Suplement kombinasyonumda sağlik sorunu olabılırmı FİKİR ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Givemeup tarafından 4 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Givemeup

Givemeup Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar
    Kafama takılan sorun var 4 çeşit Suplement kullanıyorum bunlar söyle ,

Dymatize iso 100 , Optimum Creatine ,Optimum Glutamine Powder ve Amino 2700 kullanmaktayim
    Sambucol Plus 15 Efervesan Tablet aldım bunu da yeni vitamin olarak tek bu var şuan 20gunden berı 13 14 adet kullandim.

bu sene içinde 2kutu ya yakin Protemin tozu tükettim yanı sanırım 6 7 ay filan ve daha çeyreği duruyor
    15 ay önce en son almıştım Creatine bitmemıs spora bı 8 9 ay ara vermıstım 4 5 aydan beri ufak ufak kullanıyorum ve daha çeyreği duruyor.
    Glutamine 2 kutuya yakin 5 6 aydan beri kullanıyorum ve daha çeyreği duruyor
    Amino 2700 6 7 aydan beri 2 kutu olmak üzere ve daha çeyreği duruyor
    düzenli olarak su içmeye dikkat ediyorum ama kafama takılıyor şuan için herhangi kan veya idrar testi yaptırmadım ama herhangi karaciğer yağlanmasına veya başka bir şeye sebep olur mu ?
    gecen sene yaptırmıştım kullanırken herhangi sorun yok demişti içebilirsin doktor bu konuda yorumlarınızı merak ediyorum.
    ve ek olarak şunu söylemek istiyorum kullandığım zaman hepsini ayni gün kullanıyorum idrarada bakıyorum her zaman beyaz renkte ve pek sorun olduğunu düşünmüyorum

Son düzenleme: 4 Mayıs 2018

Sayfayı Paylaş