Stonebabybody nin abur cuburla dolu gunlugu :=)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mjacksonwithus tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    20 Subat 2010

Sabah 09.00 : 3 dılım cevızlı kek - 100 gram tahin pekmez karısık - 1 olcek whey

Sabah 11.00 : yarım lıtre tam yaglı sut

Oglen 13.00 : 1 olcek whey

Oglen 14.00 : 1 paket tadım karısık - 330 ml seftali suyu

Oglen 15.00 : 100 gram tavuk - gogusu 100 gram pilav - 300 ml ayran

Aksam 17.30 : 160 gram ton balıgı - yarım ekmek - 330 ml icetea cay

Aksam 19.00 : 1 olcek whey - 15 gram creatine - 1 tablet multivitamin

ANTREMANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN 19.15

Aksam 20.00 : 1 olcek whey - 2 tablet amino acid ( 1 tanesıni yere dusurdum dıye yemedım amino tabletin :=( )

Aksam 21.00 : yarım litre uzum suyu - 100 gram kısır - 100 gram piyaz - birazcık pasta

Gece 02.00 : 1 olcek whey - 1 adet elma - 1 adet greyfurt

YATISSSSSSSSSSS

2. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    21 Subat 2010

Iste geldi sıra rezıllıge. ne yazıkkı pazar gunlerı beslenemıyorum. usengeclık ustumden kalkmıyor...... duhduhduh

Sabah 09.30 : 1 olcek whey - 1 adet elma - 1 dilim pasta - 1 bardak uzum suyu

Oglen 12:00 : 1 paket 9 kat tat hemde cileklı :D

Oglen 15:00 : 1 paket ulker hamın eller buda fındıklı :D

Aksam 18:00 : yarım ekmek tost - 1 bardak portakal suyu

Gece 24.00 : 1 olcek whey - 3/4 tabak barbunya - 2 dilim ekmek

YATISSSSSSSSSSSSS

3. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    whey ile çok öğün geçiştiriyor gibisin....tavuk göğüsünü miktar olarak arttırırsan iyi olur...örneğin her gün 350 gr civarı tüketiyorum..gelişimimdeki en etkili besin diyebilirim....

4. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Bugun itibariyle Oglen 3 ten sonra meyve ve sebze haricinde şeker karbonhidrat almıyacagım. Ondan oncesındede cok kısıtlı . yaklasım 1900 2000 kalori kadar.

5. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    ugur dünyayı yiyorsun dikkat et göbeklenme :D ben üst bölümü geliştir derim son 2 ay kardiyoyla yağ atar öyle gidersin askere :D görüşürüz kanka kolay gelsin

6. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    komutanlara gosterırım karın kaslarımı :D kesın madalya takar sonrada doverler muahahha

7. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    22 Subat 2010

Oncelıkle bu gun yenı bısı denıcektım yani sıkı bır dıyet ancak daha sabah vitaminle proteini yanıma almayı unuttugum ıcın kafadan ılk gun kotu gıttı.

Sabah 8.30 : 100 gram pekmez-tahin - 3 dilim ekmek - 1 bardak cay ( 1 tatlı kasıgı sekerli )

Oglen 12.00 : 100 gram tavuk gogusu 100 gram pilav - 300 gram ayran

Oglen 14.30 : 7 yumurta beyazı

Aksam 18.00 : 1 paket tadım klasik karısık

Aksam 20.00 : 1 olcek whey - 20 gram creatine ( hala basım agrıyor ) - multivitamin

ANTREMANnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 20.30

Aksam 21.15 : 1 olcek whey - 5 tablet amino

Aksam 22.00 : 2 bardak %100 elma suyu - 2 adet nar - 1 adet greyfurt

Gece 00.30 : 1 olcek whey

YATISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Bugun kotu bır gundu. Whey le vitamini yanıma almayı unuttum. Gunduzde pek iyi beslenemedım. Cok dusuk karbonhidrat alarak uzun sure dayancam. Yaklasım 2 ay kadar olumcul diet yapıcam. Reaksiyonları kayıt edip , deneyım sahıbı olmaya calıscam.

8. Bercuc

Bercuc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı problemi malesef ben de yaşıyorum. 1.79 Boy 65 kiloyum, son birkaç aydır yediklerime çok fazla dikkat ediyorum ve bunun yanında hiç aksatmadan whey/amino kullanarak şişmeye yönelik bir body programı uyguluyorum çok yavaş olsa da kilomda artış var, ama görüntümdeki gelişmenin yanında bir hiç tabii. (2 ay önce 61 kiloydum)

9. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    dusuk kalorili ve yuksek proteinli bir program benım tarzım. aslında karbonhidrat agırlıklı yıyeceklerı daha cok sevmeme ragmen yemıyorum pek. helede dun kesın son verdım. Dusuk kalori yuksek protein alıcam artık.

10. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    dusuk kalorili ve yuksek proteinli bir program benım tarzım. aslında karbonhidrat agırlıklı yıyeceklerı daha cok sevmeme ragmen yemıyorum pek. helede dun kesın son verdım. Dusuk kalori yuksek protein alıcam artık. Aslında az falan bir gelısım soz konusu degıl. Gayet normal bır gelısım gosterıyor vucudum. Multivitamin kullandıgım gunden beri vucudumun daha saglıklı ve zinde oldugunun farkına vardım yaklasım 10 gun falan oldu. Dusuk kalorili beslenmede mutlak kullanılmalı multivitamin. Cunku her ıstedıgınızı yıyemıyorsunuz. Besın takvıyelerı sart.

11. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    :) Bu sayfaya ne zaman baksam diyetimi bozasım geliyor ya:D

zaten bahane arıyorum bu günlerde :) bak sebebim olma mjacksonwithus :):)

12. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    bende diete basladım bu gece yazacagım diete bak sen =) . dun gece dısarı cıktım. dolastım geldım. herkez uyuyordu. whey ıcmek ıcın mutfaga gırdım. baktım masa ustunde patates salatası ve cigkofte var. obur yanda rakip whey :D ilk whey i ictim. sonra masa basına oturdum. 1 tane patates parcası aldım birde yarım lokma cig kofte ıyıce cıgnedım yuttum. sonrada uyudum. ama nasıl ıcın gıttı yıyemedım offffffff offfffffffff

13. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    Senin bu yaptıgın insanlığa sıgarmı :) ühühh

14. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    =) baska bir anım daha var soyleki.................... :D

15. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    pff bugunde iyi beslenemedım =(

Sabah 8.30 : 1 olcek whey - 1 tablet multivitamin

Sabah 10:00 : 2 adet poğaça - 100 gram kasar - 4 kup sekerli buyuk cay

Oglen 12:00 : 500ml yagsız sut

Oglen 14:00 : 100 gram tavuk gogusu - 100 gram pilav - 300 ml ayran

Aksam 17:15 : 1 olcek whey

Aksam 19:15 : 100 gram kırmızı et - yarım patates - yesıl salata

Aksam 2030 : 5 adet yumurta beyazı

Aksam 23:30 : 1 adet greyfurt - 1 adet elma - 1 adet nar

Gece 01.0 : 1 olcek whey

YATISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

16. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    2 3 gundur morelım bozuk. beslenme bozuk , antremanada gıtmıyorum. bir kac hafta ara verıcem. bazı gunler evde migde ve kol antremanı yapıcam sadece. geri dondugumde daha fazla ek besın ve daha kalite bir beslenmeyle devam edicem mayıs ayında askere gıdıne kadar.

17. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    3 Mart 2010

Beslenme programım yok bazı zamanlar aclık bıle cekıyorum. Bazen de abur cubur cips kola =) ama genede minimum 100 gram proteini vucuduma eklıyorm. Bazı zamanlar gece yatmadan bir kac dk ka once biceps triceps migde calısıp uyuyorm. biceps triceps migde calıstıgım gunler minimum 150 gram proteini vucuduma mutlaka ihtiva ediyorum. Buyuk zamanımı vg ıle ılgılı kıtap okuyarak gecıyorum. Zaten bıliyordum ancak korkunc bır metobolizma hızım oldugunu bır kez daha fark ettım. Bu kadar abur cuburla gram kg artmadı. sadece kol olcume paralel bir kac yuz gram artıs oldu. Bir dahaki diyete Nisan 1 de giricem ve ozamana kadar yazmıyacagım. Hedefim en dusuk yag oranıyla askere gıtmek olcak o da mayısn sonlarına denk gelıyor.

18. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Abi sen Buna Rağmen Kilo alamıosan Ben Öliyim yaaaa :D Ne yesem fayda etmiyor abi yok yok yok gene yok... Bodye Başladık 50KG Aradan 3 ay geçti olduk 57 onun üstüne 3 ay daha geçti Hala 57-58Kg Yok abi şimdiye Benim 65 olmam lazımdı... Arnold Swarzenneger in Süper Kilo Alma Diyeti var içinde günde yaklaşık olarak 6 yumurta ve 8 bardak süt içeriyor birde 1 Kg a Yakın et (1 Günde) ve 2 ekmek içeriyor Kalori hesabı olarak Tam 5000-5200 kalori---270-315gram protein Yapıyor 1 günde... Ancak bu diyetin maliyeti Türkiye şartlarında Ortalama Olarak günde 20TL-30TL arası birşey yapıyor... Ek olarak Muscle Burger ve Protein Shake adını verdiği bir tarifi daha var Yakında yazıcam Onu... Keşke O diyeti uygulayabilsem :( Ama öğrenciyiz işte be abi nerdeeeee :(

19. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Benım yemek yemem onemlı degıl. seker yada yag etki 0 :=) yatarken bıle buturlu tuketıyorum.

mesela , ekmek asla gunde yarımı gecmez. onun harıcınde ne bulursam yerım. yaglı yagsız fark yapmaz =) sabah kalkarım 4 tane pogca recep pekmez. gunde 2 lıtreye yakın sut ıcıyorum bu aralar tam yaglı. 10 tane yumurta. tatlılar cıkolatalar. meyveler full kalori dolu yıyecekler. tostlar bol yaglı oyle sevdıgım ıcın. ama fayda etmıyor. etmesın ıstemıyorumda. ben defıne durmayı sevıyorum. protein alımını nezaman arttırsam o zaman kılo alıyorum dogru ıdmanla beraber 2 sını pekıstırınce. Mutlaka kılo alabılıyorum boyle yapınca. onun harıcı tık yok =) Hergun mesala pide yerim. Full yag. yagları akıyor =) yapılısı oyle. 3 tane hergun yerım oda 400 500 gram gelır. ama cok lezzetlı :D

20. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    :D:D gıcık yaa

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş