Steroidler yuzunden sevdigim birinini kaybettim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve dht2 tarafından 8 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. dht2

dht2 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba bodyforum ailesi bundan 6 ay onceydi yan komsum olan güzel bir kız vardı capkinlikti ilk bastaki amacım ona acildim tanıştısmak istedigimi soyledim. Nerden bileyim zamanla deli gibi aşık olacağımı. Hayatımda 2. Kez sevdim kolay seven biride degilim. O güzel yüzü gibi saf temiz kalbine kisiligine asık oldum. Oda beni sevdi her fırsatta beni arar her sabah ise gitmeden kapiyi calar sarilir boynundan koklar oper oyle giderdi. Gece bile telefon açık kalıp benim sesimi dinleyerekk uyurdu. 24 saat benimle olmaktan sklmazdi çok düşkündü bana. Onunla olmaktan her saniye cok mutluydum

Herneyse ben normalde çok sakin dusunmeden hareket etmeyen biriyim. Ne kadar sinirlensemde nasıl davrancagimi bilir kontrol edebilirdim kendimi. Ta ki trenbolon kurune girene kadar. Ilk başlarda bisey yoktu ama bu ilac beni canavara cevirdi zamanla. Kontrol edemez oldum kendimi. Kontrol tamamen gitti ufak biseyde patlar oldum yapacagimi yapar sonra dusunur oldum. Sokakta biri baksa dalacak derecede yüksek bir agresiflik oldu bende. Içimdeki ofkelenmeyi anlatamam.

Bu kızla olan son zamanlarında bu agreslfligim yuzunden en ufak biseyde bağırmaya başladım. Boğmaya başladım baskilamaya başladım. Ve zamanla benden korkmaya başladı. Çünkü babasız bu kız annesiyle yaşıyor. Ister istemez gece falan artik benimle uyumuyordu ve hemen kapatir oldu telefonlari falan artik sarilmamaya basladi. Cunku o hersefrinde birazcik daha mesafe koydukca ben daha cok ofkelenmeyi başladım.ben ofkelendikce o yavaş yavaş çekti kendini o çektikçe ben cildirdim. Aslında normal davransam belki düzelteceğiz.bunun farkındayım ama yapamiyordum nasıl kontrolsuzce ofkelenip deliye dönüyordum. Mantıksız davranyordum ben ofkemi değil ofkem beni kontrol etmeye basladi.

Bi gece eve gelirken kapiyi açacağım sırada dışarı çıktı iyimisin dedi yanına gidip sarılmak istedim uzak uzak davranyordu neden boyle yapyosun dedigimden artik hergun konusmayalim dedi eskisi gibi hissetmiyorum dedi sen piskopat bi insansin dedi birsürü şey içeri girdi çok canımı yakcak şeyler söylemeye başlayınca iceri girdim ve telefonda cok ustume geldi sonrada çok kötü küfürler ettim . Hayatımda ilk kez bir kiza kufur ettim. O ofkeyi o kontrolsuzlugu anlatamam içindeki. Sabah pisman oldum.kapısına hediyeler biraktim ciceker kaç kez ama artık yuzumu gormeyi birak sesine tahamulu yok nefret ediyor benden. 1 aydır herseyi yaptım affetmiyor tiksiniyor benden. Ben böyle bir insan degilim kendimi biliyorum Allahta biliyor beni. Ama onun gibi temiz güzel insanı kaybettim. Bu canımı çok yapıyor. Ve bir hafta önce taşındı burdan. Işin açıkçası kaybettm onu. Bi kimyasal yuzunden. Onu çok ozluyorum

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    İlk o halini farkedince kullanmayi birakmadin sanirim ? Peki kiz arkadasin biliyomu ilactan oldugunu,soylersen eminim affedicektir cunku bu hormonal bi durum,gercek sen bu degilsin anlat bence,senin kendini bilmenin kimseye faydasi yok,kimse kendine kotuyum demez herkes iyi biriyim der kendine,kiz arkadasina durumu anlat anlatmadiysan

3. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Tolere edemeyen kullanmamali bu ilaclari, ilaclari birak ozur dile durumu anlat gececektir.

O yuzden defalarca anabolik bolumunde dile getirdik, bilmediginiz tecrubeniz olmayan ilaclar kullanmayin, yuksek dozlari hayal bile etmeyin diye..

doxux, underworld., technical1967 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. bunny58

bunny58 Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    43
    Tren'de insan gercekten canavarlasiyor ama @octeniskrup hocamin dedigi gibi tolere edemiyorsan kullanmayacaksin. Neden birakmadin ? Yapacagin kimyasal uzerine kurulu vucudun ondan daha mi onemliydi ? Iyisimi git herseyi duzgunce anlat. Benim kiz arkadasimda anabolik kullandigimi bilmiyor ama ben kendimi kontrol edebiliyorum. Cunku hersey tecrubeyle sabittir.

5. dht2

dht2 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Evet ben kendime mukemmelim demiyorum zaten hic bir insan dort dortluk degildir en azindan sakin ve yapici bir insan oldugumu soyleyebilirim. Kuru zaten yarıda biraktim herşey 1 2 hafta içersinde gerçekleşti. Ilk bağırmaya başladığımı kirmaya başladığımı farkettigim anda kestim. Ama olan oldu. Ilacli olduğunu soyledim açıkçası beni tam anlayamadı. Herşeyi soyledim. Unutaamam ben o sözleri dedi. Söz ok gibidir yaydan ciktimi geri dönüşü olmaz dedi. Her yüzünü gördüğümde aklıma geliyor dedi. Yeni tahamulu falan yok sesimi duymaya. Ilacli veya degil o küfürler ciktimi cikti ve o sözler bi anda beni ondan soguttumu soguttu ilacli olmanın veya olmamanin bir önemi kalmadı. Ona göre oyle

6. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Nasip insanoglu unutmak icin dizayn edilmis..unutursun. Deneyim olmus hayatta.:(

dht2 bunu beğendi.
  7. dht2

dht2 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Aynen nasip diyeceğiz. Unutmaktan başka yolu yok sanırım.

8. kuklaci

kuklaci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    bu lanet etki zayiflama ilaclarinda da var almadan once firmayi aradim yan etkilerini sordum verdigi cevap aklimda cok az sinirlilik yapabilir demisti ilactan sabah ac karnina 2 tane ictim 15dk sonra resmen savas narasi atiyodum 3 gun kadar kullandim 3. gun anneme bagirinca birakmam gerektigini anladim

abseto bunu beğendi.
  9. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bu kadar sinirlendiriyor mu harbi ya , ne bileyim ben kullanmadım anabolik steroid ama gerçekten sizi kontrol dışı hareketlere resmen zorluyor mu , yani bilemedim.Deneyimin oldu ama en başta bıraktım dediğinde keşke direk kıza yaptıklarını açıklasaydın bu bir kimyasal ürün vücut hormonlarıma verdiği tepkime şu felan deyip ve o dakkadan sonra davranışlarını eski halindeki gibi yapmaya çalışsaydın keşke...Yinede ben kullanmasamda kendini durdurmayı kafada kişinin kendisinde olduğunu düşünüyorum.Bu arada sinir hastası arkadaşım var :D o alsa nolur acaba

DKN bunu beğendi.
  10. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    ilk testo kurumde mutluydum bilirsiniz testo mutluluk verir ama ikinci girdigim kurde bi sey oldu. testoyu vurduktan 5 gun sonra gym de aptal aptal davranan kisilere fln kafa tutacak oldum. biri bisi dese hemen dalacak gibiydim. en son evde bardak fln kirinca kuru kestim. bence hormon dengesizliginden kaynaklaniyo bu olaylar. yoksa testo bicok arkadasimi mutlu yapiyo umursamaz yapiyo

simdi senin konuna gelince.. unutma kisa bi zamanin var suan. yapman gereken sey kizi konusmaya ikna edip trenbolon kullandigini soylemen. bir kac arastirma cikar yazicidan ona ver okusun. ve sakin ol. sakin nolur gitme sensin yapamam olurum gibi davranma bak burasi onemli. soyle bi tavir takinmalisin, haksiz oldugunu kabul ettin ona durumu acikliyorsun ama o affetmezse kendine yoluna gidiceksin gibi. dedigim gibi sakin sensin yapamam olurum biterim nolur gel fln gibi bi durum icine girme.

11. dht2

dht2 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Artık bitti onlarida yaptım o piskolojyle. Neyse bitti artık çok zor. Çok uzak bana artik

12. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    o kizi tekrar kazanabilirdin ama bastan yanlis davranmissin sanirsam. oyle gitme olurum biterim gibi davranmayacaktin.

13. dht2

dht2 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Hepsi ilaçların kafamı mahvermesinden

14. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    onu nerden ne kadara aldın hocam ? nasıl bi gelişim gözlemledin ? biraz bilgi verebilirsen çok sevinirim.. bu arada benimde 3 senedir ilişkim var ama sorun değil ayrılırız, herşey yolunda gittiği halde zamanla bu rutin ilişkide sıkacak ayrılmak isteyecek zaten :)

15. underworld.

underworld. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Deydi mi şimdi ilaç kullanmana ...
    Herkes mükemmel ,herkes en iyi olma peşine düşmüş.

16. dht2

dht2 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Sizden suan birsey rica etmek istiyorum. Bana bu trenbolonun bu konudaki etkilerini en detaylı anlatan bilimsel bir yazı nin linkini verebilirmisiniz. Ingilizce belki en sagliklisi olur. Kiz ingilizceyi ana dili gibi bilyor kendisi turk degil ama turkceyide çok iyi biliyor. Irak kokenli 14 sene önce iraktan ayrilmis kibrista ve başka başka yerlerde bulunmuş 5 dile hakim ama sanırım ingilizce daha iyi olur

17. dht2

dht2 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Ama baya bir detaylica anlatsın trenbolonun ruh halini

18. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Evet bende tam onu diyecektim.. Kıza sakin bir şekilde anlat, ilaçların ne gibi yan etkilerinin olduğunu anlat, anlat derken artık sen tercih ediceksin yüzüne karşı mı konuşacaksın yoksa eline makale mi vericeksin bilemem.. Ama tavsiyem senin anlatman değilde, bi bilimsel yazı verip okutman, çünkü sen şimdi anlatırken iş çok ciddi olduğu için ister istemez tam açıklayamaz yarım yamalak bişiler anlatırsın, ne sen anlattığından anlarsın ne de o anlattıklarını anlar.. Çok da aşırı derecede ayrıntılı bi yazı bulmaya çalışma bence, çünkü daha önce hiç böyle teorik işlerle uğraşmadıysa sıkılıp başından savabilir, daha çok kısa ve öz ama anlaşılır, kişiyi tatmin ve ikna eden şeyler bulsan iyi olur.. Bi kaç şey daha yazmak isterdim ama durum ciddi olduğu için yanlış bişi demek istemiyorum şimdilik doğruluğuna inandığım şeyleri yazdım, hakkınızda hayırlısı olsun..

19. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    giden kız geri dönmez. gitmeye bahane olmuş bi konu bence bu :) ayrıca giden kız gözüyle sevmiştir kalbiyle değil. bu arada arkadaşa ne içirdiyseniz banada aynısından lütfen :D

20. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    olgunca davran yeter. mesela konusabilir miyiz musait misin de evet derse gonder trenbolon yazilarini. saglam yazilar olsun kaynak fln olsun. gonder bir daha sana mesaj atmiycam fln de ondan sonra hic bisey deme mumkunse. eger seviyosa sonradan mesaj atar.

konusmak istemiyosa yine bi daha mesaj atmayacagini fln soyle. sıkıldığını fln soyle. mesela kac gundur onu geri kazanmaya calisiyosun haksizsin ama o hala naz yapiyo gibi gibi. biraz hafiften suclu hissettir sonrada cek git. eger donmuyosa unut gitsin. o kararini vermiştir bosuna ugrasma

Sayfayı Paylaş