supplement+bol çalışma+bol dinlenme+bol yemek

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve yuse tarafından 11 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yuse

yuse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba arkadaşlar 2-3 aydır v.g ile uğraşıyorum artık supplement alma zamanım geldi paramı biriktirdim ve almak istediğim ürünler weider premium whey weider amino 2200 bide weider pure creatine amacım yağlı olmak değil yağ oranı düşük bir şekilde gelişmek istiyorum boy 1.80 kilo 72 17 yaşındayım haftanın 4-5 günü antrnman yapabiliyorum sizinde görüşlerinizi almak istiyorum tavsiye etmediğiniz ürün varsa veya almamı tavsiye ettiğiniz ürün varsa yazarsanız çok iyi olur

2. unlimit4d

unlimit4d Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşının 17 olması itibari ile sana tavsiye sadece protein tozu ile başla wieder iyi bir seçim olacaktır..Amino tavsiye eder genelde spor salonundaki hocalar..Fakat vucut 22 yaşına kadar büyümesini sürdürdüğü için sadece when protein almanı tavsiye ederim creatinden kesinlikle uzak şimdilik..2-3 aylık bir süre çok fazla değil..Amino asidi 6 aydan sonra almanı tavsiye ederim..Forumlarda yazdığı gibi günlük protein ihtiyacını tavuk göğsü (beyaz et) ve ton balıklarından karşıla emin ol daha güçlü bir kombinasyon olacaktır..

3. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    whey protein bütçene göre optimum veya weyder ben optimum öneririm. optimum bccc ve glutammin yani amino asit ihityacınıda karşılar.extradan amino almana gerek kalmaz creatin de hardline öneririm hem fiyat ham kalite olarak iyi iyi çalışmalar

Sayfayı Paylaş