supplement kombinasyonum hakkında görüşleriniz

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve bugrahan26 tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bugrahan26

bugrahan26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Aranıza yeni katılan biri olan herkese öncelikle selamlar.ben aralıklarlada olsa 3.5 yıldır vg sporuyla ilgileniyorum boyum 1.83 kilom 82 ilk defa böyle bir kombinasyon yapıcam(şimdiye kadar sadece whey-creatine ve glutamine kullandım) eksik gördüğünüz yada uygun görmediğiniz bir supplement varsa bilgi ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim..

optimum whey,weider creatine,weider l-glutamine,universal ganier (sadece antrenmandan sonra kana çabuk karışması için 1 ölçek alyrm),gaspari s.pump250,plasmajet,haladrol

2. alkinnn

alkinnn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bence biraz fazla olmuş, karaciğer ve böbreklere bu kadar yüklenmek doğru değil

3. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Supplement kombinasyonu ile ne hedeflediginizi belirtiseniz daha cok yardimci olabiliriz.

4. bugrahan26

bugrahan26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    alkinn;görüşün için tşk ederim..
    aneximandros;supplement kombinasyonuyla herhangibir büyük hedefe ulaşılacağını zannetmiyorum,tabi buna kişinin biyolojik özellikleri ve kas yapısıda önemli etken fakat en azından ölçü artırmada 39 olan kolumu 41`e veya daha fazlasına çıkarmada bana yardımcı olabilecek bir takviye destek olarak kullanmak istiyorum yani kısacası hedeflediğim şeyin hacim olduğunu söylersem yanlış olmaz çünkü beslenmem uyku düzenim ve antrenmanlarım çok disiplinli karşılık alabileceğime inanıyorum..

5. alkinnn

alkinnn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    dediğin kadar disiplinli çalışıp bunları kullanırsan illa ki karşılığını alırsın ben sadece vücudunu bu kadar yorma diye söyledim sadece hacim istiyosan yani ben buff vücut istiyorum diyosan sana hacim için tek tavsiyem protein destekli karbonhidrat ör:multipower hypermass 6000 (7kg 290 lira) bilmiyorum marka hakkında ne düşünüyorsun ama ben multipower kullanıyorum ve çok memnunum ayrıca hypermass 6000 i incelemeni tavsiye ederim içeriği oldukça zengin.http://www.multipower.com.tr/default.html

6. bugrahan26

bugrahan26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    tşk ederim ürünü inceledim fakat şeker ve yağ oranı çok yüksek zaten gainer kullanma taraftarı pek değilim sadece antrenmandan sonra kana çabuk karışımı olduğu için bir ölçek alıyorum onun dışında yağlanma yaptığı için pek ilgimi çekmiyor..belki supplement fazlalığından dolayı vitamin takviyesi ekleyebilirim diye düşünüyorum..

7. alkinnn

alkinnn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    zaten kilo aldırıcı olduğu için oranlarını bu düzeyde olması normal daha düşük oran istiyosan bir de hypermass 3000 e bakmanı öneririm.multipower tavsiye etmemin sebebi de fiyat-performans açısından oldukça başarılı olması
    saygılar...

8. mehmet6478

mehmet6478 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yeni başladım yardım!!!

ben yaklaşık 4 aydır body ile ilgileniyorum.4 aya vücudum şekle girdi kaslandım tabi ama boyum 1.76 likom 67 kilo almak istiyorum ama nasıl takviyeler almam gerektiği konusunda pek bilgim yok.spor salonu hocam glutamin-amino asit-protein tozu bir ay kullan sonra sadece amino kullanırsın dedi.amacım 75-76 liko olabilmek.marka ve dozlar hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim... teşekkürlerbench_O

Sayfayı Paylaş