Stack Önerisi Yapabilecek var mı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Umutcan Eryılmaz tarafından 4 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Umutcan Eryılmaz

Umutcan Eryılmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben Umutcan.
    Yaş:24 Geçen sene 117kilodan 85 e sadece diyet yürüyüş ve plank ile düşmüştüm. Sonra cla+l carnitin yardımıyla 80e kadar düştüm boyum 1.74. Ancak el bileğim sakatlandığı için bir süredir spor yapmıyordum. Sonra Astsubay okulunu kazandım ve şuan öğrenciyim. Yemek saatlerimiz düzenli ama protein alma şansımız yok ne verilirse onu yiyoruz. Yemeklerde biraz yağlı. Kahvaltıyı es geçerek abur cubur yemeden (okulda ekstra yemek.yiyebilecek bir alan yok) if diyeti uyguluyorum.
    Bileğim büyük oranda iyileşti ve tekrar spora baslamak istiyorum.
    Genel olarak kardiyo ve vücut ağırlığı ile çalışma imkanımız oluyor. Günde 4gun çalışma yapmaya başladım.

Bu bağlam ışığında haftada 4 gün kardiyo ve vücut ağırlığı ile çalışan hedefi yağ yakma dayanıklılık ve güçlenme olan bu asker kardesinize supplement ve vitamin neleri olarak sebepleriyle yazarsanız sevinirim.
    Sormadan söyleyim bu sakat bilekle 55 şınav çektim 2 dkda evet mekikte çektim 3 barfiksde çektim ama intibakta ağrıdan kivrandim. Büyük ihtimalle yumuşak dokunun içinden geçtim.ancak iyileşiyor. 3 ay sonra kamp var oraya kadar düzelme ve güçlenmesi lazım önerilerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş