Supplement günlüğüm#1

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve batuhanzafer tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. batuhanzafer

batuhanzafer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Bcaa dediğim gibi psikolojikte olabilir ilk defa kullanıyorum ve çok anlatıldı bana :D şaşırtıcı gelebilir ama evet nox kullanmış gibi oluyorum onu kullanınca, sonra yemekten sonra amino almamın sebebi ise biliyorsunuz tablet boyutları çok büyük ve bu çok rahatsız edici bir şey antreman öncesi-sonrası kullanamıyorum diğer ürünleri kullandığım için çok rahatsız oluyorum midem çok dolu hissediyorum ama 3 öğün hafif yemekte alınca rahat hissediyorum. supplementlere yaslanıpta gelişeceğimi düşünmüyorum açıkcası bende, günlük beslenmem ve dinlenme zamanlarıma daha çok önem veriyorum. Tekrar teşekkür ederim

Hevesli ? Hocam ne dediyse o evet :) sizi niye bu kadar kastı bu anlamadım, niye sorun çıkartmaya çalışıyorsunuz onuda anlamadım

2. kuzgun006

kuzgun006 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Boks
    Sa forumda yeniyim benim vücutta aşırı yağ var

Göbek=103
    Göğüs=105
    Kol=36 cm boyum 186cm kilom 96.5k.g bu yağları en kısa sürede azaltma için bi öneriniz varmı ben boksörüm ayrıca ramazan dolayısıyla idmanları bıraktım iyice 6-7 kg aldım ramazan sonrası hemen idmanlara baslıcam haftada 4 gün olmak üzere body başlamayı düşünüyorum haftada 2 gün yüzmedir uzun mesafe bisiklet sürüşü ip atlama ws yapmayı planlıyorum bunları yaparkende yanında Hardline Carnifit kullanmayı düşünüyorum bu işten anlayanlar fikirlerini söylerlerse iyi olur benim için kaç ay gibi bi sürede vücudu toplarımbench_O

3. batuhanzafer

batuhanzafer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Araya bayram girdiği için 3 gün idman yapamadım salon kapalıydı ölçülerimde genede artış var göğüs dışında göğüslerde yerinde sayıyor. Vücudum topladı ancak sıkıntı şu olmaya başladı ürünler çok fazla gaz yapıyor hangisi yapıyor henüz çözemedim ama tahminimce protein yapıyor. Çözünce tekrar yazacağım sorularınız varsa alabilirim mümkünse konuyla alakalı :) iyi forumlar hepinize

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:04 ----------

Bunu işten daha iyi anlayanlara bilgilerini ayrıntılı verip anlatabilirsin derdini sorularını alabilirsin. Ama hardline ürünleri hep düşündürmüştür beni daha iyi ürünler alabilirsen düşünmeden daha iyilerini al derim

4. zallas003

zallas003 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Eğer güzel bir beslenmen varsa Antrenman öncesi protein tozunu almasan daha ekonomik olur.
    Ayrıca zaten Bcaa ve glutamine alıyorsun amino alman israf gibi sanki o paraya nox ürünü alabilirsin mesela. Bu arada son olarak da umarım Nitrotech içindeki creatin i de hesaplıyorsundur. Çünkü yüksek creatin alımı böbreklerde soruna neden olabiliyor 10 gr creatini geçmesen iyi olur kendi kilonu göze alacak olursak.

5. batuhanzafer

batuhanzafer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Günde 10 gramı geçmiyor kreatin alımım ancak glutamin ve bcaa dışındada değişik aminoasit bileşenleri var amino asitimde hepsi birlikte giriyor vücuduma israf olarak görmüyorum, böbreklerimi düzenli olarak 3ayda 1 kontrol ettiriyorum ki bu supplement kürüne girmeden önce baktırdım ve daha 2 gün önce kan testimi tekrarlattırdım sorun yok gibi gözüküyor şimdilik. Amino asiti asla noxa değişmem belki Weiderin Arginine-Xplode denenebilirdi ama oda bir daha ki kürümde yapacağım bir tercih olacak :)

Sayfayı Paylaş