Steroid Alanlar Neden İnkar Ediyor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve lucifer666 tarafından 3 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Bu bireysel bir aktivite değil midir? İlerleyebilmek adına başarılı olmuş kişilerin beslenme, program vs. hakkındaki fikirlerinin düzenlerinin merak edilmesini gayet iyi anlarım, lakin şu steroid konusu neden bu kadar merak uyandırıyor?

Bekci bunu beğendi.
  2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    hocam bi zamanlar bahçedeki hıyarlara bir gübre verirdik, gübreyi verip akşam toplardık 10 santim, sabah bakardık ki olmuş 35 santim. steroidin böyle bir etki yarattığı düşünülüyor. akşam 50 kilo iken basacan, sabah kalkınca olmuşsun ki 95 kilo :)

columbu bunu beğendi.
  3. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Bir gecede 45 kilo aldıracak bile olsa bundan bize ne be yaver hocam :) her şeyin bir bedeli var, forumda bu konuyla ilgili bir başlık var malumunuz, adamlar neler neler yazıyor, 65 cm kol çevrem olacağını bilsem, şahsen o sıkıntılara katlanamam. Bu işin sadece steroidal yönü, ayrıca lethe gibi aşırı disiplinli, iradeli adamlar o vücudu sadece besin takviyeleri ile gayette yapabilirler, adamın amacı fit, parçalanmış estetik bir vücut. Sabah kahvaltısında 2 peynirli poğaça, öğlen yemeğinde mcchicken, akşamda muhtemelen 1 tabak barbunya vs. ile beslenen ve kafasındaki ideal vücut için spor salonuna aidat ödeyen, arada bir akıl isteyip daha sonra yetersiz gördüğünü ve uygulamadığını söyleyen tanıdıklarım var, elbette soran oluyor, o kolu nasıl yaptın? Arada video vs. konu oluyor, o kiloyu nasıl basıyorsun? Hiç 'iğne' yaptırdın mı? Hap alıyor musun?.....samimi olduklarıma şunu soruyorum; ulan günde kaç öğün beslendiğimi, neler yediğimi görmüyor musun? Fazlalıklarım hiç mi dikkatini çekmiyor? E program yazıyorum beğenmiyorsun? Az diyorsun? Sen salondaki bütün makinelerde gezerken ben bu yetersiz programa göre basıp geçiyorum, akşam 23:00 gibi devriliyorum derken yok abi ya ben 2' den önce yatamam diyen sen değil misin??? Evet arkadaşlar büyük sırrı size açıklıyorum, kol çevresi 40 cm ve üzeri olan herkes ' iğne yaptırtıttırıyor ' ve lönk diye kol çıkıveriyor :)

ozaner, onur04, Bekci ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Daha yeni 41 oldu kol, acaba uyurken falani yaptilar bana enjeksiyonu

Sic Semper Tyrannis

Bekci, columbu ve Yaver27 bunu beğendi.
  5. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    steroid ne ki, ben protein tozuna dahi tahammül edemedim :) kutunun dibini görmeden "senden gelecek kas tavuktan gelsin" deyip attım çöpe. zararsız olsa bile, tadı benim için çekilir gibi değil. salona gitmiyorum,10 aydır evde çalışıyorum. ne toz ne hap hiçbişey almıyorum. açıkçası after beforelerde gördüğümüz o 8-10 aylık gelişimlerden de çok çok gerideyim. ama sorun etmiyorum. bu yüzden, o resmindeki sırta sahip stereodsiz bir insanın ne emekler verdiğini sokaktaki vatandaş bilmez ama ben az çok tahmin edebiliyorum. :)

metinav ve columbu bunu beğendi.
  6. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Merak etme o 10 aylık after before ler birsey ifade etmiyor çoğu doğru değil :)

fuigo bunu beğendi.
  7. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    genellikle öyledir zaten :) o yüzden o resimlerin baz alınmaması taraftarıyım. çünkü hakikaten kas denilen şey kolay yapılmıyormuş bunu biliyorum.

Bekci, fuigo, columbu ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. dorukesin

dorukesin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul, Türkiye
    para kazanıyolar cunku bunları yapanlar genelde fitness modeller oluyo.Naturel olarak sizide o vucuda yakın define bi vucuda sokabilicegini iddaa ederek online satis yapmaya calisiyolar.Jeff Seid'inden tut Meter'ine kadar dunyadanin dört bir yanından fitness modeller aynı şeyi yapıyo.Zyzz'in bi videosu var bu define fitness modellerin clenbuterol kürüne girerek genelde o define vücutlarını koruduğunu iddaa ediyo ve kendi kullandığı claire(at hormonu) clenbuterolu gosteriyo videoda

9. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Yazılanları okumadım ama başlığın konusuna göre yazıyorum ben daha "toz felan alion mu la" diyen arkadaşlarıma hayır derken Steroid kullanan adam bu zihniyetten nasıl saklamasin.

onur04 bunu beğendi.
  10. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Çevrede o kadar çok cahil ve gereksiz insan var ki bazen ben bile (Bazı insanlara karşı) Protein tozu içiyor musun sorusuna hayır deyip geçiyor. Çünkü evet desen ardı arkası kesilmez saçma sapan konuşmalar takip ediyor.
    Streoid kullananlarında bunu saklaması bana gayet normal geliyor. Zaten bu işin yapan adam onun streoid kullanıp kullanmadığını anlar. Ne gerek var bas bas bağırıp ben streoid kullanıyorum demesine

11. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Boş insanlar ile uğraşmamak için ve gereksiz sorulardan sıkıldığı için adam steroid aldım dediği an milyon tane soru alıyor bu birinci nedeni ikinci nedenide çok boş ve gereksiz konuşan insan var ki direk sorgulamaya başlıyor ve steroid kullanan adamda bunlarla uğraşmak istemeyeceği için söylemiyor tabi bu söylediklerim sporcu insanlar için bazı fitne fesat arkadaşlar var onlar sadece steroidde değil hayatın herkesiminde bu yalanları söylerler söylerlerki onlar hep en iyi kalsın biz hiç onları geçemeyelim yani bu sınavdan 90 90 alıp duran ve çalışmıyomki ben yaa diyen arkadaş gibidir :)

12. Rivers

Rivers Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    simdi celimsiz, bir turlu gelisemeyen, sporu yarim yamalak anlamadan etmeden yapan, tavuk et yemeyip iki scoop protein tozunu icip buyuyecegini zanneden insanlar hirslarindan ve kiskancliklarindan buyuk her kimseye steroid kullaniyo ondan oyle kalibini yapistirmak isterler. alter egonun rahat etmesi icin. ben steroide hayatimda dokunmamisken, "Kac tane steroid aldin?" (O ne demekse :D) gibi sorular duymustum bu tasvir ettigim caylaklardan. yani demek istedigim sudur ki,"adam steroidci yaaaa niye inkar ediyor pislik" diye cemkirdigin adamlar harbiden steroid almiyor olabilir. sen az gelisiyosun genlerin kotu sporu yarim yamalak yapiyosun diye her iri adam mutemadiyen steroidli olacak diye birsey yok. bir de bence bu sporu yaparken "o steroid almis niye inkar ediyor" "beriki gyme ne giymis" "otekinin kol hacmi nedir" gibi seylerle kafa yoracaginiza kendi isinize bakin ve dunku sizle kiyaslayin kendinizi. ic huzuru bulmaniza da yardimci olur,o ne yapmis bu ne etmis diye cok kafaniza takmayin

13. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Cahillerle muhattap olmayin arkadaslar,aslinda protein tozunu da inkar etmek lazim sonucta steroitle ayni muameleyi goruyo

14. ozaner

ozaner Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Normal bir insana kullandigim herşeyi acikca söyleyebilirim ama örneğin veriyorum berberime bile protein tozu icmiyorum diyorum desem adam aaaa ben icsem bende yaparim bisey yokmuş ki diyen bir insan toplulugu mevcut verilen maddi manevi emeğe dikkat etmiyor kimse basite indirgemeye calisiyolar bu yüzden bu asiri onyargili bir toplum olmamizdan dolayi saklayan insana az da olsa hak veriyorum

onur04 bunu beğendi.
  15. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    +"beyfendi alkol mü aldınız?."
    -"ne alkolü amirim, ben alkol içmem, ağzıma bile vurmam, alkol nedir bilmem.."

16. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    Protein tozuyla böyle oldum diyorum. Adam inanıyor. Protein tozu aslında masum bir kurtarıcı

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş