SPORDA 4.AY DEĞİŞİMİ

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Emrahtkty tarafından 12 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Emrahtkty

Emrahtkty Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Herkese merhabalar, spora yeni başladım daha önce yapmadım ilk 3 ay vücudumda ki gereksiz yağlardan kurtulmak için definaston yaptım(resimi aşşağıya ekleyeceğim) yaklaşık 20 gündür clean bulk’a Girdim resimleri aşşağıya eklicem genel bir değerlendirme alabilir miyim doğru yolda mıyım değil miyim?
    FOTOĞRAFLAR SIRASIYLA BAŞLANGIÇ-DEFİNASYON BİTİMİ-BULK OLARAK sıralandı.

Ekli Dosyalar:

2. QuheyLaN

QuheyLaN Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba.Bende başladığımda hemen hemen senin gibiydim.Yeni başlayan ektomorfların bana göre definasyonla uğraşması yanlış.Yağlı bir vücudun yok ilk resime bakacak olursak.Clean bulk yada dirty bulkmu diye düşünmen lazım , definasyonu unut.En azından belirli bir kas kütlesi elde edene kadar.(Min 1 sene ) clean bulk devam edip haftalık kısa süreli kardiyolar yaparsan zaten pek yağlanacağını düşünmüyorum.

3. Emrahtkty

Emrahtkty Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum ilgin için teşekkürler, yalnız ben ektomorf değilim istedifgim zaman kilovatlık alıp verebiliyorum bileklerim geniş omuzlarım geniş yani Mezoforf bir yapım var ama bel simidi ve yağlarım cidden fazlalıktı dediğin gibi direk Bulk işine girseydim definasyona gireceğim süre Şuan gireceğimin 2 katına çıkardı zaten inatçı yağlardı 25 gündür cleanbulktayım zaten şuan hedef 85-86 kg güncel kilo 77.3 gidişat hakkında da yorumunu alabilir miyim?

Eray Yüksel bunu beğendi.
  4. Eray Yüksel

Eray Yüksel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Kanka değişim çok güzel şuan neredeyse vücutlarımız aynı ama bence biraz daha kilo vermelisin en azından 4 pack çıkana kadar sonra clean bulk yaparsın önemli olan estetik, zaten fazla yağlıyken vücutta kas yapım işleri de zorlaştığı için ne kadar yağsız başlarsan clean bulk'a o kadar iyi

5. Emrahtkty

Emrahtkty Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum girdik artık bir kere bakalım neler olacak iyi gidiyor ama

Sayfayı Paylaş