Squat yaparken bi anlık kasık(alt karının hemen altı) ağrısı lütfen!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve domatesss tarafından 28 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. domatesss

domatesss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese merhaba içim içimi yiyiyor lütfen yardımcı olun dostlar,

Bugün squat yaparken fazla ağırlığın altına girdim ve bir kaç tekrardan sonra göbeğin aşşağısında,penisin üstünde sol tarafta ufak , bir anlık bir ağrı sızı gibi birşey oldu ve hemen bıraktım ağırlığı.Şu an hiç bir ağrı sızı yok, şişkinlik yok , herşey normal gibi duruyor.

Eve gelir gelmez internette araştırdım ve her zamanki gibi bütün tehşislerde kendimi buldum. Sorum ise şu olacak, tecrübesi , bilgisi olanlardan;

Şimdi ben kasık fıtığı oldum mu ? Ağrı sızı yok anormallik yok 2 saat oldu.Belirtisi falan ne kadar zamanda ortaya çıkar? Mesela kasık fıtığı sonucu şişkinlik olayı ne kadar süre içinde belli olur? Ya da şişkinlik olmaksızın da ağrı sızı olabiliyormuş ... Hemen belli eder mi bu kasık fıtığı kendini yoksa zamanla mı anlarım?

Lütfen kusura bakmayın panik oldum , pimpirikliyim herhalde bu konularda biraz...

Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum.

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    ciddi bir şey olduğunu sanmıyorum , bu tür şeyler sık sık olur. yanma-iğne batma benzeri bir his aldıysan eğer kas lifleriyle ilgili olabilir.

3. domatesss

domatesss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkür ederim umarım dediğin gibidir.Normalde pek umrumda olmaz, dediğin gibi öyle ağrı sızıları , yanmaları, batlamaları hiç sıkıntı etmem ama kasıkta olunca çok tedirgin oldum.

Sayfayı Paylaş