Supplement Kür Tavsiye

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve HedefTuran tarafından 24 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. HedefTuran

HedefTuran Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Değerli forum üyeleri aranıza yeni katıldım öncelikle hepinize selam olsun.
    Daha önce body sporunu yaptım ciddi bir düzen ve özveri ile fakat geçirmiş olduğum bir eklem rahatsızlığı yüzünden 2 sene kadar bırakmak zorunda kaldım. Yaşadığım şehiri değiştirdim ve çevremde bilgi paylaşımı yapabileceğim kimse kalmadı.Ürünlerin hangi markaya ait olduğunu unuttum fakat kullanmış olduğum sadece 2 marka vardı yazacaklarım iki markadan birisine aittir.Optimum Nutrition ve Ultimate Nutrition. Size sormak istediğim konu ben daha önce ON Whey gold ve seriuss mass protein tozu, bcaa , creatine , glutamine , amino kullandım. Şimdi tekrardan başlayacağım maddi durumumda sorun yok bana lütfen ilk etapta gerek yok tarzı yorumlar yapmayın sadece yol gösterirseniz sevinirim. Boy kilo bilgilerimi veriyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    Boy: 1.80
    Kilo: 85

2. HedefTuran

HedefTuran Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yardımcı olabilecek kimse yokmu :)

3. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    whey+creatin öncelikte tutarım ekleyecek olursam üzerine bcaa koyarım eğer hala maddi durumum yeterliyse glutamine alırım,baktım ki hala cebimde para var aol alırım,para hala bitmediyse kazein proteini alırım,baktım hala param var nox alırım ... uzar gider. sen hedefini amacını belirtmemişsin,maddi olarak fark etmez demişsin ne bekliyosun ki ?

Leopara bunu beğendi.
  4. HedefTuran

HedefTuran Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hedefim kendi çapımda birşeyler yapmak değil ciddi anlamda ileriye dönük beklentilerim var yarışmalara girmeden bana rahat yok . Çevremi kaybettim il değişikliği yüzünden ve bilmediğim yabancısı olduğum bir şehirdeyim.

5. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    yarışma derken bodybuilding den bahsediyosan bu konu supplementler kadar masum kalmaz musabik sporcuların çoğu steroid kullanır fakat daha yolun başındayken yarışma düşünmek saçma olur hele ki steroid hafife alıncak bişey değil supplement kürüne gelirsek başlangıç için whey+creatin+bcaa idealdır

Sayfayı Paylaş