Supplement Kombinasyonu Yas 21 6 aydır body yapıyorum..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kurban tarafından 17 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kurban

kurban Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkese iyi çalışmalar diliyorum..
    6 aydır body sporunu hoca eşliginde spor solununda yapıyorum.
    buarada yasım 21 boy 1.87 kilo 80
    hocam bana Supplement Kombinasyonu yazdı ve 17.10.2012 tarihiyle itibaren kullanmaya basladım.
    hocam gercekten bu konuda basarılı biri özetle geciyorum

1)Multıpower L-Glutamıne Powder
    2)Multıpower Creatıne Creapure
    3)Olımp BCAA pefa caps 1100
    4)MuscleMeds Carnıvor protein tozu

bu Supplement' leri almış bulunuyorum öncelikle sormak istedigim kombinasyon iyimi ve yararları olabilirse zararları yani yapıcagınız yorumlar benim için cok önemli bu konudaki bilgili kişilerden yardım istiyorum..
    aklıma gelenler bunlar ve tesekkür ediyorum..

ve beklentim çok fazla kilo almadan daha belirgin hatlarda vucuda sahip olmak

2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    İlk önce gerekli ürünleri temin etmişsin zaten örnek olarak şu şekilde seçilebilir zaten ;

Hacim için : Gainer - Creatine - Glutamine - Tribulus - Amino Asit
    Saf Kas Kütlesi İçin : Whey protein - Glutamine - Arginin - Ornitin - Creatine
    Hem kas artışı hem yağ yakımı için : Whey protein - Amino asit - Carnitine - Glutamine - Creatine - Arginin,ornitin - Tribulus
    Direk yağ yakımı ve kasları korumak amaçlı : Whey protein - Bcaa - Glutamine - L-carnitine - CLA

Kullanım şeklini de hocan söylemiştir beslenmene dikkat et ve iyi idman yaptığın sürece gelişim olacaktır tabiki.

3. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Direk yağ yakımı ve kasları korumak amaçlı : Whey protein - Bcaa - Glutamine - L-carnitine - CLA bence burada cla yerıne bır termojenık secenegı kullanılmalı.

ıkıncı olarak hocam multıpower genelde cok tercıh edılen ve mucızevı ıcerıklı bır marka degıl ama aldıgın urunler gereklı urunler sabah kalkınca 1 ölcek whey antrenman öncesı bcaa antrenman sonrası cratıne ve whey ı alabılırsın. caseın tozun olmadıgı ıcın whey ı sut ıle karıstırıp gece yatarken ıcersen de caseın tozu kadar etkılı olmasada emılım surecı uzayacagı ıcın hıc yoktan denebılecek bır secenek olur. yanı amacanınızında kılo almadan kas almak ve cok azda olsa yag yakmak oldugunu belırtıyorsunuz bunun ıcın yeterlı supplementınız var zaten 187 boy 80 kılo ve 6 aylık spor gecmısınızın olması cok fazla yagınız oldugu dusuncesını benden uzaklastırıyor. l carnıtıne cla veya termojenık bır urune gerek yok bence . ama bu urunlker bıtırıpte yenılerını alırken tavsıye ıstersenız

whey tozunda dymatıze ıso 100-optımum
    caseın toz dymatıze elıte caseın-optımum
    creaıne dymatıze - musclephram- olimp-
    amıno asıtte - bsn amıno x - musclepharm amino 1- xtend - amino 7-
    glutmanımde ıse muschlepharm-cellucor c4-optimum

bunlar benım sıze önerebıleceklerımdır.

4. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    bir sorum olucaktı.Acaba xtend kullanan biri için glutamine gerek var mıdır yoksa xtend içindeki değer yeterli midir?

5. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    yanlıs hatırlamıyorsam xtend de 2.5 gram vardı glutamıne 1 servısınde. söle dıyelım bu tamemen sızın vücudunuzun ıhtıyacı ıle alakalıdır. egerkı cok agır antrenman yapıyorsanız ve vucudunuza 10 gram gerekıyor ıse yetersız kalacaktır ancak sızın ıhtıyacınız 2 gram ıse fazla bıle gelecektır ben hem ıcınde glutamıne olan urunler kullanıyorum hemde ek olarak gunde 10 gram kullanıyorum toplamda gunde 14.5 gram olmus oluyor. yanı bır kısı ıcın su kadar yeter yada bu kadar yeter denılemez bence kısının yapısı beslenmesı dınlenmesı ve antrenman programıda göz onunde bulundurulmalı bence saglıklı bır degerlendırme ıcın.

HUMOR bunu beğendi.
  6. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    yorum için teşekkürler.sanırım ilk aşamada xtenddeki 2.5gr işimi görür. 5-6 ay sonra belki ek olarak alabilirim.

Sayfayı Paylaş