Squat Bırakmak İstiyorum

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve KaanScaletta tarafından 7 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    powerlifting yapıyorum 1-1.5 ay ağırsağlam 5x5 yaptım öncesinde de 4 ay bro split yapmıştım omuzumu sakatlayıp power a geçmiştim neyse :D
    yaş 15
    kilo 72 boy 175
    squat 70kg 5x5
    deadlift 110kg pr
    bench 70 kg 5x5
    kilolarım bu şekilde özellikle squatın daha artacağını hiç düşünmüyorum sinir sistemim dizlerim aşırı yoruldu 70 kg yu zar zor çıkarttım zaten sizce kilolarım iyimi sinir sistemim yoruldu power ı 1-2 ay bırakıp dinlenmek için body buıldıng mi yapsam sizce yoksa power a devam edip haftada 3 gün makinede bacak mı çalışıyım
    not:squattan bıktım

2. Sietre

Sietre Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Bence bırakma kotrollu yapmaya devam et. Zamanla eklem ve tendonlar toparlanir. Yardımcı ekipmanlar kullan dizlik kemer gibi 15 yaşındasın 20 lere sağ salim gelince sınırlarının üstüne çıkarsın. Ha motivasyon olarak toparlanmak istersen evet kısa dönemler bb yapabilir. Hem dinlenmiş olursun hem motivasyon olur tekrar powere başladığında

3. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    1 hafta deload haftası yapmayı düşünüyorum 40 kg bench 40 kg squat la falan yüksek tekrar yaparak dinlenicem 1 hafta sizce kilolarım şuanda iyimi

Sayfayı Paylaş