Sporu Bıraktıktan 3 Sene Sonra (4 Senelik Powerlifter)

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve LastDays tarafından 21 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. LastDays

LastDays Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet arkadaşlar öncelikle merhaba, 4 senelik spor hayatımı 2017 de yaşadığım bilek sakatlığıyla sonlandırdım, şuan hafif idmanlar yapabilecek durumdayım ancak kronik bir problem olması eskisi kadar verim alamayacak olmam nedeniyle, halen ağırlıklarla küs sayılırız. Merak eden arkadaşlar vereceğim linkten detaylı yazımı okuyabilir ve paylaştığım fotoğrafa bakarak 3 senede nasıl bir gerileme elde edileceğini görebilirler, sevgilerle. :):)https://www.instagram.com/p/BuJgGoHn--I/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=5vvu6esk05z0

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    aslında spor hekimleri var. bazı devlet hastanelerinde bile var. onlardan biriyle görüşmenizi tavsiye ederim. gerileme dediğiniz bu mu?:D siz bendeki 1 yılda oluşan gerilemeyi görseniz kim bilir neler olacak? bence bir spor hekimine danışın. çabuk toparlanabilirsiniz gibi geliyor bana.

3. LastDays

LastDays Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Haklisiniz ama uzun suredir mesleki nedenlerden dolayi bulundugum her ile(ufak yerler) cakilip kaldim. Bu nedenle doktor alternatifim pek olmadi. Ama dediginiz gibi kesinlikle bir spor hekiminede gozukmeyi dusunuyorum

4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    bir tane site var. doktortakvimi diye. orada oturduğunuz yere yakın spor hekimi veya doktor bulabiliyorsunuz. oradan bir bakın isterseniz.

5. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    cidden güzel konu bravo. arada motivasyon kaybı yaşıyordum ulan böyle çalışıyozda bırakmak zorunda kalınca koca senelerim boşa gidecek diye fotolarına baktıkdan sonra gitmediğini gördüm teşekkürler.

Sayfayı Paylaş