Supplement kombini

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve sahanm5 tarafından 2 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sahanm5

sahanm5 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar herkese selamlar, konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın. 3-4 senelik bir geçmişten sonra spora ara vermek zorunda kaldım 1 sene kadar. Şubat ayının başından beridir düzenli bir şekilde idman yapıyorum ve bu sefer her şeyin dört dörtlük olması konusunda obsesifim. Tecrübeli arkadaşlardan ricam elimdeki supplementleri en efektif şekilde kullanabilmem konusunda yardımcı olmaları.
    Elimde; vitargo electrolyte,musclepharm creatin, musclepharm recon, optimum whey gold, c4 pre work out, xtend bcaa var.
    Benim aklımda olan kullanım, idmandan 30-40 dakika kadar önce vitargo+creatin, idmandan 10 15 dakika kadar önce c4, idman sırası xtend bcaa, idmandan hemen sonra recon, 10 dakika sonrasında whey, idmandan 30 40 dakika kadar sonra da vitagro şeklinde.
    Hemen bunların akabinde hedefimin de ne olduğunu belirteyim, eski dönemde asla parçalı bir görünümüm olmadı daima bulk şekilde dolaştım 78 79 kg dolaylarında. Şu anda 72 kg %10bf, bunun üzerine dikkatli bir beslenme programıyla beraber gidebildiğim yere kadar kuru kütle koymak istiyorum, kendi bildiklerim dahilinde bu şekilde bir supplement kombinini uygun gördüm

2. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Benim tavsiyem bcaa yı idman dan önce alman yönünde sana kalmış
    Creatini idmandan önce alırsan yazık edersin idmandan hemen sonra 5 gr toz u direk ağzına dök üzüm suyuyla içmelisin vitargoda bence 2 kere gereksiz 1 kere yetecektir diye düşünüyorum.
    Bide benim anlamadığım zaten bulk gideceğini söylüyorsun bu kadar enerji ye neden yer ayırdın anlamadım. Clean bulk yaparasan yeteri kadar enerjik olcağını düşünüyorum.

3. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Niye yazik ediyormus,creatin oyle hemen etki eden birsey degil,idman oncesi sonrasini birak sabah bile alsa olur

4. sahanm5

sahanm5 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Creatinin çok çeşitli zamanlarda kullanıldığını duydum ve denedim fakat, vitargo+c4+creatin(idman öncesi) üçlüsünün gerçekten performansta etkili olduğunu söylediler. Ben de denemek istedim, recoveryden ziyade enerji konusunda yardım etmesi daha yeğ gibi recovery için yeteri takviye var. Enerjiye yer verme sebebim de henüz eski kaldırdığım ağırlıklara geri dönememiş olmamdan ötürü. Keza vitargo kompleks bir karbonhidrat imiş, ilk kez kullanıcam yağlandırır mı bilemiyorum.

5. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    yav bu yazdıkların sana tabikide istediğin performansı verecek ama bulk da ne gerek var bu kadar enerji desteğine ye yulafı ye pilavı gir press e zorlanmassın yorma bu kadar vücudu gereksiz görüyorum bu kadar enerji takviyesini yoksa o 3 leme tabi saan enerji verecek ama zaten enerjik olacaksın.

6. sahanm5

sahanm5 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    peki vitargo hakkında ne düşünüyorsunuz en çok o konuda muallakta kaldım, çoğu yerde idman sonrasında alınmasının yeterli olduğunu söylüyolar, işin ehli tipler de crea+vitargo+arjinin kombininin müthiş bir enerji ve pump etkisi verdiğini söylüyor?
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Nisan 2016 ---
    İdman yaptığım yer evime değil okuluma yakın, haliyle istediğim zaman yemek yiyebilme şansım yok(kaliteli besin). Yediğimi de eminim yolda sıkış tıkış giderek. Artık bir günaha girdik bakalım :)

Sayfayı Paylaş