Supplement Önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cngzhnyhn tarafından 14 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cngzhnyhn

cngzhnyhn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar ,

Severek yaptığım spora tekrar başlamış bulunmaktayım ve bu sefer supplement kullanmayı düşünüyorum.Daha öncesinde yaklaşık 6 ay salon geçmişim var ve 7 senedir de prf. olarak basketbol oynamışlığım kısacası sporu seven ve sporsuz yapamayan biriyim ve tekrar salona yazıldım fitness için bu ay 1.ayım bitti ve 2.ay bitiminde supplement takviyesi yapmayı düşünüyorum aklımda 2 ürün var sizden bunlar hakkında öneri ve yardımlarınızı bekliyor olacağım.Amacım kas kütlesi artırmak ve fit ve sağlıklı bir fizike sahip olmak.

Muscletech Nitrotech Performance (Protein)
    Muscletech Amino Build Performance (Amino Asit)

Bu iki üründe karar kıldım ve sizden yardımlarını bekliyorum . İlk defa bir konu açıyorum yanlış olan forum kurallarına aykırı birşey de bulunduysam da kusura bakmayın :) Şimdiden teşekkür ederim ...

2. mnnk44

mnnk44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba amino için bir yorum yapamıcam fakat muscletech nitrotech performance proteininin içeriğine baktım kilo ve yağ oranını bilmiyorum fakat içinde kreatin bulunuyormuş bildiğim kadarıyla kreatin vücütta suyu tutuyor hacim için ve az da olsa yağ ve karbonhidrat mevcut.Bence fit olmayı hedefliyorsanız daha saf bir protein seçebilirsiniz.dymatize iso 100 kullanıyorum memnunum baya 0 yağ 0 şeker oranı var daha öncesindede optimum whey kullanıyordum ikisindende memnunum .tabi bu benim düşüncem :)

kolay gelsin iyi forumlar

3. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Selamlar ;
    İkinci ayından aldığın ürünlerin %1 bile faydasını göremezsin. Heves etmişsin farkındayım ancak kesinlikle alma. Çünkü paranı çöpe atmaktan başka hiç bir işe yaramaz. Beşinci aydan sonra kullanmaya başladım , aynı gün başladığımız arkadaş ise ikinci aydan itibaren almıştı. Ancak ben aldığım zaman aynı gelişimi sağlamıştık. İlla alacağım diyorsan Optimum almanı öneririm. Muscletech tad / fiyat / performans olarak Optimum'un yanından geçemez.
    İyi günler.

4. cngzhnyhn

cngzhnyhn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Söylemiş oldugunuz bana da mantıklı geldi ve bu yüzden 1 ay daha erteleme kararı aldım . Musletech markası bu işte çok iyi olduğunu tahmin ediyordum ama söylemiş olduğunuz ürüne de bakacam .

Sayfayı Paylaş