Sporda Giyim

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Coleman tarafından 4 Aralık 2004 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    Sporda Giyim
    Antreman esnasında giyim gerçekten çok önemlidir. Anterman giyisiniz hava şartlarına bağlıdır antreman esnasıda rahat olmalısınız hava çok sıcaksaki Türkiye'nin yaz aylarında sıcak ortalaması çok yüksek bu gibi havalarda tişort & şort gibi ürünlerle çalışmanız daha uygun olacaktır Hava soğuk olsa bile eşofmanlarınızın rahat olmasına özen gösteriniz. Daha çok teri emen pamuksu elbiseler tercih etmenizde yarar olacaktır elbiselerinizin vücudunuzu sıkmamasına özen gösterin eğer sıkarsa hareketleri tam olarak yapmanıza engel olabilir. ve hırslanmanız için çok güzel bir öneri ! vücudunuzun hoşunuza gitmeyen yönlerini açıkta bırakın örn mideniz yeteri kadar şekilli değilse onu görün ve şekillenmek için hırsla çalışın

ünlü vücutçu Arnold'un kitabından bu konuda size birkaç cümle alıntı yapmak istiyoruz...

"Şahsen olabildiği kadar ince ve az giyisiler tercih ediyorum bu durum kusurlarımı daha rahat görmemi sağlıyor özellikle geri kalmış bölgelerimin görünmesini tercih ediyorum bu sayede vücudumun bu bölgeleri devamlı olarak gözüme batmış oluyor ve bu sayede eksik gördüğüm bölgemi daha şevkle çalıştırıyorum" (Bir vücutçunun eğitimi Sf.176

adanalı şampiyon01 bunu beğendi.
  2. Guest

Guest Guest

Dediklerine aynen katılıyorum.

Biraz konu dışı olabilir ama hazır giyim konusu açılmışken sorayım. Günlük yaşamımda kullanmak üzere istediğim tarzda kıyafet bulamıyorum. Özellikle de yazın. Büyük bi kentte yaşamadığım için bu ayrıca bi sorun oluyor.

Bi ara Venice Beach diye bi marka vardı. Bu adamların müthiş sportif pantolon, tişört, sweat shirtleri, tulumları vardı. Çok havalı, çok amaçlı dayanaıklı kaliteliydi.(Biras reklam gibi oldu. :) ) Birazda teşhirciliğe imkan tanıyan şeylerdi. :) Ama piyasada bulamıyorum artık.

Aklınızda canlanması açısından örnek vereyim. Jan Claude Van Damme bi filminde ustasıyla bi bara gidiyodu. Ustası önce buna içirtip sonra adamları dövdüttürüyodu. Bizim çekirgenin üstünde böyle siyah askılı seksi bi kolsuz., bide felaket bi pantalon vardı. işte ocins bişeyler.

Bıktım artık sallum sullum pantolonlardan tişörtlerden. Böyle bildiğiniz markalar var mı? nerde satılır?

gine manyattırdımm

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bızım burada bır ısyerı lıste satıs fıyatının yarısına getırtıyor.ellerındekı katalog ınanılmaz buyuklukta ve sadece body camıasına ozel.vaktın olursa gel.tanıstırayım

Barkın Taşcan ve Draqo bunu beğendi.
  4. Guest

Guest Guest

Keske mümkün olsa, ama bu aralar çok yoğunum. Hem senin gibi hardcore camiasının tecrübeli bi ismiyle de tanışmış olurduk (yüz yüze). Inşallah müsait bir anımda. Bu arada evet başka bilen biri varsa yazsın lütfen.

5. standaart

standaart Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    İstanbul
    yaz aylarında dahi kasları hava sirkülasyonlarından etkilenmemesi için uzun kollu giymemiz gerektiğini okumuştum,ben açıkçası şort giymiyorum ama bacaklarım ince hırs yapma konusunda belki şort giysem daha da hırslanıcam bacaklar için,neyse bir de ben şu lastikli karetecilerin giydiği eşofman altı çok hoşuma gidiyor ama hiç biyerde bulamadım,birde extradan söliyim ben salonda çalışırken üşüyorum kaloriferler çalışmıyor o yüzden kat kat giyindim hemde iyi terletiyor karın bölgesini eritmek için faydalı oluyor...

6. drahte1905

drahte1905 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ben baska bisi daha sorayim, antreman sirasinda "Nike Pro" gibi dar atletler giymek gelismeyi engellermi ?

Ben kisin uzun kollu nike pro ustune kisa kollu tshit yazinda kisa kollu nike pro ustune tshirt giyiyorum

Bunu yapmammin sebebi tshirtlerimi kotondan sentetige cevirmem sentetik mal bende kasinti yapiyor ama proyu giyinde temas olmadigindan rahat ediyorum keza cotondan sentetige donme sebebim koton cok cabuk kokuyor 1 gun bilemeden 2 gune yikicaksin yoksa amonyak gibi kokuyor sizde biliyorsunuzdur

Antreman sirasida ELATIK DAR ATLEK giymek gelismeyi sizce engeller mi ?

7. hardflip

hardflip Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bi internet sitesi falan varmı siparis verebilicegimiz?

8. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Sadece bu kıyafet sorunu yüzünden vücut geliştirme işinden soğuyorum..
    Şimdi şöyle düşünün..Ben genelde abercrombie hollister gibi markalar giyinirim..Abercrombie ürünlerinin mesela gömleğinin en büyük bedeninin göğüs ölçüsü 116 cm..
    Şimdi benim hedefim göğüs 116 bel 85 omuz 125-130 gibi ...Şimdi bu hedefe ulaşırsam ben hayatta abercrombie ürünlerini giyemem..Göğüs kısmı zar zor oldu diyelim bu sefer bel bölgesi iğrenç duracak..Zaten göğsü olsa bile omuzlarının olacağınıda pek zannetmiyorum..Sırf kıyafet sıkıntısı yüzünden içimden bazen ölçüleri fazla büyütmeyeyim falan demeye başladım..Ölçüleri bu şekilde olan arkadaşlar bu kıyafet işine nasıl bir çözüm getiriyorlar

9. ernesta

ernesta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    "yazdıklarım benim fikrimdir, hiçbir bilimsel dayanağı yoktur" deyip, yazayım.

spor yaparken pamuklu elbiseler giyilmemesi gerektiğini düşünüyorum. çünkü bu elbiseler terden ıslandığında hep ıslak kalıyor, biraz soğumaya başlayınca vücuda temas eden yerler üşümeye başlıyor. ben pamuklu elbiseler yerine orjinal futbol takımı formaları ( tabii ki Fenerbahçe :) ) giyiyorum. bu formalar yapısı gereği teri hemen dışarı veriyorlar, pamuklu elbiseler gibi su içinde kalmıyorlar.

tavsiye ederim.

10. burakgullu

burakgullu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    adidas nike vs bunların clima cool ürünlerini giymek çok mantıklı hem rahatlık hemde nem açısından

11. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ben de nike pro kullanıyorum çok rahat bence gelişimi engellemesi gibi bir durumu söz konusu değil zaten o ürünler bu tarz aktivite için yapılıyor

12. Andr0

Andr0 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bende gün geçtikçe giyim konusunda zorlanıyorum örneğin dün bir ceket beğendim , omuzdan dar oluyor 2 beden büyüğü omuzdan oluyor fakat bu seferde belden çuval gibi duruyor kafa_

13. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    nike pro uzun kollu giyiyorum cok seksi duruyor:)

Sayfayı Paylaş