supplement kürüm hakkında yorumlarınız..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ufkboztepe tarafından 8 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ufkboztepe

ufkboztepe Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Elimde şu anda;

gaspari myofusion
    universal amino 2700
    gaspari bcaa 6000
    nitrofull glutamine
    cellucor c4 extreme
    anabolic halo

bunlar mevcut 2 seneye yakındır bu işi yapıyorum bunlar güzel bi kür oluşturup yaza kadar biraz daha dolmayı hacimlenmeyi istiyorum tabi kas kütleside istiyorum.

Beslenme konusundada sıkıntım yok herşeyi nizami şekilde yapıyorum zaten beslenmeyle ilgili..

Bunlar için kullanımı hakkında bi tavsiye bekliyorum sabah şunu için akşam şunu için vs.. gibi

supplementlerin arkasında yazıyor zaten ama en azından daha verimli olacak şekilde kullanmamı tavsiye eden biri varsa yardımcı olabilirse sevinirim..

2. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    ıdman oncesı, c4 + bcaa ve/veya amıno 2700
    ıdman hemen sonrası bcaa + anabolıc halo + glutamın
    ıdmandan 45 dk sonra myofusıon

sabah kalkınca myofusıon + bcaa
    gece yatmadan y.yağlı sut ıle myofusıon + glutamın

ufkboztepe bunu beğendi.
  3. ufkboztepe

ufkboztepe Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yalnız anabolic halo için sabah kalktıgındada alınması gerekli diyor yani sadece idman sonrası ne kadar dogru olurki ve bide idman öncesi protein almam gerekmezmi sizce

4. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Anabolıc halo post-workout urunu ıdmandan sonra al. Bosalan glıkoz depoların ıcın basıt karbonhıdrat da alabılırsın ıdman sonrası.

Idman oncesı ıcın pre-workout urunun var c4 onu, ıdman sıddetıne gore ayarlayacağın dozda bcaa ıle destekleyebılırsın. Idman oncesınde proteın tozu alma.
    ıdman oncesındde alacağın bcaa, proteın tozuna oranla daha cabuk sındırılır.

5. ufkboztepe

ufkboztepe Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    valla şöyle söyliyim idman öncesi protein aldıgımda sanki kendimi iyi hissediyorum idmandan 1 saat önce aldıgımda.belki psikolojik bişeyde olabilir yani

6. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Nıye uzatıyosun kı ben onu anlamadım. Idman oncesı derken ben son yarım saatı kastedıyorum. Bu sure ıcerısınde toz almak mantıksız.

Sen nası kullancağını bılmedığını belırtıp yardım ıstemıssın ondan yazdık ama verdığın cevaplarla neyın pesınde olduğunu pek anlamadım.

7. ufkboztepe

ufkboztepe Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    benim idman öncesinden kastım 1 saat civarı bi zaman sen kullanma diyosun bende hiç yararı yokmu diye soruyorum sen inadına kullanma diyosun yani bi yararı yok desen anlıcam'da onu merak ediyorum sadece

8. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    bence nitrofull markasını cıkar mhp glutamin 12 hours almanı tavsiye ederim

9. ufkboztepe

ufkboztepe Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    dogru söylüyosunda yani biraz maddi olarak glutamin sıkıştırıyo beni bide glutaminin içerigi markaya göre çokta değişken bişey olmadıgı için nitrofullu tercih ettim tabi illaki MHP çok kaliteli bi ürün ama yani protein amino asit gibi olmadıgı için glutamin'e biraz düşük bütçe ayırdım

Sayfayı Paylaş