steroid kamilleri

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mevsres tarafından 11 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Bana göre bir Steroid kullanan insan vardır, bir de Steroid kullanan kamiller vardır. :D

Bizim spor salonunda bu tipte bir karaş var, Steroid kullandığı halde doğru düzgün bir vücut yapamamış ve gücü çok az.

Neden kamil diyorum çünkü barfix yapan bir çocuğa diyor ki "Ne kadar geniş tutarsan kaslarını o kadar iyi hissedersin"

Olması gerekenden çok daha geniş tutturuyor çocuğa barfixi, adam hiçbir hareketi düzgün yapamıyor, spor hakkındaki bilgisi neredeyse sıfır, eminim kendine ait bir beslenme programı bile yoktur.

berkay7743 ve doxux bunu beğendi.
  2. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Konunun amacı spor salonunuzda antreman sistemine dair yanlış bilgilere haiz, steroid kullanan bireyi eleştirmek midir?
    Bu konunun açılmasındaki amaç nedir?

3. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Konunun açılış amacı aynen dediğin gibi insanlara yanlış bilgiler veren Steroidli bir adamı eleştirmektir.

Umarım sen de her açılan konuya "Amaç nedir" diyenlerden değilsin, çünkü bazılarının sanırım takıntısı var bu konuda, çünkü bir sürü forumda gördüm bu tipte insanlar. :D

4. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    Steroid kullanan, kim bilir belki kendine ait beslenme planı bile olmayan birini, IQ seviyesine paralel eleştirmeye çalışan bir Kamil

5. f3v0

f3v0 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Tutuş şekillerine göre farkli bölgeler çalışır öğrenememiş

6. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Çok ama çok cahilce bir yorum. Aşırı geniş tutuş Barfix yapmak hiçbir zaman önerilemez bir şeydir.

Bütün hareketlerin tek bir doğru formu vardır, bunun daha ötesi yoktur, senin bu yaptığın yorum gibi bir yorumu salondaki siyahi bir arkadaş yapmıştı, Dizleri içe gömülerek topukları kalkarak yanlış formda Squat yapan birini uyardığımda, bana dedi ki "Bunların hepsinin farklı farklı faydaları vardır"

Halbuki bu saçmalıktır, Squat'ın tek bir düzgün formu vardır, o da kişiden kişiye değişir ama sana en uygun formu bulduktan sonra onun daha farklısını yapmana gerek yok.

7. f3v0

f3v0 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Ben squat i demiyorum barfiksten bahsediyorum ayrica cahilce değil ben sana komple genis tutulduğunu söylemedim dar tutarsin genis tutarsin farkli bolgelere vurur

8. husos

husos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Danimarka
  9. ReturnOldSchool

ReturnOldSchool Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Var öyle her salonda güç için vuruyor ama etki 0 dozu arttiriyor bu sefer iyice pert belli işte anlamiyosun bu işten bari akil verme.

Sayfayı Paylaş