stacker 2 l-carnitine 2000mg hakkında herşey

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve CrımınalBiceps tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. CrımınalBiceps

CrımınalBiceps Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar ürünü aranızda daha önce kullanananlar varsa memnun olup olmadıklarını,ürünün nasıl kullanılması gerektiğini,kullandıktan kaç dk sonra spor yapılması,en yüksek verim için spor kac dk sürmesi gerektiği,spordan önce ne kadar alınması gerektiğini ve 12tanesinin kaç gün yeteceğini söylermisiniz?

2. eternalsun

eternalsun Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    günde 1000 mg yani yarısını icsen 24 gün yeter fakat bence stacker2'ye o kadar para vereceğine kompleks bir yağ yakıcı tercih etmelisin örnek olarak lipo6x, lipo6 black.. fakat yağ yakımı için spora yeni başlıyorsan ilk etapta yağ yakıcı supplement tercih etmek yerine düzenli bir kardiyo ve diyet programı ile emekleme dönemini geçirdikten sonra kilo verme olayın platoya girdiginde o zaman supplement destegi alırsan çok daha mantıklı olur seçim senin saygılar

3. CrımınalBiceps

CrımınalBiceps Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    lipo6x düşündüm ancak 18 yaş altı için önerilmiyor 17yaşımdayım!
    spora yeni başlamıyorum ağırlık kaldırmak sadece yaptıgım sporun bir parçası dövüş sanatları çalışıyorum haftada 4gün 1i güç 1i ağırlık ve güreş antremanı diğerleri kondisyon muaythai vuruşları filan.anlıyacagın kardiyo ağırlıklı bir spor yapıyorum ama 95kgdayım yani yağ yakımımı hızlandıracak şeyler istiyorum bu yüzden en zararsız bu gözüktü gözüme

4. eternalsun

eternalsun Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    bende 28 yaşındayım ve 6 senedir vg ile ugrasıyorum madem bu kadar fazla aktiviten var neden halen 95 kilosun? bir yerlerde yanlışlık yapıyorsun ve yanlıslık kesinlikle beslenmende kısacası stacker2 ye boşuna para vermiş olacaksın dedigim gibi secim senin.

5. CrımınalBiceps

CrımınalBiceps Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    3ay öncesine kadar profesyonel olarak ağır siklette muaythaide dövüşüyordum.
    ancak 3ay önce öss sebebiyle bıraktım çünkü ağır bir spor ve tabiri caizse kırılmadık kemiğim kalmıyordu.kısacası 95kgda kalmalıydımki ağırsiklette dövüşebileyim !
    şimdi sadece fit bir vucud için çalışıyorum

teşekkür ederim yorum ve tavsiyelerin için

6. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    öncelikle şunu söylemek isterim. carnitine in kalitesi olmaz. şu markamı bu markamı diye sormak garip olur. ama markadan markaya içinde ek özellikler olur o ayrı konu.. 2000 kaloriden oluşan 12 peket var. tavsiye olarak yarım yarım kullan 1000 1000. 24 gün yeticekdir. 500 ml ı antremandan 40-45 dk önce diğer yarısını akşam uyumadan önce alırsan çok daha verimli olur. ama buna güvenme bu sadece destekleyici bi ürün. olay yine sende bitiyor. diğet düzenli spor ve carnitine ile 24 günde gözle görülür bir değişiklik görebilirsin. ve antreman olarak 20-25 dk cardio ve ardından 30-40 dk kadar bölgesel definasyon antremanı yaparsan senin çok daha iyi olur. definasyon u forumdan araştırabilirsin.. başarılar

CrımınalBiceps bunu beğendi.
  7. CrımınalBiceps

CrımınalBiceps Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    shock kardeşim çok teşekkürler idmanlarım zaten süper set gibi diyeyim.
    ağır idmanlar.mesela 1dk boyunca kumtorbasına vuruyorsun 30sn sağlık topu üstü şınav ve 7.5dk böle 1.5x5den 3set sonra 25dk lapa antremanı bu en ağır idmanım
    2gün ağırlık çalışıyorum 15li tekrarlarla
    diğer günde 3dk dan 5 hareket 3set(3dk lapa 3dk kumtorbası gibi)
    yani cardio ve kilo verme açısından problem yaşamıcam ancak bunu maximuma çıkartmanın yollarını arıyorum.zaten yazda geldi antalyada havalar sıcak oldugundan ısınma ve adapte konusunda problem yaşamıyorum idmanlara

mesela kafein-carnitine kombinasyonundan bahsediliyor bunu nasıl yapabilirim kafein tabletlerini eczaneden nasıl almalıyım?reçete gerekirmi? bide tribulus diye testesteronu artıran ve idmanları daha hardcore yapabilmek için tribulus diye bir ilaçdan bahsediliyordu benim ihtiyacımda bu birazda bunun hakkında bilgi alabilirmiyim?
    3ünü nasıl kombine ederim yada ilk 2sini nasıl kombine ederim?
    hangisini ne zaman almalıyım (bu sorunun cevabı var sanki yazından ancak kafeinin akşam alınması dogru olmaz tahminimce)
    şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş