Supplement Alışverişi Konusunda Yardım (Yine :))

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve CYBER_COUNTER tarafından 21 Ocak 2006 başlatılmıştır.

1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bu tarz ürünler cok pahali baris biliyorsun bu yüzden ben kullanmiyorum...

2. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    kesinlikle saydam,fiyatları içeriklerini haketmiyor...zaten bu ürünlere yönelen arkadaşlarda,daha çok ektomorf yapıda olup,metabolizması hızlı çalışan,fazla iştahı olmayan kişler,kilo almak için bu tarz bir yolda cok külfetli oluyor halıylen..yoksa baldo pirinç ten iyi gainermı var :)

3. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Evet. Demek ki ben de doğru yazmışım.

4. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA

Arkadaşlar,Gümrükte çalışan amcamın oğluna sordum veeee,100euro nun altındakiler direk geçiş gümrük yokmuş.
    Tarım bakanlığında çalışan bir abime sordum ve şu yanıtı aldım; Yurt dışından gelen herhangi bir ek beslenme ürünü,vitamin yada ona benzer şeyler ister5 gr olsun ister5 kilo olsun,ister v1 kutu olsun ister 100 kutu olsun, fiyatı ister 10 euro olsun ister 1000 euro olsun teker teker araştırılır yurt dışından getittirenin Tarım bakanlığından izni yoksa anında geri gönderilir !!!

Kanunlara gelince; gümrük zaten açık olarak belirtmiş kanunları söze gerek yok.
    Tarım Bakanlığı izni yoksa zaten her türlü gönderme ve alıkoyma hakkına sahip.Şimdi diceksiniz ki eee bizim mallar ne oldu öncelikle gidip gelmediğini soracaksınız,geldiyse nerde olduğunu soracaksınız,tarım bakanlığı görevlileri almışsa gidip izin alarak tekrar alabilirsiniz.İzniniz yoksa depolarında kalır yada atılır!!' Eğer ki görevliler izni yok deyip geri göndermişlerse gönderdikleri makbuzun fotokopisini alıp ( tabi verirlerse yada bulabilirlerse...) internetten alış veriş yaptığın şirkete mail çekerek durumu bildirip elindeki belgenin numarasını vererek cevap beklemek yapabileceğiniz tek şey bu o yüzden bütün bunlarla uğraşacağınıza alacağınız ürünü gooogle den aratın muhakkak bir türk firması satıyordur, benim bildiğim rahat 5-6 site var sizde araştırırsanız bulursunuz burda site ismi vermek istemiyorum o yüzden hem peşin hem 12 ay taksitle satıyorlar 2 gün sonra da elinde oluyor.

5. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    ÜNİVERSAL konusuna gelince bizim burda incirlik mevzusu olduğundan tanıdığım birkaç arkadaş incirlikten bana istediğim suplementi getiriyorlar ve TÜRKİYE'de en ucuz ve çeşitlilik yönünden en fazla suplement burda bulunuyor yurt dışındaki sitelerden bile ucuz ve çeşitli olmasının nedeni direk amerikan askerlerine satış olmasından kaynaklanıyor.Burda bile 2 çeşit UNİVERSAL ürünü var. AMERİKAN PAZARI'nda satılan tarım bakanlığı onaylı ürünler diğeri ise satış yapanların kendi çabalarıyla incirlikten aldıkları suplementler aynı iki ürünün arasında dağlar kadar fark var hem içeriklerinde hem de görüntülerinde en kısa zaman da fotoğraflarını çekip size gönderirim daha iyi anlarsınız. 2 ürünüde kullanan arkadaşlara soruyorum hiç tereddüt etmeden tarım bakanlığının onayladığını değilde yurt dışından geleni kullanıyorlar aralarındaki fark hakikaten çok büyükmüş. Maalesef kullananlar içeriğini kontrol etmeden hangisinin etkisi daha kuvvetliyse onu kullanıyorlar. Hiç kimse zararlarından bahsetmiyor, onlar için içinde ne olursa olsun önemli değil etkisi kuvvetli olsun yeterli görüyorlar.3 cm fazla pazu için sağlıklarını hiçe atıyorlar.

6. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    OK. Sanırım bana yazının bu kadarı yeterli. :) İçim rahatladı. :D

TEŞEKKÜRLER

7. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    ARKADAŞLAR:

BANA BU KONU HAKKINDA AZ YA DA ÇOK YARDIM EDEN HERKESE TÜM İÇTENLİĞİMLE TEŞEKKÜR EDERİM :) :) :) :)

Sayfayı Paylaş