Steroidler hakkında doğru ve yerinde bilgi.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve gggbjk tarafından 20 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. gggbjk

gggbjk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar 4 sene önce mide kucultme ameliyatı ile 90 kilodan 60 a düştüm..Bayanım...haliyle doğum yapmış gibi çatlak ve sarkmalarim oldu.. 1 senedir spor yapıyorum düzenli spor salonuna gidiyorum..Çok az sıkılaştım..Ama gobek bildiğiniz pörsük...velasıl hem yağ yakimini hızlandırmak hemde göbeğimdeki yağ kütlesini kasa çevirmek için spor ile birlikte winstrol yada clenbutrol gibi steroidler kullanımı doğru kullanımla çok iyi faydalar sağlayabileceği duyumları aldım...ve mutlaka deneyeceğim...spor hocalarından çok iyi yorumlar var..özellikle erkek olmadığım için testosteron hormani öldürme olasılığı olmayacak..düşük doz başlangıcı ile denemek istiyorum..dolayısı ile konu ile iyi bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatabilirler mi ? Ne önerirsiniz tavsiyeleriniz nelerdir..? Şimdiden teşekkürler

2. live4work

live4work Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Her turlusunden uzak durun. Bunlari faydali gibi gosteren hicbir kaynaga ve siteye de guvenmeyin. Her turlu arastirmayi, dergiyi, universiteleri bir kenara birakin. Artik gunumuzde en basit, belki hepimizin aldigi agri kesicilerin bile zararlari ve sanildigi gibi faydali olmadigi konusulurken vucudunuza sentetik hormon almaktan bahsediyorsunuz. Bu hocalardan duydugunuz ''cok iyi sonuclar ve faydalar'' inanin sadece goruntuden ibaret. Insan sagligina kanitlanmis en ufak bir katkisi olmadigi gibi zararlari cok ciddi boyutlara ulasabilir. He 1 kere kullanmaktan ne olur onu bilemem. Tek bir dogru var ki, bu en masum steoridleri bile biraz uzun vadede kullanan her sporcunun yan etkilerini gormesi.

gggbjk ve tuncerr59 bunu beğendi.
  3. tuncerr59

tuncerr59 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bu ilaçları sana kim öneriyor spor hocan falan mı ? Kısa sürede bu kadar kilo alıp vermek vucutta ister istemez catlaklara sebebiyet verebiliyor çatlaklara çözüm malesef yok benim de belimde çatlaklar var.Zamanla renkleri solucaktır.Steroid konusuna gelirsek kardiyodan ziyade sarklar için agırlık çalışmanı tavsiye ederim.Kız arkadasımdan dolayı iyi biliyorum ve anlıyorum seni takıntı yapmana gerek yok

gggbjk bunu beğendi.
  4. engin85

engin85 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Yağ yakiminda kilit nokta, beslenme ve doğru nabız aralığındaki kardiyodur.
    Beslenme durumunuz nedir ? Doğru besleniyor musunuz
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Şubat 2017 ---
    Yağ yakiminda kilit nokta, beslenme ve doğru nabız aralığındaki kardiyodur.
    Beslenme durumunuz nedir ? Doğru besleniyor musunuz

5. RALTUNDA

RALTUNDA Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Hem ameliyat olmuşsunuz. Hemde steroid diyorsunuz. Ben anlam veremiyorum. Ya hanımefendi biraz kendi gayretinizle yapsanız ne olur. Biraz sıkıntı çekseniz. Kardiyo ya abansanız ne olur.

Gidin spora çalışın ve çalışın yağ yakım diyeti yapın. Kas kütlenizi arttırmaya çalışın. Bunlar emekle yapılan şeyler.

6. gggbjk

gggbjk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ..

Teşekkür ederim vakit ayırıp cevap yazdığınız için..Evet spor hocam öneriyor..Çünkü 1 yıldır haftanın 5 günü spor yapıyorum..Lakin emeğinin karşılığını daha uzun vadede alacağım gibi..Belki 5 yıl... Spora devam edeceğim elbet... fakat süreyi kısaltmak adına hocam yanlış öneride mi bulunuyor ? Oysa ki tam olarak emin olmuştum kullanmak istediğime

7. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    spor hocaları steroid satışıyla ilgilendikleri için zararsızmış gibi gösterirler. bahsettiğin ilaçların kalp krizi yapma riski var.

8. engin85

engin85 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Bakin yağ yakmak için steroid falan kullanılmaz! !!

9. ersaydin

ersaydin Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Clen kullandım pek sonuç alamadım, bende çok yan etki yaptı.
    İlk kullandığımda yarım saat süren kramplar yaşadım. Kullanmayı bırakıp 1 ay ara verdim. Tekrar başladım, bu sefer de her yanım kaşındı alerji yaptı.
    Şimdi low carb diet yapıyorum, inan daha dazla inceldim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

10. ersaydin

ersaydin Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Clen kullandım pek sonuç alamadım, bende çok yan etki yaptı.
    İlk kullandığımda yarım saat süren kramplar yaşadım. Kullanmayı bırakıp 1 ay ara verdim. Tekrar başladım, bu sefer de her yanım kaşındı alerji yaptı.
    Şimdi low carb diet yapıyorum, inan daha dazla inceldim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfayı Paylaş