Steroidler etki süresi ..

Konusu 'Steroid Günlüğü' forumundadır ve PowerWave tarafından 6 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. PowerWave

PowerWave Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese merhabalar ..
    Forum içerisinde aradım herhangi bir bilgiye rastlayamadım .
    Steroid kürlerinin etki yani vücutta çalışma süreleri yani etkileri Tam olarak ne zaman başlar .
    Biliyorum herkes farklı ürün kullanıyor kısa ester uzun ester vs . Genel olarak kullanmış tecrübeli ya da kürde olanların tecrübelerini aktarırsa sevinirim
    İyi çalışmalar

2. PowerWave

PowerWave Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tecrübenizi paylaşmak bu kadar zor olmamalı. Yeni gelenlere bilgi niteliğinde olsun

3. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Kısa ester 2. haftadan itibaren hissedilirken, uzun esterlerde 4. haftayı bulabilir.Hissetmekten öte hormon testi yaparak daha önce ve kesin olarak anlamak mümkündür.
    Yapısı değiştirilmiş ve testosterondan farklılaşmış anabolik dediğimiz steroidlerde çalışma ve hissedilme durumu daha farklıdır.Mesela boldenon, 6-8 haftadan sonra vucutta değişikliği hissedilirken deca gibi bir steroid 5. haftada kilo artışıyla belirginleşir...Kısacası genel de bu şekilde olmakla birlikte kişiden kişiye daha erken veya daha geç de hissedilir derecede etkiler yaşanabilir.En sağlamı hormon testi yaptırmak ve durumu görmek...

walldonthitback ve PowerWave bunu beğendi.
  4. PowerWave

PowerWave Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkür ederim hocam

metinav bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş