suplement kombinasyonu öneriniz?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve DEVİL06angel tarafından 2 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. DEVİL06angel

DEVİL06angel Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    konu ile ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Yakin bir zaman içinde suplementlerimi alicam, ancak almadan sizlerinde deneyim ve bilgilerinizden yararlanmak istedim. Asagidaki suplement kombinasyonu ve kullanım sekilleri hakkındaki degerlendirmeleriniz ya da ".. suplement yerine .. suplementi al şeklindeki yorumlarınız için tekrar Teşekkürler:)

Sabah aç karnına ; "almayı düşündüğüm"- Dymatize ISO 100 ya da "kullanmakta olduğum"-Optimum Gold Standard Whey
    Antremandan yarım saat önce ; Cellucor C4
    Antreman sırasında ; XTEND BCAA
    Antreman biter bitmez ; 5 gr Dymatize Kreatin(elimde daha 200 gr kadar olduğu için) + proten tozu (memnun kaldığınız kreatin markası da belirtirseniz sevinirim)

2. DEVİL06angel

DEVİL06angel Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    boy181
    kilo 85
    yaş 33

3. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Marka bilmem ama protrin tozunu uyandiktan hemen sonra kreatin 45 dk once ve yanina kahve veya preworkout ekleyebilirsin onun disinda glutamin bcaa amino acid cesitli vitaminler ve fish oil kullanabilirsin bunlarin kullanim zamanini urun detayinda bulabilecegini saniyorum ama marka olarak universal dymatize optimum gayet guzel diyorlar ama su ana kadar takviye kullanmadim belirtiyim sadece kullanici yorumlari.

4. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Dymatize sabah için güzel bir proteindir ama ben optimum wheyden daha fazla verim aldım ama dymatize emilimi daha yüksek olabilir sabah için iyi olabilir.
    Bcaa ya gelirsek muscle pharma nın bcaasını öneririm çok övülüyor fiyat açısındanda iyi tadıda güzel
    Cellucor yeni aldım akşama başlıcam bakalım o da güzel deniyor aslında mp assult alcaktım ama aldığım sitede kalmamış hepsini ayrı yerden sipariş etmek istemedim.
    kombinasyonun güzel ama marka olarak dediğime bak derim.

DEVİL06angel bunu beğendi.
  5. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    benim en cok memnun kaldigim creatine bsn cell mass otesi yok diyorum bulabilirseniz bunu tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş