Supplement kürü

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Burakgoku tarafından 19 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Burakgoku

Burakgoku Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Beyler iyi akşamlar sizinle yazın definasyon yaparken kullanıcağım ve kısın bulk yaparken ki supplement kombinasyonlarımı paylaşcam iyi veya kötümü yorumlayabilir misiniz ?
    Yazın;
    Scitec whey protein tozu
    Scitec bcaa glutamin xpress
    Bigjoy thermantor l carnitin
    Hardline cla one
    B complex vitamin desteği
    Olimp Omega 3 balık yağı (fiyatına göre servis oranı baya fazla bence)

Kışın clean bulk;
    Scitec whey protein
    Nutrend creapure creatin
    Olimp multivitamin
    Hardline aminofull
    Tabi bunların yanında beslenmemde olcak dileyen olursa beslenmeyide ayrıyetten yazarım sizce kullancağım supplar amacıma göre iyimi?

Son düzenleme: 19 Mayıs 2020
  2. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    boşyere para harcıyorsun bir çoğu gereksiz.

3. Burakgoku

Burakgoku Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Mesela dostum

4. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Bu sporu bu kadar ciddiye almışsan zaten yeterli proteini ni gıdalrdan alır bir insan. Protein tozu çok gerekli birşey değilki , fazladan yumurta ye yada tavuk , balık ye paran cebinde kalsın.
    l carnitin , cla yağ yakmak için para harcamana gerek yok, sabah hit kardiyonu yap akşamda idmanını yap diğetini yap tamamdır
    Complex b vitamini almak yerine, multi vitamin alırdım ben olsam. Multinin içinde hem complex b vitamini var hemde içinde başka vitamin ve minarellerinde olması büyük avantaj. Protein tozu kullanıcaksan içinde zaten yeterli vitamin ve mineral oluyor.
    olim pin multisi bende var ağır bir vitamiin dir kendileri. Şuan onu içmiyorum herhangi bir bilindik güvenilir markanın vitamini ni içiyorum.
    Yani protein tozları, multi vitaminler , diğer suplementler hem iç organlarına yazık hemide suplement şirketlerini zengin ediyorsun.

En güvenilir suplement senin tüketmiş olduğun gıdalardır, bilemissin internetten aldıkalrının içinde ne var yalanmı doğrumu sahtekarlığa çok açık şeyler bunlar ve hiçbii sihirli bir değnek değiller seni steroidler gibi alıp uçurmazlar, kullanmayan bir insandan çokta fazla gelişim olarak fark bekleme.
    Kullansaydım bcaa ve multi kullanırdım kalanı gereksşz boşyere para israfı.
    Not yukardakilerin hepsini kullandım.

NeverEnough bunu beğendi.
  5. Burakgoku

Burakgoku Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Olimp çokmu ağır kuzen peki ? Onun yerine önere bilceğin güzel bir vitamin desteği varmı baska?

6. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Eczacıbaşı Medigard Vitamin Mineral Kompleks CoQ10 60 Tablet, şuan bunu kullanıyorum , bu bitince
    Nature's Supreme Multivitamin for Men 100 Kapsül kullanacağım. bu ikisi hem servis sayısı fazla hemide daha hesaplı. Bir şişe 3 ay gidiyor.
    Olimp multinin günlük değerleri aşırı fazla idrarın rengi bazen yeşil oluyordu. Buarada olimpi arasıra içiyorum. Hergün bu hapları almıyorum bazen 2 gün üstüste 1 gün ara ile , bazende 1 gün dolu 1 gün boş olarak. Alıcaksanda plastik kapsullü hap alma ,aldıysanda kapsülle yutma içini bir kaşığa dök öyle yut. Olimp baya büyük ve plastik kapsülü mide yanması yapabiliyor. Hergün hergün plastik yutmak bence bünye için hiçte hoş değil. O yüzden plastik kapsulleri çıkar içinin tozunu kaşşığa dök sonra ağzına at ve üzerine su iç , bardağa atma çözülmezler.
    Hiç birşey sağlıktan daha önemli değilldir, aldığın bu kimyasal gıda takviyeleri iç organlarını muhakak yoruyordur.

Yazı puntoları kendiliğinden büyük çıktı düzelmiyor yanlış anlaşılmasın dikkat amaçlı büyük yazılmadı

Burakgoku bunu beğendi.
  7. Burakgoku

Burakgoku Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Saol dostum bilgiler için :innocent:

kirliiiii bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş