Steroid ve kalp krizi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Bodyturkey tarafından 26 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. HELL WATCHMAN

HELL WATCHMAN Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Antrenör,güvenlik
    Boş kas derken nedemek istedin bunu açıklarmısın?yani sana göre sadece steroid kullanıp kaslanıyosun anlamında mı yani halk tabiriyle iğneyi bastın şiştin bu şekildemi düşünüyosun, senin bu sporla ilgili geçmişin nedir sen ne biliyosun da böyle saçma sapan bir konu açabiliyorsun!!

batt_34 ve Danny Boy bunu beğendi.
  2. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    Keşke öyle olsaydı da her antrenmanda bi tarafımdan terler boşaltmak, 180 kilo benchin altında beyin damarlarımın çatladığını hissetmek, her antrenmandan sonra elim ayağım titreye titreye bir şeyler yiyip içmek zorunda kalmasaydım. İğneyi çak, kaslar gelişsin. Keşke öyle bir şey olsaydı.

3. Tank Jr.

Tank Jr. Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    system engineer
    Yer:
    istanbul
    bir deli kuyuya taş atar.. kırk tane akıllı çıkaramaz. diye güzide bir söz var bu konuyla alakalı olarak :)

hogan ve Danny Boy bunu beğendi.
  4. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Benim bu sporda geçmişim 3 yıl ben demedim ki iğneyi bas şişir kendi kafandan laf üretme ortaya kardeşim. Çalışmadan olmaz onu biliyorum ama steroidle yapılan kaslar çabuk erir normal çalışmayı bıraktığında örnek veriyorum misal 5 ayda küçük bir azalma oldu steroidle yapılan kas 3 ayda gibi birşey demek istedim ben hem zararlı hem işe yaramaz herşeyin doğalı güzeldir steroid ise hayatımda duyduğum en saçma şeylerden biri supplement varken steroidi ..... takmam.

5. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    bu son yazdıklarından sonra bu konuda ne kadar bilgisiz olduğunu anladım ve daha yazma gereği duymuyorum. Bence bu konu çöptür.

Karakaş, Danny Boy ve batt_34 bunu beğendi.
  6. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    183
    Ödül Puanları:
    0
    kitleyin konuyu gitsin.bole konular yuzunden 2-3 bilgili adamdanda oluyoruz , onlarada bıkkınlık geliyor sonra foruma yazmaz oluyorlar kurunun yanında yasta yanıyor. Steroidi takmıosan git supplement forumunda takıl.Burda işin ne? Polimige girdigin insanın imzasını bi oku bence.

7. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Konu gereksiz tartışmaya dönüştüğü için kilitliyorum.
    Herhangi bir konuda başlık açmadan önce biraz daha dikkatli olmalıyız.
    Doğru olmadığını düşündüğümüz konularda, haklı bile olsak, kırıcı, alaycı, küçümseyici tarzda üsluptan kaçınarak uzlaşmacı bir tavırla yorumlar yapmalıyız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş