ayrıca steroidde bir güzellik yarışması gbi bir şey için kullanmak hiç mantıklı değil. Hatta hard bodybuilding ve sonunda yarışma yoksa yine gereksiz. Çok yakın arkadaşım best model oldu ve cocuk hiç mutlu değil verdiği emekten dolayı. Yinede tercih senin dostum. Biz dosthane tavsiye düşüncelerimizi söyledik.

Extradan sana bir yararı olsun diye şunu söyleyebilirim. Paran varsa hergün 700 800 gram antrikot kıyma, kendine uygun olcak şekilde 700 800 gram prinç veya diğer karbonhdratlardan hangisi sana uygunsa yani. Yanında bol sebze meyve. Sabah ve yatmadan önce yumurta akı bolca aban. Birazda zeytinyağ hindistan cevizi yağı iç antremandan önce ve yatmadan önce 1 ayda en az 10 kg yağ+kas büyürsün sonra güzel bir definasyonlada yağları attınmı bomba gibi olursun bence definasyondan sonra 4 5 kg kas inşa etmiş olursun en az. Bende böyle oldu. Sendede olur inş en azından kötü durumda 1 kg kas aşağı olur ama yine ckk iyi rakat tertemiz. Bende senin gbi bırakıp başlayanlardanım yaşım 27 12 13 kere bırakıp başladım :) 14 yaşımdan beri.

6. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Dianabol'ü tek kullanırsan hiç bir etkisini göremezsin + östrojen seviyen artar ve kendi ürettiğin testosteronu baskılarsın.
    Supplementler konusunda anabolik konusmak yasak diye biliyorum.

diez bunu beğendi.
  7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    steroid konuşmak steroid bölümü kapalı olduğu sürece kural dışıdır..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş