Stacker Europe Black Burn 300 Gr

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve supplementler.com tarafından 23 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    stacker_europe_black_burn_300_gr_10729.jpeg

Stacker Europe Black Burn nedir?

Stacker Europe Black Burn, yoğun olarak bitkisel içeriklerden oluşan yağ yakımına yardımcı bir takviyedir. İçeriğinin etkisi sebebiyle beğenileri üzerine toplayan bu ürün, ödüllü ve eski bir gıda takviyesidir.

Vücudun enerji ihtiyacını depolanan yağlar ile karşılamasına yardımcı olup, metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olan Stacker Europe Black Burn, gün boyu daha enerjik hissetmenizi sağlamaktadır.

Ek olarak, Stacker Europe Black Burn, açlık hissini azaltmaya yardımcıdır.

Stacker Europe Black Burn ve göze çarpan özellikleri:

- Avrupa'da ödül almış bir supplement olması
    - Özel karışımı içerisinde yeşil çay ekstresi, garsinya kamboçya ekstresi, yerba mate ekstresi, guarana ekstresi, ginseng, kırmızı biber ekstresi, kafein anhidroz, keton gibi etkili maddelerin bulunması
    - Mikronize toz formu sayesinde hızlı bir emilime sahip olması
    - Açlık hissini azaltması

https://www.supplementler.com/urun/...&utm_content=Stacker_Europe_Black_Burn_300_Gr

2. Emreyesildagy09

Emreyesildagy09 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Oslo
    bu ürünün bir zararı olurmu 17 yaşındayım suplementler zararlı değildir ancak durdugumuz yerden terlemek biraz clenbuterolu anımsattı

3. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba,

Black burn antrenmana katkıda bulunacak bitkisel bir içeriktir. Clenbuterol gibi yasal olmayan, sağlıksız olan bir madde değildir. Yasaklı maddeler listesinde olmayan takviyelerin zararlı olma ihtimali neredeyse sıfırdır. Hele ki yüzde yüze yakın bitkisel içeriğe sahip bu üründe bu tip yan etkilerle karşılaşmanız çok uzun süre aç kalmadığınız takdirde çok zordur. Doğru şekilde ve doğru dozlarda kullanılırsa zararı olmayacaktır.

4. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Son indirim ile dikkatimi çekti. Aslında alayım çeyizde dursun illaki kullanırım diye düşünüyorum.

Yalnız içeriğindeki kafein miktrarı çok yüksek 300mg. Gün içinde en az 500ml filtre kahve tüketiyorum, ki bazen 1 litre bile tükettiğim olabiliyor. Bu sebepten biraz çekiniyorum ürünü almaktan.

Kahve tüketimimi de 500ml'in altına çok düşürebileceğimi düşünmüyorum, çok kararsızım alıp almamakta :)

5. Salih Tufan

Salih Tufan Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba staker burn ü kendım kullandım cok memnun kaldım içerik ve saflastırmıs ıcerık kalıtesı ıle muazzam içerisinde guarana oldugu ıcın tok tutma ozellıgı de var :)

6. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Ürünü satın aldım. Kullanmaya başladım. Buraya günlük gibi düzenli olarak yazmayı planlıyorum müsait oldukça. Forum ölü gibi, ama belki internet aramasından gelen olur onun işine yarar en azından.

Yukarıda yazdığım gibi günlük kahve tüketimim bazen 1 litreyi bulabiliyor. Bu sebepten ürünü kullanırken sürekli vücudumu dinlemeye takip etmeye çalıştım ilk gün. Şunu da belirtmek istiyorum ilk thermo ürünüm değil. Daha önce iki kutu hydroxycut advanced ve Lipo 6 kullandım.

Ürünü ilk olarak cumartesi uyanır uyanmaz sabah saat 7 de 500ml su ile içtim. Tadı abartılacak kadar kötü değil, ben portakal olanını tercih ettim. Fakat bir protein tozu lezzetini de beklemeyin. İçinde biber özütü var muhtemelen, içerken boğazınızı yakıyor. Ürünü içtikten sonra iştahım kapanır gibi oldu. Sonrasında kovalarımı malzemelerimi aldım arabaya yıkamaya gittim, Opet'e. Sonrasında saat 10:30 gibi eve geldim kahvaltımı yaptım. Aradan baya süre geçtiği için kahvaltıda bir şeyler yerken zorlanmadım.

Yalnız şunu belirtmek istiyorum, belki araba yıkamaya gittiğim için bilmiyorum hiç bir şey hissedemedim. Bu sebepten, canım da çok kahve çektiği için kahvaltıdan sonra 400ml filtre kahve tükettim. Halen vücudumda hiç bir farklılık hissetmiyordum ne bir terleme ne kalp çarpıntısı ne de enerji patlaması. Sadece algım ve zihnim çok açık gibi hissediyordum. Bu arada su içiyorum çok kafein aldığım için hemen tuvalete gidiyorum. Yani ürün sizi tuvalete götürmek noktasında başarılı. Baya çişe gidiyorsunuz yanında bol su tüketmeye gayret edin.

Eee sonra ne oldu. Kahvemi içtim, black burn'ü de içtim. Saat 1:30-2 gibi de spora gideceğim. Dedim baya şey içtim, ama kalbimde çarpıntı yok. dedim bir de Hardline Karnitin 3000 matrix çakayım spora gitmedin, onunda içinde çıtır miktar kafein ve bazı yağ yakmaya yardımcı ürünler var. Onu da içtim. Sonra spora gittim.

Spordayken koşu bandı ile başladım. Telefonuma da Peaky Blinders attım onu izleyeceğim yürürken. E dedim koşalım madem. Aldım 8'e başladım hafiften koşmaya. Normalde Hardline Carnitin ampul zaten az biraz enerji veriyor yalan yok. Ama bu sefer farkettimki çok daha fazla enerjim var. Yani bunu nasıl farkettim, önümde dizi açık onu izliyorum. 8, 8.5, 9 koşuyorum öyle. Ulan hiç yorulma yok, nefes almakta güçlük yok, nefes nefese kalma durumuda yok. Bıraksan 45 dk koşarım gibi.

Ama öyle olmuyor, olmadı. Neden olmadı ? Çünkü kaslar yoruldu. Bir baktım Dirsekten aşağısı ağrımaya başladı. Kas ağrısıda değil, ayak bileklerim ağrımaya başladı. Kaslarımda da ağrılar başladı. Valla korktum yalan yok. Eklemlerimi zorlamak istemediğimden hızı hemen 6'ya çektim yürümeye devam ettim. Zaten geçen bu 15 dakikalık koşu evresinde farkettimki terlememişim adeta duşa girip çıkmışım gibi olmuş. Yüzümü felan kuruluyorum ama nafile hemen tekrar ter geliyor koşu bandına ter damlıyor o derece.

Yani dostlar ürüne işe yaramıyor demek zor. Fakat benim bünye artık günde 1 litre kahve içtiğimden midir nedir, hiç eskiden hydroxycut içerkenki tepkileri vermedi çarpıntı vs. Haliyle gerçekten yağ yakımına yardımcı oluyorsa bu yan etkiler de yoksa bence başarılı ürün.

Herneyse spordan sonra berbere gittim berberden eve gelince, baktım vücut stabil gidiyor. Fakat acayip yorgun hissediyorum. Genelde çok kafein alınca kafeinin etkisi geçtikten sonra vücut kendini bırakıyor iğrenç bir yorgunluk oluyor. Tam olarak öyle bir yorgunluk var. Dedim hadi lan bir ölçek daha içeyim şu üründen. Yemek yedim ama berberden gelince yemeğin üstüne içtim yani.

Yani:
    Sabah 7 bir ölçek blackburn
    Saat 11 400ml filtre kahve
    Saat 13:30 Karnitin matrix 3000 ampul hardline
    Spor
    Saat 18:30 bir ölçek blackburn

Yukarıda yazdığım o yorgunluk gitti. Yine bir dinçlik geldi. Ama çarpıntı, yerinde duramama, aşırı terleme yok. Gece de saat 12 de yattım. Sorunsuz uykuya daldım. Sabah 6:45 de rahatlıkla uyandım.

Pazar günü yine uyanır uyanmaz içtim ürünü, kahvemi de içtim. Hardline Matrix'i de içtim. Ama ikinci ölçeği almadım.

Bugün sabah uyanır uyanmaz içip işe geldim. Bir terslik yok. Sabah tartıldım 74.7 kg çıktım. Tam şu saatlerde de 400ml filtre kahvemi içiyorum, bunları yazarken sorun yok. Önümüzdeki hafta pazartesi tekrar tartılacağım bakalım.

Saygılar

7. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Bugün ürünü saat sabah 7:15 gibi aldım. Sonrasında hiç bir şey yemedim, saat şu an 10:42 halen hiç bir şey yemedim, çay kahve de içmedim. Sadece su içiyorum.

Herhangi bir şey hissedemedim yine çarpıntı, terleme vs. Fakat midemde bir yanma mevcut. Galiba içeriğindeki biber özütü buna sebep oluyor. Belki de üzerine bir şeyler yemek daha akıllıca olacaktır satın alanlar için. Yalnız şunu da belirteyim: Yanma kesinlikle ciddi boyutlarda değil, çok az hafiften hissediliyor rahatsız edecek boyutlarda değil.

Ürünün zihinsel odaklanmaya yardımcı olduğunu hissediyorum. Zihinsel anlamda algım sanki daha açık gibi hissediyorum, uykulu bi halim yok, bi zindelik var sanki. Zayıflamaya etkisi ne nispette olacak göreceğiz. Galiba bugün de tek ölçek ile kapatacağım. Çünkü şu an iş yerindeyim. Eve akşam 7 gibi geçerim. Akşam 9 gibi de spora gideceğim. 7 gibi alırsam uykusuzluk yapabilir, çünkü spordan öncede Hardline Carnitin Matrix ampul alıyorum.

8. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Termojenik ürünler ile karnitin birlikte kullanımında sorun oluşturabilir diye duymuştum dostum blackburn ve carnitin matrix ağır gelmiyor mu?

legolas246 bunu beğendi.
  9. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

İlginçtir hiç bir şey hissedemiyorum. Öyle çarpıntı vücutta düzensiz haller, oturduğun yerde terleme vs. Spordayken çok yorulmuyorum, koşu bandında oldukça uzun süre koşabiliyorum, zaten yukarıya da yazdım.

Fakat şunu belirteyim, her iki ürünün de etkisi bitince vücutta hissedilir bir yorgunluk ve bitkinlik oluyor. Bu bende çok kahve içtiğim günlerde de olan bir şey olduğu için çok dikkate almıyorum.

Bir de yukarıda belirttim tekrar yazayım: Sakın ola söylediklerimi delil olarak kabul edip böyle kombinler denemeyin. Genel olarak düşük tansiyonlu biriyim 10'a 5-6. Bununla beraber zaten bu ürünleri kullanmadan önce bile en az içtiğim gün, gün de 400ml filtre kahve içiyordum.

bulkyfighter bunu beğendi.
  10. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    Bu ürünü kullanmak için kafein toleransımı düşürmek için 10 gün kafeini kesmiştim vucudumdan fakat bu ürün beklediğim gibi gelmedi. İlk ölçekte sıkıntı yoktu fakat ikinci ölçeği içip antreman yaptığımda mide bulantısı yapıyordu bende,diyette 500 gr karb alan birisiyim ki iştahımı kapattı genellikle öğünlerim yarım kaldı,verim alamadım.

legolas246 bunu beğendi.
  11. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Hocam iştağı kesiyor, antrenmandan hemen önce almak da mantıklı değil. Ben sabah uyanır uyanmaz içiyorum. Eğer yemek yemek istiyorsanız yemekten 1 saat sonra ya da 45 dakika sonra da alınabilir.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu arada ürünü kullanmaya devam ediyorum. Çok ciddi bir yağ yatma etkisi göremedim halen.

Sadece şunu söyleyebilirim: Sabah uyanır uyanmaz aldım. Aldıktan 4 saat sonra kahve içtim. Kahve içtikten 2 saat sonra carnitin matrix içip antrenmana gittim. Sonrasında tüm bu kadar uyarıcının etkisinin geçmesiyle birlikte antrenman sonrası eve döndüğümde acayip bir bitkinlik oldu, ciddi anlamda bir yorgunluk. Yani yürüyecek derman kalmayacak derecede bir yorgunluk. Zaten 5 buçuk saat uyumuştum gece.

Dedim hele dur. Tam baktım sabahki ölçekten itibaren 8 saati geçmiş. Bir ölçek daha içeyim. O ikinci ölçeği içince bir anda yorgunluk vs. gitti. Yani ürün ne halde olursanız olun ciddi bir odaklanma ve zindelik hissi veriyor. Bu güzel.

Onun dışında galiba bir daha yağ yakıcı kullanmayacağım. Tr'deki thermolar çok etkili değil. Yurtdışındakilerde tehlikeli. Bundan sonra alırsam hardline carnitin pure alıp onu kullanırım belki.

Saygılar.

12. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Ürünü halen kullanmaya devam ediyorum. Haftasonu iki ölçek hafta içi bir ölçek şeklinde.

Yalnız ürünün en çok hoşuma giden özelliği, normalde 10-11 de yatınca sabah 6:30 da zor uyanıyorum baya uykulu olarak. Şimdi bu ürünü kullanınca bu ortadan kalkıyor. Şöyleki akşam 12 de yatıyorum sabah 6:30 yine zor kalkıyorum, fakat kalkar kalkmaz bir ölçek içiyorum o yorgunluk uyanamama hali gidiyor.

Ve yan etki hissetmiyorsunuz, terleme çarpıntı vs. Ve vermiş olduğu o zindelik hissi saat 2'ye kadar felan götürüyor. Galiba ürünü bırakırsam en çok bu özelliğini özleyeceğim. Hatta belki sadece bu özelliği için tekrar alıp kullanabilirim her sabah 1 ölçek olarak.

Daha öncede termo kullandım yanlış anlaşılmasın. Bu ürünün vermiş olduğu zindelik farklı. Ben 2011 yılında hydroxycut advance kullanıyordum. O da uyutmuyordu, ama yattığınız yerde şıpır şıpır terliyordunuz. İlk günler kalbiniz poponuzda atıyordu. Manyak manyak etkileri vardı bu ürün öyle değil.

Ürün için 4 haftayı tam bitireyim ondan sonra puanlamamı yapacağım, fakat kesinlikle başarısız deyip kestirip atacağım bir ürün değil.

13. cekhemir

cekhemir Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    MÜKEMMEL BİR ÜRÜN

14. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Dün itibariyle bitirdiğim ürün.

Genel olarak günde bir ölçek olarak kullandım, haftasonları iki ölçek kullandım.

Eksileri:

• Yemek ile birlikte ya da yemekten sonra alınırsa mide bulantısı yapabiliyor, kusturabilir bile o derece rahatsız ediyor.
    • Yemekten önce alınırsa iştahı iyi kesiyor, bunu eksiye niye yazdım, çünkü kas çalışanlar için uygun değil; iştahı bi kesiyor yumurtayı yemeyi bırak koklamak bile içinden gelmiyor.
    • Çok ciddi termo yan etkileri yok, bu da bazen işe yaramıyor mu diye hissettirebiliyor; kalp çarpıntısı aşırı terleme vs. yok
    • Toz formda oluşundan ötürü kapağını açınca havaya uçuşuyor boğazı ve burnu yakıyor.
    • İçimi çok rahat değil, portakal aromalı kesinlikle kötü denmez orta bi tadı var, ama en az yarım litre su ile hazırlamak lazım içinde biber özütü var boğazı yakabiliyor. Tekrar ediyorum portakal aromasına kötü denmez. Yarım litre su ile gidiyor işte
    • Kafein oranı kimileri için yüksek gelebilir. Ben iki ölçek bu ürün, antrenman öncesi hardline carnitin matrix 3000, ve gün içinde bir bardak da kahve içtim yine çarpıntı yapmadı her insanın kafein direnci farklı. Kafeine hassas olanlar dikkatli kullansınlar.
    • En önemli eksilerinden birini biraz açıklayarak yazmaya çalışayım. Şimdi diyelim 6.5-7 saat uyudunuz, bu ürünü içtiniz uyanır uyanmaz. Sonra gittiniz kahvaltı yaptınız sonra antrenman vs. Sonra öğlen iki üç gibi eve geldniz, çok yorgun hissediyorsunuz, ürünü de alalı 8 saati geçmiş. Bir ölçek daha içtiniz. Yorgunluk gitti her şey çok güzel. Peki akşam 9-10 gibi o ikinci ölçeğinde etkisi geçince ne oluyor biliyor musunuz ? O kadar şiddetli bir yorgunluk hissi geliyorki, üzerinizden tır geçmiş gibi hissediyorsunuz. Ben bunu bazı hafta sonları yaptım bir ölçek içtim sonra kahvaltı vs. Sonra carnitin matrix içip salona gittim, baya 1 saat kardio üstüne kas çalıştım. Sonra çıkmadan 15-20 dakika da sauna ya girdim sonra eve gittim ikinci ölçeği içtim yemek yedim vs. Akşam o ikinci ölçeğin etkisi geçince vücut resmen bitiyor. O halin bir ilerisi baygınlık öyle söyleyeyim. Buna dikkat edin, farkında olmadan kendinizi çok yorabilirsiniz bu ürünü kullanırken. Yalnız bu da çok çok ciddi bir yan etki değil buna kafein yıkımı deniyor. Çok kahve içince de olabilen bir durum.

Gelelim Artılara:

• En önemli artısı benim için verdiği zindelik hissi. Arkadaşlar yukarıda başka mesajımda yazdım tekrar yazayım, ilk termo ürünüm değil daha önce de hydroxycut'ın farklı formlarını ve Lipo6 Black kullandım. Bu ürünün verdiği zindelik farklı. Öyle yüksek kafeinden gelen çakma zindelik değil. Sabah 7 saatlik uykudan uyanıyordum, bunu uyanır uyanmaz bir içiyorum saat 7 gibi. Öğlen 2 buçuğa kadar inanılmaz güzel bir zindelik veriyor; bedenen ve özellikle zihnen. Gerçekten tekrar alırsam sadece bu özelliği için bile alabilirim. Bu konuda ciddi başarılı. Tek başına kafein yapıyor olamaz bunu, zaten günlük 500ml-1000ml filtre kahve içiyorum yapsa o da yapar. Bu ürünün verdiği zindelik farklı.
    • Güzel su attırıyor. Bunu eksiye yazmak içimden gelmedi. Sabah uyanır uyanmaz bu ürünün bir ölçeğini 500ml-750ml su ile için. Tahmini 1 saat içinde 3-5 kere tuvalete gidersiniz. Bu hem iyi, vücuttan elektrolit atma tehlikesi olduğu için, hem de kötü bi özellik nasıl anlarsanız artık.
    • Carnitin matrix içmeyip bunu tek içerek de antrenman yaptım, enerji veriyor. Güç değil, enerji bunu karıştırmayalım. Koşu bandında daha uzun süre koşabiliyorsunuz nefes nefese kalmadan. Aslında termolar sadece bunun için alınmalı, daha uzun süre cardio yapabilmek.
    • Yukarıda toz olmasını eksiye yazdım. Şimdi şöyleki ürün aşırı güzel toz haline getirilmiş, evet havaya uçabiliyor, fakat su ile çok hızlı karışıyor, ve içtikten çok çok kısa süre sonra kana karışıyor onu hissediyorsunuz. Bu da güzel.
    • Çok ciddi termo yan etkileri yok, hehehe bunu da yukarıda yazdım farkındayım. Ama bir yandan da iyi be abi, yazın hydroxycut alırdık yatağa yüz üstü yatınca aldıktan 1 saat sonra kalbin kulağında atardı. Yani bu tarz abartılı yan etkileri olmaması güzel. Belki yazın kullanılsa farklı olabilir bunu da dikkate almak gerek, ben kışın kullandım.

Peki Kilo vermeyi etkiliyor mu ?

Arkadaşlar burası biraz karışık. Dediğim gibi bu forumu 2010-2012 yılında çok aktif kullanıyordum. O zamanlar çok daha aktif spor yapıyordum vs. Sonra sporu bıraktım şimdi 1.5 aydır tekrar başladım. Fakat bu sefer başladığımda kendi kendime karar verdim artık öyle çok abartmak yok. Yani eskiden hatırlıyorum zayıfladığım dönemde, günlük kalori alımımı 1000-1200 arasında tuttuğum oluyordu. Bunun üstüne birde deli gibi spor yapıyordum. Hiç gerek yok böyle şeylere bu işten para kazanmıyorsanız.

Bu sefer bu ürünü alırken haftada çoğunlukla 4 gün olmakla beraber 3-4 gün spora gittim. Hemen hemen 1 ay kullandım, bu 1 ayda yediğime çok dikkat etmedim ne yalan söyleyeyim. 1 ay içinde 2-2.5 kilo verdim. Fakat gerçekten hiç kas kilosu vermemiş olabilirim ya da çok az. İntra Bcaa kullanmamın da bunda etkisi büyük olduğunu düşünüyorum. 2-2.5 kiloyu bu ürünle mi verdim, üzgünüm buna cevap veremem. Yani gitsin üniversiteler, araştırmacılar her kimse işte bunun çalışmasını yapsın bir insan aynı aktiviteyi bi bu ürünleri kullanarak yapsın bi de kullanmayarak. Gün sonunda tüm gün harcadığı kaloriye bakılsın. Birinde 2500 birinde 2000 çıkıyorsa o zaman deriz ki bu ürünler baya zayıflatıyor. Bence durum böyle değil, ama onu belirteyim. Çünkü Lipo6 Black aldığımda hayatımda hiç bir şeyi değiştirmedim, ne spor yaptım ne de yememe dikkat ettim. Sadece uygun miktar hap yuttum, velhasıl 1 kilo bile veremedim. Her neyse ben yukarıda yazdım etkilerini. Genel olarak şunu söyleyebilirimki bu ürüne başarısız demek zor. Tekrar alır mıyım, tekrar bir kampanya yakalarsam alabilirim evet. Şimdilik Greanade thermo almayı planlıyorum bakalım.

Evet çok uzun yazdım farkındayım. Forumun son haline baktığımda gördüğüm kadarıyla kimsenin bu mesajı da okuyacağını zannetmiyorum, forumun kalitesi biraz düşmüş aradan geçen 5 senede ne yalan söyleyeyim. Herkes yok niye gelişemiyom, yok şunu içtim fayda gördüm gibi basit basit saçma sapan konular açar veya tek cümlelik mesajlar atar olmuş. Herkes bir fitness model olma peşinde her neyse. Belki google'dan biri stacker nasıldır felan diye aratır gelir o okur. Ben olabildiğince detaylı yazmaya özen gösterdim. Sorunuz varsa cevaplayayım.

Saygılar.

ulaire bunu beğendi.
  15. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    967
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ürünü almayı düşünüyordum ama şuan itibari ile vazgeçmiş oldum eyvallah ve evet yazının tamamını okudum :)

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

legolas246 bunu beğendi.
  16. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Hocam ben genel olarak başarılı bulduğumu yazdım aman diyeyim yanlış anlaşılmadı inşallah:)

17. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    967
    Ödül Puanları:
    123
    Artısını eksisini kendime göre yorumlayınca almamak daha mantıklı geldi :)

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

legolas246 bunu beğendi.
  18. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Bir süreden sonra bağışıklık kazanıyor sanki yda bende böyle oldu bilmiyorum ama ilk hafta performans aldım

19. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Bir hafta kullanıp bir hafta ara verebilirsiniz. Oldukça verimli bir kullanım şekli. Ya da iki hafta kullanıp bir hafta ara gibi.

Sayfayı Paylaş