Supplement Kombinasyonum Hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve supeernova tarafından 1 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. supeernova

supeernova Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkür ederim yardımlarınız,bilgileriniz için;
    Ameliyat olmuştum 1ay 10 gün ara vermek zorunda kaldım antrenmanlara tekrar dönmeye hazırlanıyorum şuanda salona BULK dönemindeyim yapmak istediğim supplement kombinasyonum şu ve sizden destek bekliyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğu hakkında;
    Noxplode+Kreatin+Protein Tozu+BCAA+Aminoasit

Ameliyat olmadan önce ki supplement kombinasyonum şöyleydi;
    Protein Tozu+Glutamin+Aminoasit

2. Yusufcan1

Yusufcan1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Kombinasyon olarak soyle diyim bulk donemindeysen protein tozu arti noxplodelerin cogunda kreatine destegi var arti alman bosa masraf olur bcaa aminoasit protein tozu noxplode daha iyi olur istedigine ulasman icinde kreatinin yerine multivitamin alabilirsin noxplodede xpro noxpro bak derim creatine oranlari iyi veya cellucor c4 gaspariyle musclemedsin urunlerinede bakabilirsin

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bu Kadar ara verdiysen ilkönce bir isinma devresi gecirmen ve bu devrede suplement kullanmaman iyi olur.Bulk döneminde oldugunu yazmissin ama araya ameliyat girmis epey ara vermissin yani bastan baslaman gerekicek.illaki takviye kullanicam diyorsanda
    whey+creatin+paran coksa noxplode,ama ilk ikisi yeterli olucaktir baska birseye gerek yok.yeterki beslenmen Düzgün olsun.
    Gecmis olsun.

Sayfayı Paylaş