SportsPark Balçova Kipa

Konusu 'İzmir' forumundadır ve Despo tarafından 14 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu Spor Salonu Sizce Nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 17
    35,4%
  2. İyi

oy sayısı 11
    22,9%
  3. Orta karar

oy sayısı 5
    10,4%
  4. Başarısız

oy sayısı 7
    14,6%
  5. Çok kötü/Şikayetçi

oy sayısı 8
    16,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Fitness
    Cardio Step
    Legs and Hips
    Pilates
    Killer ABS/ Max
    Gymstick
    Power Yoga
    Body Jump
    Station Work
    Streching
    Pilago
    Aikido
    Spinning
    Power Spinning

Sportspark Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi Hakkında:
    Sportspark Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, Balçova Kipa AVM içerisinde 2000 m2 alan üzerine kurulmuştur.

Fitness alanı, grup derslerinin uygulandığı 6 adet stüdyo, power plate stüdyosu, real ryder stüdyosu, pilates reformer stüdyosu, masa tenisi ve langırt alanı, güzellik merkezi, kuaför, sauna, buhar odası ve diyet kafesiyle tam bir “sağlıklı yaşam merkezi” olarak 13 Nisan 2007 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

Uzman eğitmenleri ve güler yüzlü personeli ile şimdiye kadar 11.000 İzmirli sporsevere hizmet vermiş, hali hazırda 2.000 üyesine başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Sportspark Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde tamamen bir aile ortamı içerisinde keyifli ve huzurlu bir şekilde spor yapma imkanı bulabilirisiniz.

Balçova Kipa SportsPark
    BALÇOVA KİPA AVM’DE 13 NİSAN’DA HİZMET VERMEYE BAŞLAYAN SPORTSPARK SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ, İZMİR’DE SPOR SALONU KAVRAMINA YENİ BİR BOYUT KAZANDIRDI.[​IMG]1800 metrekarelik alanda, profesyonel antrenörlerin gözetiminde, en son teknolojik ekipman ve aletler ile hizmet veren SportsPark Sağlıklı Yaşam Merkezi, bu özellikleri ile İzmir’in en büyük ve en modern spor salonu oldu.

Sağlıklı yaşamın en önemli ihtiyaçlarından biri olan sporu eğlence ile birleştiren merkez, üyelerine bir spor salonu ya da fitness center’dan beklenenin fazlasını sunarak adının anlamı ile bütünleşiyor.

SportsPark Sağlıklı Yaşam Merkezi’ne adım attığınız andan itibaren kendinizi özel hissediyorsunuz.

Çünkü merkezin uzman eğitmenleri ve danışmanları sizinle özel olarak ilgileniyor.

Önce merkezin spor hekiminin kontrolü altında Tanita cihazı ile vücut analiziniz yapılıyor.

Yapılan analiz sonucunda yağ, kemik, mineral oranlarınız, kas kütle ağırlığınız, metabolizma yaşınız gibi veriler elde ediliyor.

Bu veriler doğrultusunda merkezin uzmanları tarafından size özel bir çalışma programı hazırlanıyor.

Siz de size özel olarak hazırlanan bu program eşliğinde bilinçli ve sağlıklı spor yapmanın keyfini yaşıyorsunuz.

SportsPark Sağlıklı Yaşam Merkezi’ndeki kardio ve direnç ekipmanları, uluslararası organizasyonların, modern tesislerin ve ünlü sporcuların tercihi olan Technogym markasını taşıyor.

Merkeze 3 aydan 3 yıla kadar değişen sürelerde gündüz, hafta sonu ya da sınırsız üyelik koşullarından kendinize uygun olanı seçerek üye olabiliyor, üyelik kapsamında SportsPark Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin sunduğu tüm olanaklardan yararlanabiliyorsunuz.

Spinning, step, aerobik, modern danslar, Latin dansları,

pilates, yoga,

ve aikido

gibi aktivitelerin yanı sıra masa tenisi, langırt ve internet de merkezin sunduğu olanaklar arasında yer alıyor.

Sağlıklı ve bilinçli spor yapmanız için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü ve uygulandığı merkezde dahiliye uzmanı, kulak-burun-boğaz hekimi, spor hekimi, fizyoterapist, yaşam koçu ve sağlıklı beslenme uzmanları da görev yapıyor.

SportsPark Sağlıklı Yaşam Merkezi’ni diğer spor salonlarından ayrıcalıklı kılan bir diğer özellik de merkez bünyesinde yer alan Hera Femme Güzellik Merkezi.

SportsPark Sağlıklı Yaşam Merkezi üyeleri, solaryum, selulit masajı, selülit tedavisi, yüz bakımı, cilt bakımı, sauna, buhar banyosu ve lazer sistemli epilasyon alanlarında hizmet veren Hera Femme Güzellik Merkezi’nden yüzde 20 indirimle faydalanabilme imkanına da sahipler.

Merkez içerisinde hizmet veren körfez manzaralı Friends Diet Cafe ise SprotsPark üyelerinin spor öncesi ve sonrasında güzel vakit geçirmelerini sağlamak için yaratılmış..

SportsPark, hayatında spor olanların hayatına yeni bir fark olarak girmeye hazır.

pierre_tolga, Hymenalos, tonight ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten çok güzel.

3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Tek seferde verildiğini göz ardı edersek fiyatlarda uçuk değil. Ferah bir mekan.

4. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    Sadece bodybuilding aylık ücret ne kadar acaba merak ettim . Bu arada mükemmel bi yer...

5. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Vg yazmıyor yukarıda, ilk bir kaç ay takılabilirsin ama zamanla yeterli olmayacaktır. Ne yeterli serbest ağırlık olduğunu, nede 20kg dan fazla dumbell olduğunu düşünmüyorum :)

seismicstorm bunu beğendi.
  6. secyen

secyen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    balçovadakini bilmiyorum ama gaziemir sportspark ta en yüksek dambıl 10 kg :)

cocuna bunu beğendi.
  7. vornork

vornork Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben gaziemirdekine gidiyorum on numara bir yer elit mekan.. öyle atletlı kıl yumağı don atlet şekilde spor yapılmıyor.. aile gibiyiz orda herkez birbirini tanıyor.. oyle kasıla kasıla gezen kendını beyenmıs ınsanlar yok salonda.. herkez birbiryle konusuyor.. ben şuanda ındırımlı yazıldım yıllık 1350 tl den 900 a ındırdım 6 taksıt yaptırdım :) aylığa 80 lıra gelıyor.. en kotu salon bıle suanda 60-70 lıra havalandırması olmayan.. salona adımını atamayan arkadaşlar konusmuslar gene kotulemeye başlamıslar 40-50 kg lık dumbell lar var salonda.. zaten dumbela yer kalmıyor makınalarla çalışılıyor salonda..

8. secyen

secyen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sen nezaman yazıldın bilmiyorum ama ben 3 ay önce gittiğimde dambıl dediğim gibi yoktu. zaten dambıla yer kalmıyor demişin makinalarla çalışılıyor demişsin sorun o zaten yer yok :) yaptığın spora tam olarak daha hakim olamadığın için serbest ağırlıkların önemi bilmiyor olabilirsin belki. belkide amacın sadece kilo vermek bilmiyorum

10 numara demişsin ama sen 10 numara salon görmemişsin ondan gözünde bukadar büyütüyosun.

salona adım atamayan arkadaş demişsin bana o yüzden biraz sert yazdım heralde :) emin ol çok daha güzel yerlerde spor yapıyorum ama menderese taşındım ve gidebileceğim tek yer sportspark gibi gözüküyor.

9. nBo

nBo Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Konuyu hortlatmış olurmuyum bilmiyorum ama görünüşe aldırmamak lazım. Serbest ağırlık sorununu ben çok yaşamadım ama hocalar 0 ilgi. Sana aydan aya program veriyorlar hareketleri ilk gün gösteriyorlar birdaha yok. Ben hiç memnun kalmadım.

10. skenshins

skenshins Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    hocaların sürekli başında durup sıkması da itici bir durum bazı insanlar 1-2 hareketi öğrendikten sonra rahat takılmak isterler ,şahsen ben şuna bile şahit oldum spor salonuna yeni gelmiş biri 4 ay geçmişi olmasına rağmen 6 şardan 2 set 5 kilo ağırlıkla çalıştırıp 15 dakika sonra bu kadar yeter diyen bir hoca da görmüş bulunmaktayım 10 dakika koşan birinin makinasını durdurup en fazla 10 dakka koşulmalı gibisinden hareketler de cabası dolayısıyla bazen de aile ortamında hisseder gibi rahat ve özgür hissedebileceğin yer de aramıyor değil insan...

okey bunu beğendi.
  11. culpa

culpa Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Balçova' da bacak aletleri eksik sürekli hareket uydurmak zorunda kalıyorsunuz.

12. can857

can857 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    balçovadaki tamamen para koparmak amaçlı izlenimi vermişti bana lüks mekan orası ayrı ama öncelikleri müşteri değil para gibi duruyor

okey bunu beğendi.
  13. ayşegül

ayşegül Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  14. okey

okey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    çoğu arkdsa katılıyorum 1 yıllık uye oldum balçovadaki salona ve su sıralar bitmek uzere gerçekten hiç memnun degilim. bi arkadas yazmış para koparmak icin gibi gozukuyor diye bencede oyle. söyle baslıyım ilk olarak bacak aletleri kısıtlı arkdsın dedigi gibi ayrıca yazılırken beni ikna etmek icin 2+1 dondurma hakkı verdiler fakat dondurmaya gittigimde sadece 2 ay dondurma hakkım oldugu soylendi ısrar etmeme ragmen ... ayrıca birsürü indirim gorursunuz reklamlarında suna indirim buna indirim indirim diye birşey yok sırf dikat cekmek icin ben kuzenimle gittim yazılırken sportsparka uyeligi vardı ama indirim yapılmadı . reklamlarında gecen cogu şey yok .son olarakta antrenorlerinden memnun degilim en kotusunu sona bıraktım 10 aydır spora gidiyorum ve hiçbir fiziksel degişiklik olmadı sebebini yaz tatilimde baska bi spor salonuna yazılınca anladım admlar antrenman programlarımı gorunce dalga geçtiler hergun aynı soyle ozetliyim
    hergun: squat 4x12 yapabildigim kadar mekik tek bir tane ön kol hareketi tek bir arka kol hareketi ve 3 set 10ar tekrar chest press 3x10 1 omuz hareketi oda aynı tekrar 1 tanede sırt hareketi yani o yuzden ben birşey ogrendim herkeze tavsiyem internetten araştırın az zamanınızı ayırıp hocalara guvenmeyin. spora basladıgım ilk gun protein tozu aldırttı bana
    3. ayda glutamin amino baslattı birde bu programa. bilmiyorum benm 10 aylık vaktimi çaldılar kısacası bu.

Sayfayı Paylaş