Supplement Kombinasyonu Hakkında Görüşleriniz ve Önerileriniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mustang9 tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mustang9

mustang9 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar,
    Yaklaşık 1.5 senedir çalışmaktayım çalıştığım salon bir otele ait olduğu için genelde fitness hocaları mevcut bu zamana kadar çeşitli kaynak kitaplar ve sitemizden takip ederek bir yol takip ettim genelde doğal beslenerek ve sadece whey takviyesi kullandım.
    Bu ay itibari ile bir kombinasyon yaparak devam etmek istiyorum yurtdışında ucuz bulunca aldıkları (biraz oradaki arkadaşın da tavsiyesi ile).
    Boy: 1.83
    Kg : 83 (göbek kısmı biraz yağlı :) )
    Supplementler :
    Qnt whey
    MHP glutamine
    ON creatine
    Tribulus
    Animal nitro
    Ben amino x
    Ultimate CLA
    Cellular HD
    Multivitamin mineral (hardline elimde vardı )

Whey sabah uyarınca su akşam yatmadan önce süt ile antrenmanda önce ve sonrası su ile glutamin ve creatin birlikte alıyorum.
    Animal nitro ant.önce , BSD amino x antreman sırasında
    Cellular HD ant. Önce
    CLA sabah öğle akşam yemekten önce
    Tribulus sabah ve yatmadan önce
    Vitamin yemek aralarında
    Fikirlerinizi paylaşırsanız eksik veya fazla yaptığım kullanım şeklinde hatalar konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
    Teşekkürler,

2. mustang9

mustang9 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Ürünleri ayırıp bir kısmını kombine edip diğer kısmı daha sonra farklı bir kombinasyon mi yapmalıyım ?

3. mustang9

mustang9 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Tırnağın varsa başını kaşığı demişler .
    bunu tesadüfen gören bir boot varsa kaldırsın da kalabalık yapmasın bari forumda

oguzaltindal bunu beğendi.
  4. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    keşke daha açıklayıcı bilgiler verseydin yada resim atsaydın . göbek kısmı biraz yağlıyla nasıl bir bilgi vermemizi istiyorsunki ?
    spor geçmişi , beslenme düzeni , antrenman programı ve mevcut kas kütlesini bilmeden kimse şu şu supplementleri kullan demez bence

5. mustang9

mustang9 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Ilk önce bir cevap verdiğin için teşekkür ederim :)
    Spor geçmişini yazdım gözden kaçırmış olmalısın. Yukarıda yazdığım suppl. Tamamı bende yeni alacak değilim onu sormadım ayrıca ant. Bilgisi eklesem birde ihtar alırız konu dışı olarak önceki konularda gördüğüm için söylüyorum bunların tamamını mı kombine ederek kullanmak mı mantıklı yoksa farklı dönemlere ayırmak mı beslenme zaten düzenli olmak zorunda sadece bunları baz almıyorum beslenme olarak 6 öğün belki gramı gramına değil ama bitkisel ve hayvansal protein ayrıca karbonhidrat içerikli bir beslenme. Kas kütlesi olarak resim ekleyebilirim

Sayfayı Paylaş