SSN (Sports Style Nutrition)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve frontpage tarafından 29 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. frontpage

frontpage Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Bi kaç günlük arayışımdan sonra bcaa takviyemi yaptım. Turkish yapım eskişehir menşei. 4-1-1 oran 5000mg bcaa. Fiyatını ben 100 liradan aldım internetten değil evimin yakınlarında supplement satan bi dükkan var. Etkilerini bi kaç güne yazarım bugün 1 servis içtim tad olarak en tadsız şeyleri de yerim problem değil ama çok takanlar için çilek aromalı içtikten bi 10 dakika kadar ağızda tadı kalıyo klasik bcaa aroması işte. Deneme maksatlı aldım bitince farklı markaları denemeye devam iyi akşamlar.

link eklemiyoruz sanırım her sitede yok olanlar 120 tl civarı satıyor internetten almak isteyenler için söylüyorum bana 100 liraya geldi

--- Mesaj birleştirildi, 29 Mayıs 2019 ---
    Not: Karışım kolay birikme yok.

Son düzenleme: 29 Mayıs 2019
  2. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Ürün fermente mı ? Üzerinde öyle bir ifade yazıyor mu ?

3. frontpage

frontpage Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    gidince bakarım ama incelemiştim hatırlamıyorum vejetaryen kullanım içindi sanırım fermente olayı değil mi

4. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    sebebini bilmiyorum ama supplement dükkanları internete göre 1 tık ucuza satıyor

5. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Hocam Bcaa'larda bir fermente oluyor bir de kümes hayvanları tüyünden elde edilenler oluyor.

Firmaya sorarak öğrenebilirsiniz. Ya da üzerinde de yazabiliyor, hiç bir şekilde hayvan tüyü kullanılmamıştır gibi.
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Mayıs 2019 ---
    Yani şu an yeni bir site buldum %25 indirim yapıyor. Ki gönderim de yapıyor, daha önce iki alışverişim oldu.
    İki gün önce yine dayanamadım Optimum 2270kg (yer fıstığı çikolata aromasını merak ettiğim için aldım, yoksa bilen bilir sevmem optimumu) ve Hardline Hipro 1800kg aldım. %25'e ek olarak bir de havale indirimi ile 447 liraya geldi iki ürün. Bayramdan sonra gönderim yapacağım diyor. Bu fiyatı Ankara'da amerikan pasajından bile bulmak imkansız gibi. Hardline Hipro 1800kg 255 liraya denk geldi. Ki her ürünün yanına 2 adet hediye de cabası. Yani biraz araştırırsanız en iyisi internet.

Yıllardır hayalimdi Hardline Hipro sonunda nasip olacak inşallah. :)

Son düzenleme: 31 Mayıs 2019
    frontpage bunu beğendi.
  6. frontpage

frontpage Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    kızılayın neresinde orası? tunalıda bi dükkan daha var oraya da bakabilrisin yakınsa eğer. hayırlı olsun hipro iyidir ama ne kadar çalışan da olsam o kadar para vermek üzüyo beni :D

7. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Hocam yok yanlış anlaşıldı. Ben internet sitesinden aldım bu kadar ucuza. Fakat forum kuralları gereği paylaşamıyorum site ismini.

Amerikan pasajı ise (yeni ismi zeytin dalı olması lazım) necatibeyden izmir caddesine döndükten sonra biraz yürüyünce orada.

frontpage bunu beğendi.
  8. frontpage

frontpage Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    anladım. iş yerime yakın baya. tunalı 4yol da temel reis dükkanı var tavsiye ederim dükkan sahibi yardımsever ve bilgi sahibi.

legolas246 bunu beğendi.
  9. Remmy

Remmy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Urun ve firma hakkinizdaki fikriniz nedir?

Sayfayı Paylaş