Supplement önerisi istiyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve censsa tarafından 17 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. censsa

censsa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar.Ben 1 yıl kadar ara ara fitness ile ilgilendim fakat askere gidip geldim 6 ayda 10 kilo verdim.Askerden dönünce tekrar başladım ve 2 ay içinde 10 kilo almayı başardım.Şimdi 85 kiloyum boyum 192.Ektomorf vücut tipine sahibim.Gelişimim şu anda durdu.Hacimlenmek istiyorum karbonhidrata yükleniyorum fakat nafile.Supplement şu anda kullanmıyorum sizlerden tavsiye istiyorum.Amino asit ve karbonhidrat tozu almayı düşünüyorum.Sizlerin düşüncesi nedir ne kullansam daha iyi? Hangi markayı tercih etsem daha iyi?

Daha önce twinlab amino asit kullanmıştım memnun kalmıştım.Hem tadı hemde işlevi gayet iyiydi.Şu anda karbonhidrat tozumu yoksa protein tozumu kullanmam gerek sizlerin tavsiyesini almak istedim.Önerilerinizi marka olarakta yaparsanız mutlu olurum.Saygılarımla ;)

2. censsa

censsa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
  3. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Alacaksan creatin al yada muscletech

4. censsa

censsa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Creatin'de düşünüyordum sonraki evrede fakat.Bilemedim şimdi..

5. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Creatin kilo hacim toparlanma sağlıyan supplement performansını çok artırır muscletech cell tech ede bak oda iyi amino asitte olabil

6. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Muscletech Premium Mass Gainer öneririm aminoasit olarakta iyidir bunun yanına creatin alırsın güzel bi kombin olur ama tek kötü yanı az olması :)

7. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    gainer falan alıyım deme dostum parana yazık uzun zamandırda protein tozu kullanırım hepsi aynı bütçene uygun protein değeri yüksek bilindik bi marka protein tozu alabilirsin.

8. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    neden gainer almasın ?

9. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Bassın pirinç i daha iyi daha sağlıklı gerçek gıda gainerdan daha etkili daha ucuz daha enerjik yeter mi

10. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    iyide onu kendiside biliyor , demekki beslenemiyor alabilir bence gayette mantıklı

11. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Bende üni okuyorum çalışıyorum hemde sabahları yapıp kutuda yanımda taşıyorum. Ben akıl verdim benim gibi yapan çok insan var gainer bence gerçekden gereksiz bi ton alternatif var.

12. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    protein tozuda gereksiz o zaman glutaminde bunların hepsini alabiliriz dışardan nede olsa , almayalım o zaman

13. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    E tabi eğer gerçek besin olarak alabiliyorsan en mantıklısı o şekilde herkez bunu söylüyor zaten.

14. censsa

censsa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Şimdi arkadaşlar her bünye farklıdır.Benim ektomorf olduğumu sizlere daha önce belirtmiştim.Bir aydır sadece 1 kilo artışım olmuş.Yememin gayet iyi olduğunu düşünüyorum.Bir süre sonra vücut ne kadar yersen ye kilo almıyor gelişmiyor.Ekto olmak böyle bişey.Ne yersem yiyim boşa gidiyor sanki.Hiç unutmam çok iyi antrenman yaptığım bir gün gramaj olarak yediklerimin 2 katını yemiştim ve karbonhidrata inanılmaz yüklenmiştim.Ertesi gün tartıldığımda tam aksine 400 gram kilo verdiğime şahit oldum.Kilo almamak için direnen bir vücutla karşı karşıyayım.Bende isterim yediğim şeyler sayesinde kilo alıyım,bana yediğim şeyler yarasın fakat bir süre sonra görüyorsunuzki vücut ek bir takviye istiyor.Yoksa vücut gelişmiyor..

15. Emporio

Emporio Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Ektomorf icin glutamine-creatine cok iyidir. Bcaa da alabilirsin. Yedigin ogunude 5-6 ogun yap kilo/hacim almaman imkansiz. Nette prolarin hazirladigi ektomorflar icin onlarca video var kolay bilgi edinebilirsin.

Sayfayı Paylaş