Street Fighter 3 kodları çözüldü

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Crespo tarafından 20 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Sizler için cps3 emulator u çalışır halinde rarlayıp içine de street fighter 3 next generation , ve street fighter 3 2nd impact:giant attack oyunlarını hazır halde koydum , siz bu serinin 3. versiyonunu isterseniz indirip klasördeki roms klasörüne atabilirsiniz

tuş ayarları da ayarlandı

Q:alçak yumruk
    W:Orta yumruk
    E:Büyük yumruk
    A:alcak tekme
    S:Orta tekme
    D:Büyük tekme

Screenler

toplam boyut 110 mb , 2 part haline getirdim bu dosyayı hazırlamamın nedeni sizlerin yabancı sitelerin yavaş serverlarında sürünmemeniz , bozuk dosyalarla uğraşmamanız ve sadece 1 dosyayı indirip oyunu açmanız , aynı zamanda kurulumda da kafanızın karışmaması sadece klasörü çıkartın ve oynayın

emulator le ilgilide bilgi vermek gerekebilir , indirdikten sonra winrarlı dosyayı masaüstüne çıkartın , çıkan klasörde emulatoru açtıktan sonra resimdeki gibi EMULATOR - LOAD ROM a tıklayın

çıkan pencerede sadece street fighter III next generation ve Street fighter III 2nd impact:giant attack çalışır çünkü klasör e başka oyun atmadım

linkler:

http://rapidshare.com/files/62039697/cps3emu.part1.rar.html

http://rapidshare.com/files/62040049/cps3emu.part2.rar.html

İyi Eylenceler

:wink:

NOT : BU İMTİYAZ SAHİBİ ÜRÜNLERİN HAKSIZ YAYIMLANMASI VE DAĞITILMASI DEĞİLDİR ‚ MODLARA DUYURULUR ‚ ÇÜNKÜ BU OYUN ATARİ SALONLARINDA OYNANABİLEN OYUNLARIN BİGLİSAYAR UZMANLARI TARAFINDAN PC YE DÖNÜŞTÜRÜLMESİDİR.

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Büyük bir kültür hizmeti Crespo, Capcom atari makinalarının korsanının yapılmasına karşı önlem olarak çok karmaşık bir şifreleme sistemi geliştirmişti, bunu sistem romuna bağlıyorlardı, en küçük bir oynamada sistem çalışmaz hale geliyordu, çok çok uzun yıllar CPS2 çözülemedi.
    CPS3'te nisbeten yeni çözüldü sanırım.
    Eve gider gitmez hemen indirip oynamaya başlayacağım, güzel paylaşım için çoook teşekkürler.

Ronnie_Coleman bunu beğendi.
  3. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Ben teşekkür ederim karasan , eğer istediğiniz bulamadığınız atari salonu oyunları varsa , arşivimde olmayan yok hemen upload ederim , ayrıca bu street fighter 3 serisinin ilk 2 oyunu bu dosyanın içinde var 3. sünüde az sonra ekliycem buraya inş. e spordan sonra evde gittiğimizde dinlenirkende boş durmamak lazm a32

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    play station 2 de olan tekken 2 de var mi crespo?

5. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    atari salonlarında oynadığımız tekken 2 ve tekken 3 varda , ps2 oyunlarını eklemediim , aslında onları çalıştıran emulatör sistemi kurdum ama direct x 10 ekran kartı , 4 gb ram ve çift çekirdek işlemci ile bile kasıyo ken , fuzuli olurdu eklemem buraya , ama sölediğin tekken 2 buysa eklerim

6. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    saydam bu arada emülatör lerle ilgili genel bi konu açıcam istersen bu konuyuda oraya taşırsın , 1 emülatör paketi hazırlicam , 1 programla bütün oyunları oynicaksınız , oyunlarıda içine koyucam haber veriim dedim

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    evet istedigim tekken bu crespo.

tamam sen hazirla basligini biz gerisini hallederiz.

8. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Yalnız beyler, nasıl mp3 paylaşımları problemse bunlar da sorun çıkarabilir. Ben gayet memnunum bu paylaşımdan ama işin telif kısmını da aklımızda bulundurmak gerek. Mp3'ten foruma hiç dert açıldı mı? İşler ciddi yürüyor mu Türkiye'de? Eğer öyleyse bunlar da sorun..

9. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Yok değil, emulator sorun değil, haaa sorun olan sey, bios paylasımı, hazır kurulu setin icinde bios var.
    Yani bu teorik olarak sorun, ama bioslar kimlere ait?
    Coktan uretimden kalkmis sistemlere ait.
    Capcom'un CPS Bios dosyalari icin bize dava acmasi imkansiz.
    Bununla ilgili www.emulasyonturkiye.com var.
    Sorunsuz olarak yillardir yayinda.
    Modern sistemlerin bioslari sorun olabilir, ama zaten biz o islere el atmiyoruz.
    Benim fikrim bu sekilde yani.

10. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    üff beyler varya size bi paket hazırlamışım , gerci boyutu 400 mb tan biraz fazla ama süper bişey oldu , 5-6 part yaptım klasörü , içinde en efsane nostalji oyunları var , upload a başllıyorum akşama elinizde olur inşbench_O

11. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    İyi haber o zaman Karasan.
    New Generation ile az joystick parçalamadım atari salonlarında. Nostaljisi yeter:)

12. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    King of fighter's 97 bulunurmu sende crespo

13. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

EVET bi kof paketi yapıcam 1 haftaya kadar raat olun :) ama tüm kof serileri olucak

14. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    eline saglik, ogrendigim iyi oldu :)

15. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    ben başka bir forumda bu konu ile çok sağlam bir paylaşım yapmıştım.tüm king of serileri art of fighting samurai shodown vs. tüm popüler atari oyunları..burada da aynısını paylaşırdım ama madem Crespo niyetine girmişsin sana bırakayım.:)

Crespo bunu beğendi.
  16. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    eyw , ama cps 3 daha yeni çözüldü ve hem cps2 hem cps3 hepsini çalıştırabilen bi mame emusu olduundn paylaşma gereği hissettim bende

17. süpergüc

süpergüc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çağatay Akbaş

Çağatay Akbaş'tı ismi galiba. Belki de ileri de dünya şampiyonu olacak bir boksörümüzü geçen hafta izlemekte bulundum gerçekten bu boksörü canlı izlediğim için şanslı olduğumu hissediyorum. Öğrendiğim kadarıyla genç milli takım formasını da giymiş. 17 yaşında ama kroşeleriyle ve asi tavırlarıyla gözümde efsane mike tyson canlandı. Türk sporunun bu tür değerle sahip çıkması lazım bu gençlerimizin de rehavete kapılmadan aynı azimle çalışması lazım. İnanıyorum ki çağatay ileri de bizi gururlandırıp geceleri maçlarını izlemek için uykuyu terkedip tv nin başına geçeceğimiz bir boksör olacak. Lütfen sporun her branşında geçlerimizi takip edelim ve onlara önem verelim.

Son düzenleme: 25 Aralık 2011

Sayfayı Paylaş