Supplement Kombinasyonu yardımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve MoNTeNeGRo tarafından 17 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MoNTeNeGRo

MoNTeNeGRo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar, 45 gündür spor salonuna gidiyorum
    boy:1,83
    kg:66
    kilo almak ve hacimlenmek için bb yapıyorum,Beslenmem düzenli ve iyi sayılır
    Maximus extreme muscle gainer ve bcaa aldım, sadece ikisi yeterli midir?
    Bunların yanına protein,creatin,amino asit... hangilerinden almalıyım

2. ForeverYoung

ForeverYoung Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Benim nacizane fikrim ilk başta sadece kreatin almak yeterli sonraki aylarda yanına bir protein tozu da eklenebilir. İlk 6 ya da 8 ay düzgün bir beslenme ve düzgün bir çalışma ile birlikte başka bir ürüne de gerek yok. Onlarca farklı marka yüzlerce farklı ürün var bunlar da insanları sürekli bir şey kullanmazsam olmaz moduna sokmaya çalışıyor. Tabi belli bir limite ulaştıktan sonra bcaa'da kullanılmalı amino da diğer zımbırtılar da ama sonra. Bence en azından protein tozu almasanız da bir kutu kreatin alın. Hem bir kaç kilogram aldırır hem hacim sağlar hem de daha iyi çalışmanızı.

3. MoNTeNeGRo

MoNTeNeGRo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim ForeverYoung , protein olmadan yeterli hacmi kazanırmıyım bilemedim

4. ForeverYoung

ForeverYoung Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    İlerideki dönemlerde ihtiyacın olacak tabi ki. Ancak ilk zamanlarda zaten bir alışma süreci var ve besinlerden aldığın protein yetiyor vücuda. En azından 2 ay geçtikten sonra kullanmaya başlamak proteinden alacağın verimi de arttırır.

Sayfayı Paylaş