Spordan Sonra Uyku Problemi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Mustafa Uyanık tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Saat 8 den sonra yemek yersen kilo alırsın miti çoktan çürüdü. o, daha çok sabah akşam evde televizyon karşısında oturan teyzeler, amcalar için geçerli. sporcular için degil. günlük makrolarına sadık kaldıkdan sonra istersen gece kalk 3 de ye.

kerem191, 1981dogumlu ve exsisman bunu beğendi.
  2. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    aranelin dediği çok doğru antrenman sonrası sağlam beslenme şart isterse gece 11 de antrenman yap.
    uyku olayı için unisom diye bir hap var yan etkisi yok reçetesiz satılır doktorlar öneriyor zaten 20 tanesi 2lira. önce 1 hapın çeyreğini deneyin kesinlikle işe yarayacaktır.

3. kerem191

kerem191 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Ankara
    ben genelde gece 3'te yatıyorum 3 aydır ve geceleri 3'te yatıyorum öğlen 12'de kalkıyorum. Gece 3'te yattıktan sonra bazen 5 gibi kalkıp bisküvi veya fıstık veya ekmek yiyorum ama beyaz ekmek değil... kilomda 0.5kg bile artma olmadı. Dediğin gibi saat 8'den sonra yedikten sonra kilo alma olayı yoğun egzersiz yapmayan kişileri ilgilendiren bir durum.

4. Onursa70

Onursa70 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    REİSLER SPORA BASLAYALI 4 GÜN OLDU YEME İCMEME COK DİKKAT EDİYORUM FAKAT GECE 12 DE UYUYORUM SABAH 4 DE AYAGA KALKIYORUM NEDENİ NEDİR SPORU BAŞLAMADAN BIRAKACAK KADAR OLDUM
    YARDIMCI OLURMUSUNUZ 1 SAAT SPOR YAPIYORUM

Sayfayı Paylaş