Steroid Kullanan Nasıl Anlaşılır Videolu Anlatım

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve JaaRRO tarafından 3 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. JaaRRO

JaaRRO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhabalar, forumu uzun senelerdir takip ederim ama üye olma ihtiyacı hissetmemiştim. İhtiyaç hissetmemim sebebi bu işe yıllarını vermiş çok güzel gelişim göstermiş üyelerimize 'steroidlisin' diyerek bilgi,resim,beslenme vs paylaşım hevesini kıran arkadaşların var olması. Çoğu insan bu sebepten ötürü bu ortamdan soğuyup uzaklaşıyor paylaşımlarını kesiyor, paylaşım yapmayı düşünen arkadaşlarda bunlardan etkilenip vazgeçiyor. Haksız yere steroidlisin diyen arkadaşlara önerim bu video sizin başlangıcınız olsun bununla beraber araştırma ve öğrenme güdünüzü arttırın ve insanları yargılamadan önce bilgi daracığınızı doldurun.

Üye olmuşken bu güzel siteyi yıllardır korumaya çalışan, çok güzel bilgiler paylaşan site sahibi,site çalışanlarına ve saygılı,bilgili üyelerimize teşekkür ederim. Stereoid sağlığı ingilendiren bir konu olduğu için bu bölüme açmayı uygun gördüm yanlışlık varsa özür dilerim.

Video youtube'dan alıntıdır emeği geçen video sahibine teşekkür ederim.

2. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    Bu adamda uzman diye geziyorya biz neyiz artık bilmiyorum :) .

Sayfayı Paylaş