Super Gainer ile başlangıç

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sportt tarafından 13 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sportt

sportt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gitmiş olduğum body building salonunda ki hocam Super Gainer ürününü tavsiye ediyor, kilo almam gerekli 15 yaşındayım 1.78 civarı boy ve 52-53 arası değişken kilom var tabi şuanda düzensiz yemek yiyorum yazdan kalma alışkanlıkla, düzenli ve sağlıklı yemek yemeye başlayıp yanında da bana tavsiye edilmiş olan Super Gainer ürününü kullanmak istiyorum, düzenli yemek ile geçen sene aşağı yukarı kilom 54 e falan dayanmıştı, düzenli yemek ile herhalde 55-56 yapsam, ek Super Gainer ürünü ile de bu kilomu sanırım aşağı yukarı 58-60 arası yapabilirim. Bu ürün hakkında forumda araştırma yaptım ve sonucunda 4 tane sonuç çıkıyor ve araştırmış olduğum konu ile alakasız konular çıktı ve bende size danışmak istedim. Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrıca bilmiyorum makul mu ama ürün 90 YTL.

Son düzenleme: 13 Eylül 2008
  2. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünün markası ne

3. fightingfalcon

fightingfalcon Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ilk defa duyuyorum..:)

4. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Baktım netten a aa hayret multipower çıktı !

Multi-Power TR piyasasına ne zaman girdi bilmiyorum ama Maltepeden kadıköye taşınmadan önce salona gidiyordum oradada hep multipower ürünleri var dı, saloncuları iyi bağlamışlar belli ki saloncularda milleti bağlamak derdinde belli ki...

Kilosu 90 ise çok pahalı. Makul değil.
    Forumun yeni üyesisin sportt bundan sonra başlık açmadan önce bir bilgi deryası olan forumu gezmeni öneririm. Gainerların markası farklı olsa da temelde mantıkları aynı yapıları da benzerdir. Yeni başlayanlara supplement önermiyor bu forumun geneli ama kullancaksan da yemeklere destek olarak kullan han gisini kullanacaksan kalori değeri nedeniyle faydasını görürsün. Ama iyi bir ürün olsun bazıları şekeri basıyormuş ben kullanmadım forumda kullananların başlığından okudum.

Başlık açman çok lüzumsuz olmuş.

Cevabınıbir çok başlıkta alabilirdin. Gainerları incelemeye başla bence. Daha önemlisi beslenme bölümünde yeni başlayanlara öneriler bölümü olacaktı oraya da bak. Bir de meşhur "Kilo Almak İsteyenlere..." Başlığın oku bence.

aneximandros bunu beğendi.
  5. sportt

sportt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer ki markası multipower ise almıyacağım zaten. Merak etmeyin bir bilgi deryası olan forumu elimden geldiğince gezdim, geziyorum. Gainerlar hakkında ki bu farklılık konusunda aklımda ki soru işaretleri sanırım kalktı. Ayrıca yeni başlıyanların pekala supplement almaması gerektiğini yine forum aracılığı ile daha öncesinde öğrenmiştim ve bu konuda da bir sorunum yok bu konuda önceden temelim var ve yemeklere de destek olarak kullanmayı amaçlıyorum bende. Sadece yaş olarak bir sorun olur mu bu konuda biraz endişeliyim yoksa pekala forumdan hangi gainerin daha iyi olduğunu çıkartabiliyorum fakat işte tek etken yaş bir problem olur mu sorusu yoksa hangisi iyiyse ve en çok hangisinden memnun kalınmışsa onu almak benimde amacım. Söylemiş olduğunuz konuları da daha öncesinde incelemiştim fakat tekrardan incelemekte yarar var, teşekkürler.

6. sportt

sportt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünün markası hakkında bir bilgim yok maalesef.

Sayfayı Paylaş