Steroidler Bölümü Kapatılmıştır.

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve diez tarafından 19 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
 1. diez
  Offline

  diez ADMIN Yönetici Admin

  Katılım:
  18 Ocak 2006
  Mesajlar:
  12.927
  Beğenileri:
  14.919
  Ödül Puanları:
  123
  Cinsiyet:
  Bay
  Yer:
  Çorum
  Değerli forum üyelerimiz;
  Steroidler bölümü yönetimin oy birliği ile aldığı kararla kademeli olarak kapatılmıştır.2 ay boyunca başlıklar okunabilecektir.2.aydan sonra bölüm tamamen kapatılacaktır.
  Bu bölümün istismar edilmesinin maalesef önüne geçemediğimizin açıkçası birkaç aydır farkındayız.Belki bu arada başka bir alternatif buluruz dedik ama kısa vadeli farklı bir tedbir bulamadık açıkçası.

  Açık tutmamızdaki amaç "yapılacaksa bilinçli yapılsın,bilgiler el altından konuşulmasın" şeklinde idi.Ama baktık ki istismar edilmesinin yarattığı tahribat bilinçli yapılması için açık tutma iyi niyetinin getirdiği faydanın çok ötesinde..
  Kısacası 3 faydası olduysa 5 zararı oldu.
  Özellikle sürekli ve bilinçsiz büyümeyi pompalayan vücut geliştirme sektörünün isim vermeseler de gençleri steroidlere yitmesi, birçok sektör çalışanın , tek amacı ne pahasına olursa olsun büyümek olarak dayatması gerçeği bizleri tedirgin etmektedir.
  Bu işin spor tarafının unutturulduğu , sporun uzun vadede bile mutluluk sağlaması amacının göz ardı edildiği, insanların bu iş uğruna mutsuz olabilecekleri bir yola girmelerinin salık verildiği bir endüstri içindeyiz.
  BFTR.nin spor bilinci olma vizyonunu zedeleyen bir süreç yönetim olarak tepkisiz kalabileceğimiz bir durum olamazdı.

  Özetle bu bölümün istismar edilmesini önlemek için akut bir tedbir olarak kademeli olarak kapatılacaktır.İlerleyen zamanlarda sözünü veremesek te belki de trollerden temizlenmiş, bilinçli üyelerimizin de katkıları ile daha az interaktif ama daha bilinçli bir steroid bölümü açılabilir.

  İyi Forumlar
  BodyForumTR Ekibi
   
  Son düzenleme: 22 Nisan 2016
  Xavius, Janves, star_gate ve diğer 17 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş