Sporcu Kalbi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve marthel tarafından 13 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Merak ettiğim bir konuydu, fikir edinmemi sağladı. Güzel bir yazı.

2. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Bende taşikardi vardı . Kateter ablasyon geçirdim çok şükür iyiyim şuan dinlenme sırasında 50 60 arası. Kalbin her şekilde kontrolünü yaptırmak gerekiyor ben 7 yıl amatör futbol oynadım hiç bir zorluk çekmeden ama sonra kapakçığımda sorun olduğu öğrendim tehlikeli degil ama tedbirliyim . Yani sağlıklıyım deyip geçmemek lazım ben haftada 3 gün cross yapardım hiç bir zorluk çekmezdim . Ama şuan öğrendik ki fazla zorlamak genişliğe sebeb oluyormuş :)

3. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Çok önemli bir konu, hortlatmakta fayda var;

Benim sorum şu; Yukarıda bir arkadaş da sormuş fakat es geçilmiş, kalbi olumlu anlamda ağırlık idmanı mı büyütür yoksa kardiyo mu?

4. fntgky35

fntgky35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba ben 12yaşımdan 18yaşıma kadar lisanslı olarak basketbol oynadım.O zamanlara ait herhangi bir şikayet hatırlamıyorum basketi bıraktıktan sora bu sporla ilgilenmeye başladım.çoğu insan gibi istikrar sağlamakta zorlandım diyebilirim fakat 1senedir düzenli olarak bb yapmaktayım.supplement kullanmayı pek sevmiyorum fakat protein amino vs elbette kullandım.konuya girecek olursam 2-3ay evvel kalp çarpıntısı bende de olmaya başladı biraz havanın sıcaklığına bağladım idman tempomu düşürdüm bi müddet sora geçti.fakat şu son bir haftadır tekrar başladı hatta sadece geceleri başlayan çarpıntı gündüzleri de tekrarlamaya başladı.kullandığım protein tozunun öğünlerini biraz arttırdım idman sorası içerken sabahlarıda içmeye başladım bazende gece yatarken.yazın ki rahatsızlığımın olduğu dönemlerde proteinin yanısıra aminoda kullanmaya başlamıştım.acaba diyorum ki bu supplementler bnde böle bi yan etki yaratıyo olabilirmi.bolca su içiyorum sigara içmiyorum ve kullandığım ürünlerde masraftan kaçmayıp en iyilerini tercih ediyorum.konuyla ilgili sitede biraz araştırma yaptım ama hiç bi başlığı yardımcı olarak göremedim.yardımcı olabilcek varsa en azından fikir bile beyan eden olursa sevinirim şimdiden teşekkürler...

Sayfayı Paylaş