Su kaybı / dehidrasyon

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve seaslr tarafından 2 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. seaslr

seaslr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim yanlışsa bildirin lütfen.

Smdi ben bütün kış yorgunluk ve kuvvet kaybı çektim enerjim yoktu halsizdim sürekli. Bi fitness salonuna yazıldım bi süre devam ettim orda oranlarima bakıldı ve hepsinin normal olduğu söylendi sadece yağ oranını dusurucez dendi ama ilk gün elim bi liste hazırlanıp verildi her gittiğimde onu yapıyordum. Ben bu sürede ilerleme veya kendimde bir fark göremedim ve kayıt sürem bittiğinde yenilemedim. daha sonra bir diyetisyene gittim orda yağ kas ve su oranlarıma bakıldığında kas ve su eksiğim olduğu söylendi. 54 kg idm boyum 170cm ama gerçekten aynada 54den fazla gözüküyordum bir liste hazırladık onbes günde bir tekrar ölçüm yapıp listeyi değişiyorduk tekrar spora da başladım. Yağ yakıyordum ama sürekli sıvı kaybediyordum ve kas kazanamıyordum. Suan 52 kiloyum yaklasık 6kg su kaybım olduğu soyleniyor kas ağırlığım ise suan yanlıs hatırlamıyorumdur umarım. 39 kg idi. Suyu günlük dört litreye cıkardık ama vücudum su tutmuyor anlamıyorum simdi ben bu suyu nasıl alıcam aldığımda bu 6kg su benim vucudumun neresine gelecek şişecek miyim kas oranım gerçekten az mı lütfen yardımcı olun bilgilenmeye ihtiyacım var simdiden teşekkürler

2. Bymasterz

Bymasterz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Hafif tuzlu yemek yemeye bak tuz su tutar anladığım kadar ile bilinciz antreman yapıyorsun ara sıra enerji içeceği iç antreman sonrası powerade tuzlu ayran iç fazla abartma ama tuzu sonra yaz burdan bana

Sayfayı Paylaş