supplement kombinasyonunda yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve yekaya tarafından 12 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yekaya

yekaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar yaklaşık 5 aydır antreman yapıyorum daha önce glutamine ve whey kullandım şimdi tekrar alayım diyorum ancak neler alacagıma karar veremedim
    boyum 1.81 kilo 74
    okudugum bilgilere göre faydalı olabileceğini düşündüklerimi yazayım ama bunlar hakkında pek tecrübem olmadıgı içi sizden bilgi bekliyorum hangileri bir arada iyi olur gereksiz bişey de almayayım zaten bütçem kısıtlı whey dışında ancak 2 ya da 3 ünü almayı düşünüyorum öneriniz nedir
    whey kreatin bcaa zma glutamine
    whey optimum kullanmıstım yine onu almayı düşünüyorum ama başka öneri varsa bilmek isterim
    birde iyi bi göbeğim var l karnitin almalı mıyım yoksa yağ yakmaya daha ileri de mı başlamalıyım
    şimdiden teşekkürler

2. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    whey kreatin bcaa taraftarıyım yazdıklarından
    ama bence vitamin ve balık yağı da olmalı

3. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Sadece kreatin al madem bidi alicaksin gerisini beslenmeye ayır bence

4. yekaya

yekaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emreözgün bende öyle düşündüm balık yağı alınır o sıkıntı değil de vitamin olarak ne önerirsin hiç bilmiyorum da

5. yekaya

yekaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Elezar okuduklarıma göre zaten kreatin dışında birşeye gerek yok iyi besleniyorsanız diyor çoğu hoca ama ben 2 ay bi süre çok dikkat edemiycem o yüzden biraz destek olsun diyorum

6. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Beslenmeniz duzgun olmadigi surece size destek olamaz illa ben yemek yiyemem direk tozu iciyim diyorsanız gainer alabilirsiniz ama beslenmenin yerini tutmaz

7. yekaya

yekaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın, ben yemek yiyemem değil günlük 150 gram Proteini sadece yemek ile almaya özen gösteriyorum ama onun dışında almam gerekenlerin ne oldugunu vitaminlerin vs pek bilmiyorum ve onlara dikkat etmeye zorlanıcam ekime kadar o yüzden kullanmayı düşünüyorum ve çok sağol yorumlar için

8. Recep91

Recep91 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    yağ yakmaya devam et bence. baktın artık olmuyo yani elbet olurda çok zorlandın l carnitine dene. kombinasyon olarakda bence vitamin olarak optimen, sonra whey / bcaa bunlar iyi olcaktır şimdilik. whey olarak ise optimum standart whey yada dymatize iso 100. iyi forumlar.

9. yekaya

yekaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Optimum whey ve kreatin sipariş ettim bugün birde Optimen ile bcaa alayım o zaman bcaa için hardline bir tablet şeklinde 45 olanı birde toz halinde 90 lira olanı var 90 olanın servis sayısı biraz daha fazla ama içeriği bayağı bir iyi galiba ama bilmediğim için boşa para vermiyim diğeri de yetecekse hangisini önerirsin

10. Recep91

Recep91 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Biraz geç cvp verdim ama kusura bakma :) bcaa olarak ben şuan olimp bcaa kullanıyorum hem içeriği çok iyi hem fiyatıda uygun toz formda zaten ve güzel. ben çok memnun kaldım, kalıyorumda. seninde hoşuna gitceğine şüphem yok. Optimen iyi seçim gerçekten pişman olmayacaksın :) iyi forumlar dilerim :)

11. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    olimp bcaa bende kullanıyorum içerik olarak iyi ürün valla meyve suyu niyetine iç :D

Sayfayı Paylaş