Suplement için bilgilerinize ihtiyacım var arkadaşlar yardım lütfen...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve karhan34 tarafından 27 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. karhan34

karhan34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar;
    22 yaşında 1.82 boyunda 82 kilodayım. Ve daha önce hiç ek besin takviyesi kullanmadan 1 sene aralıklarla vg ile ilgilendim..ve 4 aydır düzenli olarak sporumu yapıyorum.Yalnız iş yogunlugundan dolayı beslenme saatlerime tam anlamıyla uyamıyorum. bu nedenle ek besin takviyesi almaya karar verdm.. universal amino ve multipower protein tozu aldım... Protein tozunu spordan önce ve sonra kullanıyordum...Ama aminoda toz olunca ne aralıkta kullanmam gerektigini bilmiyorum.Salondaki hocama sordum 17.30 spora baslıyorsan spordan 1 saat önce protein al..aminoyuda 3 gibi al dedi..Yinede bu konuda aklımı kurcalıyıor ilkkez kullandıgım için bi sıkıntı cıkmasını ıstemıyorum.düzenli giderken sporum yan etki felen ugraşmamak için sizlerin deneyimlerine ihtiyacım var... Amino ve protein tozunu en etkili olarak hangi saatlerde hangi aralıkta kullanmalıyım ? Spora genelde 17:00-17:30 arasında olmak üzere haftada 4 gün gidiyorum.Hepinize teşekkürler iyi sporlar dilerim..

Sayfayı Paylaş