supplement günlüğüm

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve opeh tarafından 28 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    gelen supplementler, kullanım tavsiyesi bekliyorum hala :)

Ekli Dosyalar:

2. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    konuyla alaka degıl ama urunler ucak ıle getırıldı ?

3. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    uçakla geldi evet

4. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    konuyla alakalı değil ama şanslıymışsn sende ha çok kral ürünler var:D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:37 ----------

bide programın iyi gibi ama annt. sonra weider premium al megamassı bi başka öğünde protein ihtiyacın için alırsın

5. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    eyv sağol, bu propak 100gr si 5gr kreatin içeriyor, weider maximumkreagenic de 5 gr kreatin içeriyor , yani günlük 10gr kreatin, bi zararı olurmu ?
    diğer türlü propaktan 100gr altında kullnasam işe yaramaz kanaatindeyim, bilen arkadşlar yardım ederse sevininrim

6. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    kreatinin zararı olmaz diğeri hakkında bilgim yok

7. murinyo

murinyo Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    creatin şöyle eğer 10gr kullandın çok sık tuvalete çıkıyorsan (1saatte 2-3kez) ozaman fazla geliyordur manasına geliyordur d.yebiliriz..bi çeviride okumuştum..benimde öyle oldu sonra 5gr düşürüm

8. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    kratin günde 10 gr alırsam zararı olur bence veya karaciğeri aşırız orlarım gibi geliyor
    i , cünkü 1 porsiyon maximum kragenic 5gr krain içeriyor +5 de propaktan geliyor ( bu propak komplex ürün enzymden macadan klreainden whey proteinden hepsinden var)
    ama bi yandanda diyom 5maximum kragenicden gelen 5 gryi tek seferde alacam, propaktan gelen 5 gryi gün içerisinde alacam ? propakı kullansam , maximum kreagenichi kullanmıcam, kreagenichi kullansam propakı kullanamıcam arada kaldım :) , keşke propakta kreatin olmasaymış

9. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    kreatin günlük normal olarak 5 gr ant. 30 dakka önce 5gr hemen sonra toplam 10 gr dır 4 hafta böle yaparsın 1 hafta ara yüklemeye gerek yok bence ben yapmıyorum

10. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    hmm tmm ozaman , sabah uyanır uyanmaz 1 ölçek premium whey( preimumwheyi sadec sabah kulanmayı düşünüyorum) + ant öncesi, kreagenich, sonrası 50 gr propak (35gr whey protein 3 gr kreain maca enzymler ,q10,bcaa glutamine l carnitine vs .vs.) öğle yemeğiyle beraber ironmaxx multi vitamin veya kahvaltıyla birlikte de olabilir+ akşam üstü 5 e doğru süt le beraber 4 yemek kaşığı megamass+ gece yatarkende 1 tüp allstar amino1200 ,
    hydrocut adventedleri hazirandan sonra l carnitine, animal cuts, abdominal cuts,cla,yeşil çay vs.vs ile kombine kullanacam
    beslenmemde şöyle; sabahkahvaltısı , + yumurta haşlayıcım var 4 yumurta beyazı 1 sarısı +öğlen yemeği + akşam yemeği + gece yatarken 100 gr lor
    eksik varsa bilgilendirirseniz sevinirm
    şimdiden teşekkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:56 ----------

hmm tmm ozaman , sabah uyanır uyanmaz 1 ölçek premium whey( preimumwheyi sadec sabah kulanmayı düşünüyorum) + ant öncesi, kreagenich, sonrası 50 gr propak (35gr whey protein 3 gr kreain maca enzymler ,q10,bcaa glutamine l carnitine vs .vs.) öğle yemeğiyle beraber ironmaxx multi vitamin veya kahvaltıyla birlikte de olabilir+ akşam üstü 5 e doğru süt le beraber 4 yemek kaşığı megamass+ gece yatarkende 1 tüp allstar amino1200 ,
    hydrocut adventedleri hazirandan sonra l carnitine, animal cuts, abdominal cuts,cla,yeşil çay vs.vs ile kombine kullanacam
    beslenmemde şöyle; sabahkahvaltısı , + yumurta haşlayıcım var 4 yumurta beyazı 1 sarısı +öğlen yemeği + akşam yemeği + gece yatarken 100 gr lor
    eksik varsa bilgilendirirseniz sevinirm
    şimdiden teşekkürler

11. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Ara öğün ekleyebılıyorsan ekle derım.. sebze meyva kuruyemıs balık tavuk vb....

12. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    yurtta kalıyorum, o dediklerini burada yapmam zor, kendi dolabımda durabilecek şeyler almam lazım
    mesela lor aldım , yumurta haşlayıcım var, haftada 5 kutu süt alıyorum, bu şekil idare ediyorum
    başka önerebileceğin şeyler varsa bu tarz, alabilirm

13. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    konsever ton balıgı, badem, fındık vb.. dolapta saklayabılırsın

14. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    all star amino 12000,premium whey , ironmaxx propak , ironmax multi vitamin , maximum kreagenic 1 haftadır kullandım, etkisi gayet başarılı,
    premium whey harika uyanır uyanmax açkarnına içiyorum doygunluk hissi veriyor , üzeimdeki halsizliği bile atıyor, propak da alman forumlarında okuduğum gibi bendede güç artışı apmaya başladı, ironmaxx multi vitamini de beğendim, kreagenic on numara kreatin, uzun süreli enerji veriyor, eskiden antremanları yarıda bırakıyordum şimdi sonuna kadar devam :)

kullanım şeklim şöyle ; sabah 5:30 da 1 ölçek sütle premium whey , sabah kahvaltısı ile multivitamin, öğle yemeğinden hemen sonra 1 ölçek kreagenic , öğle yemeğinden hemen sonra antreman , antremandanhemen sonra 50 gr ,sütle propak . gece yatarkende 1 tüp all star amino 12000 ve lor yiyorum

1-2 sorum var , programlardan dolayı öğle yemeğinden hemen sonra spora gitmem gerekiyor , bu yüzden kreatini öğle yemeğiyle alıyorum bi zararı olurmu veya etkisini azaltırmı? veya nezaman almalıyım
    bide allstar amino12000 11 de atarken alıyorum , iyimidir , oksa başka saattemi alayım ?
    şimdiden teşekkürler

Son düzenleme: 9 Ekim 2011
  15. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    bu kreatini ,öğle yemeğiyle beraber alıyorum sizce bi zararı ve ya etkisini azaltıcı bişey olabilirmi?
    ve mecburen öğle yemeğini yer yemez spora gidiyorum 1saat ( yurttan anca öyle izin alabildim ) ve son olarak all star amini 12000 i gece yatarken kullanıyorum , kullanma zamanım iyimi , yoksa değiştireyimmi ? şimdiden teşekkürler

bilen arkdaşlar cevap yazarsa sevinirim
    haftada 1 kez nete girebiliyorum

16. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez